Gönderen Konu: sepet bagaj hk.  (Okunma sayısı 2004 defa)

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
sepet bagaj hk.
« : 20 Temmuz 2011, 21:19:59 »
Arkadaşlar selamlar. Evlilik telaşından çok nadir girebiliyorum siteye... Diğer taraftan tatil de yaklaştı. Size soracağım soru şu: Kuvvetle muhtemel bagaj sıkıntısı yaşayacağım. Biraz araştırdım 65-70 TL ye universal sepet bagajlar var. Ne dersiniz, oluklar bu bagajları taşır mı? Bir kontrol ettirmem gerekir mi (çürük olabilme ihtimaline binaen) Ya da başka bir sepet bagaj mı önerirsiniz? Görüşlerinizi merakla bekliyorum. 

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: sepet bagaj hk.
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2011, 23:24:48 »
Arkadaşlar selamlar. Evlilik telaşından çok nadir girebiliyorum siteye... Diğer taraftan tatil de yaklaştı. Size soracağım soru şu: Kuvvetle muhtemel bagaj sıkıntısı yaşayacağım. Biraz araştırdım 65-70 TL ye universal sepet bagajlar var. Ne dersiniz, oluklar bu bagajları taşır mı? Bir kontrol ettirmem gerekir mi (çürük olabilme ihtimaline binaen) Ya da başka bir sepet bagaj mı önerirsiniz? Görüşlerinizi merakla bekliyorum. 

arabanızın durumu nedir bilmiyorum ama ben golf2ye jantları falan yükleyip gezmiştim uzun bi süre :) herhangi bi sorun olmadı bide bizimkilerde conta var sizde varmı onuda bilmiyorum