Gönderen Konu: Yeni golf 1  (Okunma sayısı 16911 defa)

Yeni golf 1
« : 01 Ağustos 2011, 11:42:22 »
Almayı düşündüğüm ve büyük ölçüde anlaşma sağladığımız bu hafta içi almaya gideceğim yeni golf 1 sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum ...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-coupe-orjinal-51983341/detay/

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Yeni golf 1
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2011, 12:50:58 »
Araç diri gibi duruyor ama canlısına bakmak lazım hem neden ankara istanbul da değilmisin sen ve ilanlarda istanbuldan çok düzgün gözüken ve uygun fiyatlı mk1 ler var..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2011, 15:38:01 »
Benim bazı isteklerim var tek kapı olması motorun kuvvetli olması gibi kimileri var adamlar dökülen araca 2.5 3 kimisi 4 milyar istiyor ben sadece fikrinizi almak istedim dış görünüş olarak ankarada motor sporları üzerine uğraşan servisi olan bir tanıdık var zaten aracı ayrıca oraya götürüp baktırtacagız .

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2011, 15:47:03 »
özelden cevapladım, geldi mi?

« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2011, 09:32:22 »
Geldi saol arkadaşım anlattıklarından sonra araçtan soğudum ama mk1 bakmaya devam ...

« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2011, 11:26:04 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-hastasina-54104232/detay/

Arkadaşlar aracı bilen gören var mı özelden cvp verirseniz sevinirim. Herşey mk1 için ...

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2011, 09:21:33 »
aracın 1.1 olduğu gözünden kaçmamıştır umarım.  :)
(yukarıdaki mesajına binaen yazdım bunu. motorunun kuvvetli olmasını istediğini yazmıştın)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2011, 10:01:29 »
Aracın 1.1 olduğunu biliyorum motor rektifiye olacak zaten ...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2011, 10:24:59 »

rektefiye olunca ne olacak peki ne düşünüyorsun kasa düzgün duruyor aracın aldıgında jant parası ayırmana gerek yok
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2011, 13:46:46 »
kaputa ne olmuş acaba zamanında ?
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2011, 20:58:45 »

güzel de reftefiye motorun eskiyen yıpranan parçalarının değiştirilmesi demek. motor istemiyorsa rektefiye de para israfı demek. olsun yine de yapayım dersen de araç yine 1.1 motor olacak.

ha sen swap dersen. komple motor değiştirmek demek. ama o zaman da işin içine bir de şanzıman girecek. üstündeki muthemelen 4 viteslidir. şehir içinde ekonomik kullanmak için güzel bir eşleşme 1.1 motor ve 4 vites. ama şehirler arasına çıkıldığında hem yakıt ekonomisi sağlayamazsın (90 kmde dahi) hem de hız-çekiş bulamazsın. (5 vitesli 1.6 ile kıyaslandığında)

üstündeki motor ve şanzımanın çok iyi olduğunu varsaysak dahi swap sana en ekonomik şartlarda 1 direği rahat bulur. hesabını yaparken bence buna göre yapmalısın.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2011, 23:11:43 »
1 direk yetmez :D faturalı bir motor en kötü 1 lira işletmesi işçiliği vs rektefiyesi derken 2-3 motoruna göre 4-5 gider swapta.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2011, 03:43:49 »
faturalı motorla kim uğraşır bu zamanda erci :D koy motoru bas numarayı devamm..... >:D hatta işin güzel tarafı 1.1 vergisi öde ;D ;D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Ağustos 2011, 06:16:22 »
faturalı motorla kim uğraşır bu zamanda erci :D koy motoru bas numarayı devamm..... >:D hatta işin güzel tarafı 1.1 vergisi öde ;D ;D

:bekleriz: :bekleriz: cıx cıx cıx. Allah haramdan saklasın.

1 direk yetmez :D faturalı bir motor en kötü 1 lira işletmesi işçiliği vs rektefiyesi derken 2-3 motoruna göre 4-5 gider swapta.

Erci ben elindeki motorun ve şanzımanın da iyi olması durumunda üste gereken fiyat olarak yazdım. yanlış anlaşılmaması için de "elindeki motorve şanzımanın  durumu iyiyse" diye özellikle belirtmiştim.  :) ama tabi sen de haklısın. konulacak motora göre 4-5 in dahi üstüne çıkar. yeni nesil beyinli bir motor uygulanmaya kalkılırsa üst uç swaplarda rahatlıkla 30'lu rakamlara da çıkılabilir. (taşıyıcı ve yürür aksamın ve fren tertibatının yükseltilmesi vs) ben sadece en iyimser tahmini söyledim.