Gönderen Konu: acaba sadece bende mi böyle  (Okunma sayısı 3723 defa)

Çevrimdışı itsbach

• Profili Görüntüle
acaba sadece bende mi böyle
« : 12 Ağustos 2011, 02:21:30 »
slmlr
2004 model pacific sahibiyim benden önceki sahibi lpg taktırmış kme marka. takan usta hava filitre kutusunu alt taraftan kesmiş enjeksiyonlar olduğundan kutu oturmuyor diye lpg enjeksiyonlarının yerini değiştirsem ateşleme sistemine biraz uzak olsa sorun olurmu acaba usta senin have filtresine gereğinden fazla hava alıyor çekişten düşük diyor acaba sizlerdeki araçlarda aynı durum varmı lpg enjeksiyonlarınız nereye monte etmişler ben halen karar veremedim napsam diye bi akıl verseniz ya

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: acaba sadece bende mi böyle
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2011, 08:42:11 »
filtre kutusunu lpg için mi kesmişler?  :o nasıl bir montaj yapmış onlar ya

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2011, 11:04:27 »
Çok kötü bir usta olsa gerek.Normalde her araç için proje bellidir.LPG sisteminin her parçası önceden yeri belirlenerek,motorun hiçbir parçasına bi zarar vermeden takılır
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı vwbora2004

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2011, 13:53:36 »
bu konu hakkında bir bilgim yok ama BRC öneririm yeni takacak arkadaşlara ben taktırdım çok memnunum. Allah'a şükür.

Çevrimdışı itsbach

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2011, 20:40:46 »
lpg enjeksiyonlarının yerini değiştircem ama yerine uzak olursa sorun çıkarırmı acaba

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2011, 23:36:57 »
lpg enjeksiyonlarının yerini değiştircem ama yerine uzak olursa sorun çıkarırmı acaba

bilen biri yapsın, kalorifer hortumlarına yakın olması gerek diye bir bilgi sahibi olmuştum

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2011, 13:26:17 »
slmlr
2004 model pacific sahibiyim benden önceki sahibi lpg taktırmış kme marka. takan usta hava filitre kutusunu alt taraftan kesmiş enjeksiyonlar olduğundan kutu oturmuyor diye lpg enjeksiyonlarının yerini değiştirsem ateşleme sistemine biraz uzak olsa sorun olurmu acaba usta senin have filtresine gereğinden fazla hava alıyor çekişten düşük diyor acaba sizlerdeki araçlarda aynı durum varmı lpg enjeksiyonlarınız nereye monte etmişler ben halen karar veremedim napsam diye bi akıl verseniz ya

iyi yapmışlar ne kada ryakın olur ise o kadar iyidir..hem performans filtre takmayada gerek yok ani gaz vermelerde çok tatlı ses çıkartır..benim aracımda öyleydi...
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon