Gönderen Konu: Satılık temiz golf 3 arıyorum arkadaşlar!  (Okunma sayısı 12585 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: Satılık temiz golf 3 arıyorum arkadaşlar!
« Yanıtla #14 : 21 Eylül 2011, 22:06:40 »
10452 :) 3yılım geçti Tüvde 6 ay önce istifa etttim::) sicil kaç?
Exclusive Garage

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Eylül 2011, 23:28:07 »
10668 sicil :) hayırlısı olsun kardeş benim de 3 yıl oldu aynen devam

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Eylül 2011, 09:15:16 »
hayırrlıısıı olsun istanbulda yapılcak bii iş diill şaftım kaydıı:) yeni yeni kendme geliyorum:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2011, 10:57:12 »
aynen çok zor bi iş insanlarla uğraşmak tüv ile uğraşmak kanunlarla uğraşmak kafayı yer insan neyse sen kurtarmışın ne işle meşgulsünüz şu anda?
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2011, 10:57:28 Gönderen: srndesign »

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Eylül 2011, 21:34:33 »
aynen çok zor bi iş insanlarla uğraşmak tüv ile uğraşmak kanunlarla uğraşmak kafayı yer insan neyse sen kurtarmışın ne işle meşgulsünüz şu anda?
megachips chiptuning mehmet gazihan ile çalışıyorum ataşehirde garaj var koşturjyoruz arabalrrla uraşmya devamm:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Eylül 2011, 23:44:23 »
modifiye işleri felan mı o tarz işlerde çok zevkli oluyo bide kazandırıyorsa hiç başka bişi bakma derim devam kolay gelsin kardeşim. Bende bi tane golf 3 bakıyom ama kafama göre bulduklarımda çok uzak gidip bakmak için zamanda yok bilmiyom bakacaz bakalım
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2011, 23:45:11 Gönderen: srndesign »

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Eylül 2011, 23:54:57 »
modifiye işleri felan mı o tarz işlerde çok zevkli oluyo bide kazandırıyorsa hiç başka bişi bakma derim devam kolay gelsin kardeşim. Bende bi tane golf 3 bakıyom ama kafama göre bulduklarımda çok uzak gidip bakmak için zamanda yok bilmiyom bakacaz bakalım

modifiye kardeşimm liftmizi kurduk dynomuz var chiptunin ,turbo update, blow off,nos, carbon claer, alarm ,park sen. xenon vs vs bir çok işlem mevcut:) . ahmet abimiz var ses ve görüntü uzmanı. kkoştrmaca:)
http://www.chiptuning.com.tr/index.php/19-sample-data-articles/joomla/24-mehmet-gazihan
http://www.highway.com.tr/index.html
Exclusive Garage

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Eylül 2011, 00:10:20 »
mükemmel abi yolumuz düşerse gelirim görüşürüz ihş.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Eylül 2011, 09:21:18 »
bekleerim kardşimm:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Eylül 2011, 20:04:35 »
bendede var kardesım bakmanı isterım:)
I ♥ German Style

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2011, 09:08:44 »
arkadaşlar herkese ilgisi için teşekkür ederim ben yine forumdan çok iyi tanıdığıniz bi arkadaşaımızın aracını aldım ihşaallah her iki taraf için hayırlı olmuştur Antalya'daki Cengiz arkadaşımızın aracını aldım kendisi çok üzüldü. ben sevindim ama onun üzüldüğüne bende üzüldüm Allah ihşaallah ona daha iyisini nasip eder. Aracınada iyi bakmış ben de çok titiz bi insanım hayatta arabamı garajdan çıkartmayan kafama bişi takılsa gece 3 te kalkar arabamı yıkarım yani arabayla kafayı yedim anlıcanız :) Almanyadan devamlı parça getiren bi abim var golf 2'im vardı ona bi dünya şey getirmiştim bunada yavaş yavaş bişiler getirtcem ihşallah HERKESE HAYIRLI FORUMLAR İYİ MUHABBETLER ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON VE TOPLANTILARA KATILACAĞIM bunu peşinen söyleyebilirim.

Çevrimdışı selcuk_aydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Eylül 2011, 09:13:00 »
arkadaşlar herkese ilgisi için teşekkür ederim ben yine forumdan çok iyi tanıdığıniz bi arkadaşaımızın aracını aldım ihşaallah her iki taraf için hayırlı olmuştur Antalya'daki Cengiz arkadaşımızın aracını aldım kendisi çok üzüldü. ben sevindim ama onun üzüldüğüne bende üzüldüm Allah ihşaallah ona daha iyisini nasip eder. Aracınada iyi bakmış ben de çok titiz bi insanım hayatta arabamı garajdan çıkartmayan kafama bişi takılsa gece 3 te kalkar arabamı yıkarım yani arabayla kafayı yedim anlıcanız :) Almanyadan devamlı parça getiren bi abim var golf 2'im vardı ona bi dünya şey getirmiştim bunada yavaş yavaş bişiler getirtcem ihşallah HERKESE HAYIRLI FORUMLAR İYİ MUHABBETLER ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON VE TOPLANTILARA KATILACAĞIM bunu peşinen söyleyebilirim.
Dün seninle görüştük , tekrardan hayırlı olsun .çay içmeye beklerim adresi biliyosun artık :)
ERKEKLER BÜYÜMEZ OYUNCAKLARI BÜYÜR...