Gönderen Konu: golf 3 e hayat öpücüğü  (Okunma sayısı 46911 defa)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 3 e hayat öpücüğü
« Yanıtla #98 : 15 Eylül 2011, 12:35:21 »
Valla ben 1 haftada 2 sefer ceza yedim  :D gören Ferrari sanıyo herhalde  :D durdurmuşkende evraklar lütfen diyip adisyonu ekliyo  ;D kızlarda çekemiyor, aynasızlar da  :D ;D kirli kirli, paspal geziyorum ben de  :'( ama "FoReveR ReD Mk3"  :sevgi:  Hastasıyız dedeeee  :tamamdir :bekleriz: ;D

« Son Düzenleme: 15 Eylül 2011, 12:41:01 Gönderen: SpeedyTR »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 15 Eylül 2011, 12:57:29 »
İzzet plaka APP olduğundanmı cezalar yoksa hızdan mı ? :D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 15 Eylül 2011, 13:05:52 »
Antalyanın  Kral Gtı si valla Kankamın arabası ama cezalarla başı dertte..  >:D  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir  İstanbula gittiğimdede (Betaqu) Oğuzhan kardeşimle önlü arkalı gezinirken çevirmeye girdik. Ona dur Bana Geç işledi anlamadım  >:D >:D Arabada eksoz olan ben ,Kat olmayan ben Sisleri allahtan son anda kapattım . Garibime cezayı köstüler ( 2 gün üstüste)  ;D ;D ;D

Çevrimdışı shark55

• Nokta Kadar Menfaat İçin, Zerre Kadar Eğilme...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 3 ABF
« Yanıtla #101 : 15 Eylül 2011, 13:51:58 »
Antalyanın  Kral Gtı si valla Kankamın arabası ama cezalarla başı dertte..  >:D  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir  İstanbula gittiğimdede (Betaqu) Oğuzhan kardeşimle önlü arkalı gezinirken çevirmeye girdik. Ona dur Bana Geç işledi anlamadım  >:D >:D Arabada eksoz olan ben ,Kat olmayan ben Sisleri allahtan son anda kapattım . Garibime cezayı köstüler ( 2 gün üstüste)  ;D ;D ;D
ozaman ben mavi mavi devam edim :) sislerde açık farlarda xenonlar yanıyo polis abilerim bişe demiyolar allah razı olsun

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 16 Eylül 2011, 10:55:02 »
İzzet plaka APP olduğundanmı cezalar yoksa hızdan mı ? :D
Tayfun Abi cezanın biri radar :D diğeri sisler açık diye yazıldı :) yazan memur arkadaş APP'yi farketmedi, cezayı kestikten sonra makbuzu çantaya koydu, diğer aynasız geldi plaka orjinal değil dedi, ceza kesen memur arkadaş "başta görmedim, görsem cezanı ona göre keser arabanı bağlardım" dedi..  :melek: ama bu APP'ler başıma dert ya, bayramda da durduğum bi benzin istasyonunda geldi aynasızın biri, APP'leri nerde yaptırdın dedi  :o cevap versen bi türlü vermesen bir  :D ağzımdan Ankara çıkıverdi  ;D ;D ;D adam ne dese beğenirsiniz? "bizde bizim ekip otosuna yaptırcaz ama yasalar izin vermiyor işte, sende sök çıkar, bugün bayram diye işlem yapmıyorum, yoksa bağlardım" dedi.. ooff offf.. :( :o >:( Yalnız KIRMIZI teorisi doğru, dün yıkadım dayanamayıp, kuş mokundan tozdan kirden pati izinden sıyırdım arabamı, sonra salta modu bi Koçtaş yapim dedim, jant temizleyici, boya parlatıcı, balata spreyi vs almam lazımdı. gecenin 10'unda bile çok dikkat çekiyor yaa :) MAŞALLAH diyorum kendi arabama..   :tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 16 Eylül 2011, 10:57:39 »
Antalyanın  Kral Gtı si valla Kankamın arabası ama cezalarla başı dertte..  >:D  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir  İstanbula gittiğimdede (Betaqu) Oğuzhan kardeşimle önlü arkalı gezinirken çevirmeye girdik. Ona dur Bana Geç işledi anlamadım  >:D >:D Arabada eksoz olan ben ,Kat olmayan ben Sisleri allahtan son anda kapattım . Garibime cezayı köstüler ( 2 gün üstüste)  ;D ;D ;D

Eyvallah kankamm.. :) Senin araçta benim sport'lardaki favorim :D benim araç senin gümüş'ün yanında sönük kalıyor be :D çizecem valla :D
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2011, 10:58:07 Gönderen: SpeedyTR »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 16 Eylül 2011, 10:58:58 »
Maşşallah izzet maşşallah kem gözlere gelmesin :D ben sisleri taktırmıştım fakat 2 yada 3 defa açmışımdır oda merceksiz xenonlarla gezen apaçileri taciz içindi :)

Bencede o APP leri sök çok güzel görünüyor ama arabayı bağlatmak kötü olur  :saygılar

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 16 Eylül 2011, 11:11:59 »
valla izmirde ben hiç ters bi polise denk gelmedim. hiç de ceza yemedim.
Trafik sigortası geçmiş bi hafta olmuş unutmuşum adam güzelce söyledi uyardı bıraktı sonra :D
1 buçuk senedir tek bi trafik cezam yok :D:D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 16 Eylül 2011, 11:46:24 »
ya Tayfun Abi bu bendeki sisler öyle tatlı yanıyor ki, akşamları far açmak istemiyorum.. mükemmel bir aydınlatması var ve çizgisi çok iyi. karşıdan geleni de rahatsız etmiyor ama farlardan daha açağıda olduğu için direkt olarak sis muamelesi görüyor :) gerçi ben onlar sis değil gündüz farı diyip kurtarmaya çalıştım ama yemedi  ;D :D tampon altı sislerden takacağım sırf inandırabilmek için :D yanmasalarda olur.. ;) Plakaları da sökeceğim ama takan arkadaş arkasına ne sürdü bilmiyorum :D olmadı orjinleri yapıştırırım tekrar. orjinal plakaların siyah çerçevesini sildirmek bile yasakmış yaa :S  :t

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 16 Eylül 2011, 11:47:49 »
Allah kaza, bela ve ceza vermesin kardeşim. Nice seneleri makbuz kestirmeden gez, gönlümden geçen o :) Bende 2000'den beri trafikteyim, ilk cezalarımdı bunlar :) nasip bugünlereymiş :D Burdakilerin çoğu ters ve artist :)
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2011, 11:48:41 Gönderen: SpeedyTR »

Çevrimdışı shark55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 16 Eylül 2011, 12:07:28 »
bu polis abilerde ne bilim yaa adamların o anki pisikolijisine mi bağlı ne anlamdım ama ne yapacakları belli olmuyo bi ara samsunda eksoz kafalarına dahi ceza yazıyolardı nikelaj kafalara allaha şükür 7 senedir yollardayım daha cezam yok hızdan da yemedik süstende :) :D :D :D :D :D

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 16 Eylül 2011, 12:12:53 »
bu polis abilerde ne bilim yaa adamların o anki pisikolijisine mi bağlı ne anlamdım ama ne yapacakları belli olmuyo bi ara samsunda eksoz kafalarına dahi ceza yazıyolardı nikelaj kafalara allaha şükür 7 senedir yollardayım daha cezam yok hızdan da yemedik süstende :) :D :D :D :D :D

İnşallah hiçbir zamanda yemezsin kardeşim.. inan insanın psikolojisi bozuluyor.. çünkü biliyorsunki sokaklarda hızlısı da süslüsü de bol ama bi sana denk geliyo.. diğer can sıkıcı olay, sana ceza kestikten sonra hemen oradan uzaklaşıyorlar :D bizde öyle yani..

Çevrimdışı shark55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 17 Eylül 2011, 22:31:17 »
İnşallah hiçbir zamanda yemezsin kardeşim.. inan insanın psikolojisi bozuluyor.. çünkü biliyorsunki sokaklarda hızlısı da süslüsü de bol ama bi sana denk geliyo.. diğer can sıkıcı olay, sana ceza kestikten sonra hemen oradan uzaklaşıyorlar :D bizde öyle yani..
sizinkilerde alemmiş ya acaba sadece golflerimi bekliyolar daha pahalı araçlarda var piyasa  acaba ne sanıyolar bu polisler çokmu pahalı zannediyolar :t

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 20 Eylül 2011, 23:02:25 »
toprağam yapacak bişe yok  bu araba  düzelecek  bu arada akçaabattan aldık bunu genelde trabzonun uşağa arabaya iyi akar ama bunun sahibinin ayarında biraz kaçıklık varmış demekki :)

hehe topragım dedıgınn gıbı bırazcuk pıs bakaylerdı benım arabayı gorduler mı sasırıydıler ;D ama on numara temızlık yaptın kolay gelsın tekrar
I ♥ German Style