Gönderen Konu: Usta secerken dikkat!!! 6N2 K ASKI ,"BAZI AsKLAR EMEK ISTER" SPORTLİNE KUSURSUZ  (Okunma sayısı 2787 defa)

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
Usta secerken dikkat!!!
Aylardır gıdıp geldıgım sanayı yollarında ozel servislerin yapamadaıgı hatayı acıklıyorum:
Arac 120 km ustu ve fren yaparken direksiyon yerinden cıkacakmıs gıbı olurken sorunun :on takım, on dısk,saselerde egrılık, fren dısk arkası folyo, rot,rot bası,bilyeler, vs vs dıyenler oldu hatta dıreksıyon kutusu, daha da komıgı bu araclar boyle ımal edıldı dıyen kendını bılmez ustalar oldu ve sorunu cozen kucumsemek ıcın soylemıyorum kımse yalnı anlamasın ama lastıkcı cıragı,
evet cırak....
Abi: bu aracın çrlik jantı değiştirilirken kendi bijonları kullanılmış bijonlar arasında boşluk oluyor ve dıreksıyonu sallıyor, 4 er adet .elik jant bijonu al tanesi 3 tl
takalım dene dedi  ve bugun değiştirdim araba sıfır gibi oldu
bu zamana kadar lastikler sayısını bile unuttugum rot balance,rot rotil kolları,fren diskleri,fren folyosu vsvs değiştirmeye çalışanlar hiç mi vicdanınız yok ......
Bu siteden de bir ustaya gerçekten çok kızgınım işini biliyor diye gittiğimiz adamlar sağlam direksiyon kutusundan girdiler en son fren disklerinden çıktılar
sizler ne düşünürdünüz???Ama mutluyum aracımın üzerinden yağ lekelerini çıkartıp ustaların gercekten kırlı yureklerınden kurtuldugum ıcın......
daha 1 000 000 km gıdecez ustasız:))) inşallah :tamamdir :tamamdir

[/size][/font][/color]
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 22:56:54 Gönderen: aykutsari »
_ Rakı ile turk kahvesi arasındaki tek fark; turk kahvesinde gelecek konuşulur, rakı da mazi......
ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALI

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: Usta secerken dikkat!!!
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2011, 22:38:43 »
geçmiş olsun gerçekten gülsekmi ağlasakmı dedirticek bi olay  :-X
H.G WORKS

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
Ynt: Usta secerken dikkat!!!
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2011, 22:54:13 »
vallahi en baslarda acayıp sınırlendım ama sımdı,
Gerekirse evde sokecem bı daha usta musta yok arkadas,:)
_ Rakı ile turk kahvesi arasındaki tek fark; turk kahvesinde gelecek konuşulur, rakı da mazi......
ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALI