Gönderen Konu: Led Gündüz Farı-Deri Direksiyon-Vites körüğü-Merkezi Kilit vs...  (Okunma sayısı 18752 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
bence plakayıda bi elden geçir mesela kenarındaki siyahları kes ve arabaya yapıştır çok değişir görüntü far kaşı için sökmen dileğiyle :)

Plakayı komple değiştirmeyi düşünüyorum zaten.Ama bakalım ne zaman olacak.Kaş için dediğim gibi.Şu an değil  :sevgi:
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
kaşlar ile kaput arasında biraz boşluk var siyah görünüyor o yüzden pek hoş durmuyor bütün gibi gözükse sökmesen de olur ama bnce de sök :)

İmzadaki resimde dediğin doğru ama o fotoğrafı yere oturup çektim.O yüzden biraz gözü yanıltıyor.Nedense bende dikdörtgen farları  hiç yakıştıramıyorum bu araca  :-\
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
direksiyonu ne kadara mal ettin?

Direksiyon 80 TL,Vites körüğü 20 TL.Ama şu kadarını söyleyeyim adam 200 TL istese yeridir.Ben böyle bir işçilik böyler bir sabır görmedim...Hani diyor ya bunu dokuyan çocuk kör oldu aynen öyle işte  ;D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
kardeş gündüz farının markası nedir ? bi de uzunluğu kaç cm bnde almak istiorm ama borada kullanıcam bi de bağlantıyı nereye yaptın parklara mı ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
kardeş gündüz farının markası nedir ? bi de uzunluğu kaç cm bnde almak istiorm ama borada kullanıcam bi de bağlantıyı nereye yaptın parklara mı ?

Valla kardeşim markasını hatırlamıyorum.Uzunluğu 16-18 cm arası.Ben parklara bağlattım.Aslında arka sislere bağlatıcaktım ama parkları tercih ettim.

Çevrimdışı ERSAN

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar gündüz ledlerini  http://s.dealextreme.com/search/day+light sitesinden alabilirsiniz, gümrüksüz, vergisiz ve kargosuz.
BMW 1.16 M PAKET

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar gündüz ledlerini  http://s.dealextreme.com/search/day+light sitesinden alabilirsiniz, gümrüksüz, vergisiz ve kargosuz.

Aydınlatma özelliklerine dikkat etmek gerekir ama.benim arkadaşımında polosu var.o kanala taktığı gündüz ledleri gündüz görünmüyor  ;D

Çevrimdışı m1s1r

• Profili Görüntüle
Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama :)

Deri direksiyonu nerede ve ne kadara yaptırdınız?

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline

Bende klima aydınlatmaları için detaylı bilgi istiyorum
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle

Direksiyon 80 TL,Vites körüğü 20 TL.Esenyurt sanayinin giriş kapısının karşısındaki döşemeci Mehmet Usta....

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Bende klima aydınlatmaları için detaylı bilgi istiyorum

Kardeş klima aydılatması için benim grafiker bi tanıdığım vardı o yapıyordu ama şu an görüşmüyoruz o arkadaşla. Ancak kararlıysan çıkar o içindeki kağıt zımbırtıyı scanner'da tara sonra photoshopta oyna bas resim kağıdına kes içini koy...Bendekide aynısı zaten. Gündüz ışık yanmasa bile aydınlık  :)

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
Kardeş klima aydılatması için benim grafiker bi tanıdığım vardı o yapıyordu ama şu an görüşmüyoruz o arkadaşla. Ancak kararlıysan çıkar o içindeki kağıt zımbırtıyı scanner'da tara sonra photoshopta oyna bas resim kağıdına kes içini koy...Bendekide aynısı zaten. Gündüz ışık yanmasa bile aydınlık  :)

Hocam scannerla tarayıp normal bildiğimiz a4 kağıdamı baskı alacağım? O içinden çıkardığım zımbırtı yerine bu kağıdımı koyacağım ışığın yansımasında nasıl bir katkı sağlayacak kusura bakma anlamadım biraz daha detaylı anlatabilirmisin?

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Hocam scannerla tarayıp normal bildiğimiz a4 kağıdamı baskı alacağım? O içinden çıkardığım zımbırtı yerine bu kağıdımı koyacağım ışığın yansımasında nasıl bir katkı sağlayacak kusura bakma anlamadım biraz daha detaylı anlatabilirmisin?

A4 kısmına kadar olan bölüm doğru. A4 kağıt ince kalacağından ışık yansımaz.Daha doğrusu yeşil olarak yansır.Ama fotoğraf kağıdına basıp içini dikkatlice oyduktan sonra içinden çıkan filmin yerine bunu koyacaksın.Hepsi bu kadar.

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
A4 kısmına kadar olan bölüm doğru. A4 kağıt ince kalacağından ışık yansımaz.Daha doğrusu yeşil olarak yansır.Ama fotoğraf kağıdına basıp içini dikkatlice oyduktan sonra içinden çıkan filmin yerine bunu koyacaksın.Hepsi bu kadar.

Hımm bi deneyeyim tşkler