Gönderen Konu: çift kilitleme  (Okunma sayısı 3940 defa)

Çevrimdışı bidilik

• Profili Görüntüle
çift kilitleme
« : 08 Ağustos 2011, 08:28:10 »
1 ay öncesine kadar boramın kapılarını 2 defa kitleyebiliyordum. üst üste 2 kere bastığımda  2.bir kilitleme sesi daha geliyordu. Ama şimdi bunu yapmıyor. servise sordum neden oldu diye oda boralarda böyle bir olayın olmadığını söyledi. şaşırdım kaldım ozaman benim arabanın yaptığı neydi. ama kesin biliyorum çift kilitleme idi. Camları kaldırmaya falan hala devam ediyor ama dier olay yok. Sanırım şöyle olmuş 1 kere bastığımda 2 kilitlemeyide yapıyor şimdi ama bilen varı

Çevrimdışı fatih_et

• Profili Görüntüle
Ynt: çift kilitleme
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2011, 17:34:50 »
benim bildiğim ilk basışta hem kilitliyor hem alarm devreye giriyor, ikinci basışta araç kilitli kalıyor alarm devre dışı oluyor,ama tam emin değilim kitapçığında öyle yazıyor diye hatırlıyorum

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
Ynt: çift kilitleme
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2011, 19:26:44 »
aynen normalde tek basışta iki kilitleme sesi gelir ve alarm da devreye girer ayrıca bu şekilde kilitleyince kapı kilidinin yanındaki kırmızı lamba yanıp söner ve içeridekiler kapıyı açamaz. arka arkaya iki kere basarsanız tek kilitleme sesi duyulur. ve alarm devre dışı kalır(kırmızı lamba yanmaz bu şekilde iken içeridekiler kapı açma kolunu bir defa çekince kilit açılır bırakıp tekrar çekince kapı açılır..