Gönderen Konu: Arkadaşlar bugun aracıma lastik alıcam fikirlerinizi bekliyorum ...  (Okunma sayısı 7805 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
bu sabah lastikleriden birinin parçalanması sonucu ve digerlerindende cok memnun olmayısımdan hepsini yenilemeye karar verdim ...
kullandığım lastikler 185/55/15 ti  ama dusundugum lastik olcusu 195/45/15 yada 195/50/15 ... marka olarak ise kumho ku31 (130 tl )  - petlas (150 tl ) - bridgestone turanza er300 (160) ...  195 50 nin surtme yapmasından korkuyorum cunku 185/55 surtme yapıyodu ... bana bu aksama kadar yardımcı olun arkadaslar kumhonun 195/45 olması sebebiyle oncelikli o geliyo hemde fiyat acısından ... sizlerinde fikrini bekliyorum ...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
birde michelinden fiyat aldım pilot exalto  160 tl ... kullanan varmı ?

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
goodyear effition grip. yazilisini yanlis yazmis olabilirim ama kullaniyorum cok memnunum fiyat olarakta yuksek bi rakami yok sIkI bir pazarlikla iyi fiyata alinabilir :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
bi lastikçiyle anlaştım bakalım ... bridgestone turanza bana 4 tanesi 500 tl ye geliyo ...

Çevrimdışı brkpm

• Profili Görüntüle
michelin primacy hp aldım çok memnunum.ölçüsü 205 55 16.fakat sizin istediğiniz ölçülerde var mı bilmiyorum.ben michelin alın derim.tabi karar sizin.şimdiden kazasız belasız kullanın....:)

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
kesinlikle cooper zeon xtc yi öneririm harika bir lastik amerikan malıdır ve piyasada benim diyen lastiklere 10 basar

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
primacy hp 16 janttan baslıyo 15 e yokmuş  >:(

bu cooper lastiklerinin  fiyatı  bridgstone lardan iyimi ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
bugun birde lassa impetus revo fiyatı aldım ... tanesi 120 tl toplamda 480 tl yapıyo.  100 tl benim lastikleri alıyo  380 tl ye geliyo ... bridgestone lar ise aynı koşullarda  tanesi 125 tl den toplamda 500 tl ye geliyo ... hangisini önerirsiniz ? ...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
bi lastikçiyle anlaştım bakalım ... bridgestone turanza bana 4 tanesi 500 tl ye geliyo ...
Peki bu markada ölçü 195/50-15 olarak mı 45-15 mi ?
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
50/15 olarak ... o modelde 45 yanak yok ... hep ithal markalarda 45 yanak var   kumho vs ...

sence sorun yaşarmıyım ?
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 18:20:51 Gönderen: rsb »

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
bugun arakdaşa uradıım 4 goodyear lastik alana navigasyon hediyesi varmışş hbrin olsun:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
navigasyon hediyede çıkma  lastiklerimi  alıcak good year bayisi bulamadım ...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
50/15 olarak ... o modelde 45 yanak yok ... hep ithal markalarda 45 yanak var   kumho vs ...

sence sorun yaşarmıyım ?
O yüzden sordum bende araştırıyorum Kumho alacam bende çünkü 45 yanak kullanıyorum mecburen Kumho alacam
Marangoni var şu an da çok fazla kullanmadım diş derinliği çok iyi ama yanaklarda sorun var.
Bridgestone, Lassa gibi markalarda 15'' te 45 yanak kullanılmadığı için üretilmiyormuş. Çok hareket gören bir ölçü değilmiş. Lastikçi öyle söyledi. :) Aslında bu markalarda olsa çok iyi olurdu. Mecburi Kumho' ya yönelecem.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
niye ısrarla 45 yanak istiyosun ... 50 yanakta sorun yaşarmıyım acaba ?