Gönderen Konu: sağ ön kapı açıldığında açık fardan ses gelmemesi  (Okunma sayısı 7778 defa)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: sağ ön kapı açıldığında açık fardan ses gelmemesi
« Yanıtla #14 : 30 Aralık 2011, 09:26:23 »
aynı sorun bende de var.yazın çalışıyor. kışın gene gidiyor. işciliği pahalı, kapı döeşemesi sökülecek herkes yukardan istiyor. ben alıştım artık nisan-mayıs diyince düzeliyor nasılolsa  ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 30 Aralık 2011, 09:42:50 »
o ses modülü sadece sol kapıya ayarlı değilmi ? Sonuçta şoföre uyarı veriyor farları kapat diye ???

Çevrimdışı eser50

• 50 FD 455
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2012, 22:20:37 »
kim o nevşehirde olan arkadaş gelsin bana yardımcı olayım.kilit içerisindeki siviç arızalı ise o siviçlerden piyasada birçok örneği ve aynısı var golf  veya volkswagen e özel birşey değil tüm araçların kilit sisteminde buna benzer parçalar olduğu için piyasada yedek parça olarak bulunabilir. ayrıca kilidin sökülmesi içinin açılması arızalı parçanın yenisi ile değiştirilmesi tekrar geri toplanması ve olası aksiliklerinde göz önünde bulundurulursa 80 lira işçilik çok değil arkadaşlar. az çok kaporta işleri kendi elinizden geldiği için kaportacıların istediği paralar size çok geliyor.ama aracınızın motorunda bir arıza oldumu tekleme, gaz yememe gibi buna benzer arızalarda tamirciye gittiğinizde bırakın aracı akşam şu saatte gelin alın bir kaç saat sürer bakacaz deyip gönderirler, ve  gaz kelebeğine bakar ondan değil buji kablosuna bakar ondan değil bujilere bakar ha sorun çözüldü akşam almaya varırsınız der işte gaz kelebeğini söktük temizledik orasına baktık burasına baktık bujileri değiştik tamam düzeldi ne kadar borcum ver 80 lira der sesiniz çıkmaz, neden motor yürüyen önemlidir tık ses gelse korkarsınız acaba yoldamı kalırım motora birşeymi olur diye, kaporta öyle değildir kaportadan yolda kalmazsınız. :))
Eser Oto Kaporta