Gönderen Konu: muayene ile ilgili...  (Okunma sayısı 2316 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
muayene ile ilgili...
« : 14 Temmuz 2011, 01:10:48 »
böyle bir başlık varsa bulamadım, ama genelde konu arasında sorulan soruları genellemek açısından belki işe yarayabilir

benim sorum şu, araçta remus var, her ne kadar benzinli araç gibi ötmese de muayenede bana sorun çıkartır mı?Araç zaten dizel, katı muayeneden önce geri takınca hiç ses olmayacak ama bu orjinal değil diyip ağır kusur mu yazar hafif kusur yazıp geçirir mi yoksa direkt geçirir mi muayeneden?

3.16 da orta susturucumun orjinal olmadığını söylemişlerdi muayenede ama hafif kusur falan yazmadı, geçtim, son susturucuda olay nasıl bilemiyorum.

kıl olanı harbi kıl oluyor, filmle geçen gördüm, far ampülün orjinal değil diye modifiye ile uzak yakın alakası olmayan 60 yaşındaki adamı geçirmeyeni de.

o yüzden fikirlerinize, daha da fazlası tecrübelerinize ihtiyacım var

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
Ynt: muayene ile ilgili...
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2011, 11:40:24 »
fazla bir ses olmadığı sürece geçiriyorlar diye biliyorum
bununda ölçütü sanırım devri göstergesindeki max. devirin yarısı çevrilerek yapılıyor.

film falan hafif kusurlu geçiyor zaten, xenonla bile geçenler var.

ama madem katı geri taktıracan, hazır gitmişken orjina son susturucuyu da taktır, geçtikten sonra remusu geri takarsın.

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2011, 11:55:33 »
benim hava filtresi 3000 devirden sonra turbo doldurur gibi güçlü bir ses çıkarıyo sıkıntı yaparlarmı onu :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2011, 18:51:01 »
öyle de birol katı takarken o kadar işçilik almıyor, eksozdan döşüyor işçiliği, kaynak yeri sağdan sola alındı çünkü ondan sordum

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2011, 20:32:26 »
Alper sen rahat gir muayeneye. Kat ı taktır gerisini boşver. Eğer kıla denk gelirsen kusur bulur zaten sana. Ben ne arabalar gördüm geçen :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2011, 00:58:59 »
ya buğra aslında gram para da kalmadı masraf edecek.Masrafını bilmem neyini uğraşma payını da düşeyim alıcıya satılsa diyorum artık, 3ünde 5inde değilim, ne uğraşmak istiyorum ne para dökmek, ama iş başa düşerse diye de sorayım istedim