Gönderen Konu: bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(  (Okunma sayısı 110651 defa)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Ynt: bir kaç foto.. Problem..! syf.7
« Yanıtla #98 : 01 Eylül 2011, 01:56:07 »
Benzin regulatorudur . Kormana gerek yok.
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: bir kaç foto.. Problem..! syf.7
« Yanıtla #99 : 27 Eylül 2011, 20:21:35 »
buluşmada sadece 2 kare :p   :melek:

yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: bir kaç foto.. VAG syf.7
« Yanıtla #100 : 27 Eylül 2011, 21:17:44 »
arkadaşlar fikirlerinizi esirgemeyin de bir jant beğenelim beraber..  :) her türlü öneriye açığım..  nette bbs rs buldum orjinal, ama kaynaklı çıktı   :'(
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
Ynt: bir kaç foto.. jant önerileri
« Yanıtla #102 : 27 Eylül 2011, 22:27:50 »
bu 98lerin genel derdi bu ya :) Can sanada 97 jantı alalım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-orjinal-volkswagen-golf-3-bbs-jant-51008585/detay/?

eyvallah tayfun ama bu jantlar olmaz, şöyle bbs kesin falan tarzı diyorum yada 5 kollu.. ayrıca bu jantlara 900 tl verenin aklına şaşayım  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 27 Eylül 2011, 22:37:21 »
takıma 900 demiş lastiksiz en fazla 300 eder

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #104 : 28 Eylül 2011, 00:21:58 »
Can, Cengizin arabadaki jantlar mükemmeldi. BBS Performa 3. Ofsetli aklında varsa bence mükemmel..

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 28 Eylül 2011, 10:56:54 »
Can, Cengizin arabadaki jantlar mükemmeldi. BBS Performa 3. Ofsetli aklında varsa bence mükemmel..

buyük ihtimal çakma rs takıcam,

onu bunu boşver de noldu cengizin aracı sen satın alacaktın.. yalan oldu gitti araç  :D  ;)   
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #106 : 28 Eylül 2011, 11:09:20 »
Ya Can yemin ederim o arabayı alamadım ya, ömür boyu içimde uhde kalacak. Satıldığını duyunca evlat acısı gibi koydu. Ama Cengiz arabayı satmadan önce konuştuk. Maddi durum yetersizliğinden alamayacağımı söyledim. Şimdi Cengizi o kadar bekletip de ya ben parayı tamamlayamadım demek istemedim. Gözüm kesmedi açıkçası. İnşallah bir gün bu hayalimiz gerçek olur. Şimdilik hayaldi hayal kaldı diyebiliyorum.. Üzülerek :(

Başka bir araba projem var. Haftaya netleşecek. O zaman sizlerle paylaşırım..

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 28 Eylül 2011, 13:09:52 »
Ya Can yemin ederim o arabayı alamadım ya, ömür boyu içimde uhde kalacak. Satıldığını duyunca evlat acısı gibi koydu. Ama Cengiz arabayı satmadan önce konuştuk. Maddi durum yetersizliğinden alamayacağımı söyledim. Şimdi Cengizi o kadar bekletip de ya ben parayı tamamlayamadım demek istemedim. Gözüm kesmedi açıkçası. İnşallah bir gün bu hayalimiz gerçek olur. Şimdilik hayaldi hayal kaldı diyebiliyorum.. Üzülerek :(

Başka bir araba projem var. Haftaya netleşecek. O zaman sizlerle paylaşırım..

üzülme boşver biri gider biri gelir.. hayırlısı olsun.. bak ankaradan bir arkadaş 87bin km araç bulmuş, belki seni de öyle bir araç bekliyordur   ^-^   :D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 28 Eylül 2011, 16:58:54 »
Can kardeşim sana bir jant yapalım diyerek konuya giriyorum . Bence rs ten biraz vazgeç nedeni şuandaki borbetin aldığı durumu yavaş yavaş almaya başladı geçen 131 de gördüm düşün sen artık . Sana tavsiye  edeceğim ilk jant benim kullandığım jant olur öncelikle gösterişi , katsız ofseti ve hafifliği ile yine performa serisinin 8 ofsetli 5 kolu var istersen bu dediğim jantların göbek lerinin farklı renkleride mevcut mesela benim jantın göbeği mat siyah ofseti metalik olanıda var yada keskin kt4 bizimkilere oluyo sanırım.  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-hj-5-performa-ofsetli-17-5-100-108-jant/detay/

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 28 Eylül 2011, 17:00:23 »
ilandaki jantlar güzel bir seçenek
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 28 Eylül 2011, 20:27:32 »
http://www.x-tremetuning.com/shop/index.php?target=products&product_id=3446

http://forum.donanimhaber.com/m_40877931/tm.htm

cengiz önerilerin için çok teşekkür ederim kardeşim.. keskin kt4 ve kt1 hakikaten bizim araçlara yakışan jantlar..   ama şunu belirmeliyim ki bbs nekadar tofaşçıların eline düşsede bizim araçlarımız jantların duruşunu ve  hakkını sonuna kadar veriyor.. tıpkı bmw borbet, tofaş cms40 da olduğu gibi..  :D  kt4 daha önce bir takım elime geçti çok ağır jantlar bizim araçlarımızda malum 1.6 fazla yormamak lazım.. kt1 ise temiz bulursam takabileceğim jant modellerinden tabi bütcemize uyarsa  ::)   :saygılar  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)