Gönderen Konu: Scaty nin golf 1.6 sport u biz aldık  (Okunma sayısı 6364 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: Scaty nin golf 1.6 sport u biz aldık
« Yanıtla #14 : 15 Eylül 2011, 09:55:09 »
BEYAZZA bayıldımm:) hayırlıı olsun bu aradaa:)
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2011, 09:55:55 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage

Çevrimdışı Hayri

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Eylül 2011, 00:22:27 »
Hepinize teşekkürler. Bu arada Okan kusura bakma senin konuyla ilgili değildi. Yeni konu açmam gerekirdi  :-[ Anlayacağınız GTI başka bahara kaldı. Biz de beyaz demiştik ama lacivertin sunrooflu olması kafamızı karıştırıyor  ??? Bir de LPGli olması şart değil. Çünkü diğer arabayla 6 senede 22000 km yol yaptım. Diğer maviye gelince, bana da şaibeli geldi. 90bin küsür??? oynama var gibi. km'yi indirip fiyatı indirmiyorlar  ;) sizce ne kadara kadar inmeli fiyat?

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Eylül 2011, 14:03:28 »
Hocam önemli değil
Şimdi fiyatı söylemek pek doğru olmaz çünkü satan arkadaş bu siteden o açıklamak isterse açıklasın yanlış anlama sakın :)
İlanlardaki beyaz araba gerçekten çok güzel. Bana kalırsa o araç 15-16 eder rahat rahat tabi ilandaki gibiyse.
Sen o araca bak eğer almıcak olursan bana haber ver benim pederde istiyo golf 3 otomatik :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı Hayri

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 17 Eylül 2011, 13:30:37 »
anlayışın için teşekkürler  :) beyazı eşim de çok beğendi. iş yerinden izin alabilirsem 1 hafta içinde gitmeyi planlıyorum, hayırlısı. dediğinden anladığım 1-2bin lirayı arama diyorsun. haklısın, aldıktan sonra o para yine çıkıyor cepten. yok bakım, yok parça vs vs  ;) mk3 yaş tanımıyor, bulaşıcı bir hastalık. babana hak vermemek elde değil  :)