Gönderen Konu: her boracının başına gelen direksiyon renk sorunu  (Okunma sayısı 2924 defa)

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
Bayramınız mubarek olsun...başlıktada yazdığm gibi arabanın direksiyonunun rengi daha doğrusu  elimi tuttuğum yerlerin rengi soldu neyle boyarsam daha uzun süre rengi solmaz bilgileriniz için şimdiden sağul...

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
Ynt: her boracının başına gelen direksiyon renk sorunu
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2012, 23:04:17 »
Deri boyasıyla boyayanlar vardı hatırladığım kadarıyla, onlar yardımcı olacaklardır. Fotoğraf eklerseniz fikir vermek daha kolay olur.

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2012, 12:18:20 »
direksiyonunuz deriyse eger stil marka deri mont boyasıyla boyamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ben 2 ay kadar önce yaptım çok memnunum. Kendim konu a.madım ama bugün aracınıza neler yaptınız konusunda fotografları paylaştım :)
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2012, 23:00:37 »
furkan arkadaşım arabanın resimleri koymam neredeyse imkansız  :( ben hakkarideyim arabam niğde de  :'( selim arkadaşım haklısın bende duydumda BENİM BAŞKA SORUMDA OLUCAK BEN DABAKHANE DE çalışan arkadaşım var ondan siyah deri boyası alsam nasıl olur acaba  ???

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2012, 00:49:51 »
valla benim aldıgım boya öyle pahalı bişey degil marketlerde 3.5 4 tl falandı galiba. Onların kullandıkları boya ne tarz bi boya onu bilmedigimden o konuda bişey söyleyemecegim.
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...