Gönderen Konu: chip tuning belası  (Okunma sayısı 18330 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: chip tuning belası
« Yanıtla #14 : 31 Temmuz 2011, 00:31:45 »
pistonları errittiyese zaten enjektör işemiştir. değiştirecen. chiptunningle alakası yok. pistonları depiştirecen enjektörleride...

nasıl yazılımla alakası yok  >:( araç fakire düşünce piston erimez mi? aracı fakire düşüren şey yazılım değilmi? stok arabayı enjektörler bozulmadığı sürece fakire düşeremezsin

Çevrimdışı firebir30

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Temmuz 2011, 16:39:57 »
yazılımdaki sorunlar fakir karışım veya zengin karışıma sebep olabilir ama enjektörü işettirmez. enjektörler sağlamsa doğru şekilde püskürtür. yazılım daha fazla güç almaya yöneliktir ve arabayı tabiki zorlar. bu arada var olan sorunu daha da net ortaya çıkarır. tabi ben sadece beyine atılan yazılım dan bahsediyorum. araca orjinali dışında extra bişey bağlandıysa onu bilmem ...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Temmuz 2011, 22:23:05 »
Alper'in dediği gibi muhtemelen aracınız ilk aldığınızda da sorunluymuş çünkü 115 hp ve 6 ileri bir aracın Mk4 1.6 102 hp'den daha hantal kalması kabul edilemez. Muhtemelen enjektörlerinizde sıkıntı varmış. Üzerine yazılım yapılarak avansı biraz daha açılmış ancak enjektörler zaten arızalı olduğundan yetersiz kalmış aracınız iyice fakire düşmüş ve piston eritmişsiniz. Geçmiş olsun

e ben demiştim zaten :)