Gönderen Konu: golf mk3 gti ( 4 kapı ) aranıyor.  (Okunma sayısı 6601 defa)

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
golf mk3 gti ( 4 kapı ) aranıyor.
« : 11 Temmuz 2011, 16:03:05 »
06 VYJ 32 kardeş olacak SAMSUN'A 2'nci temiz GTİ İ arıyoruz.SAYGILAR

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: golf mk3 gti ( 4 kapı ) aranıyor.
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2011, 20:40:35 »
Şunu bir değerlendirin Mehmet,düzgün bir arabaya benziyor

Volkswagen Golf 2.0 GTi 1996 Model 12.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Mor renk

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2011, 00:33:06 »
gani abi ilanda yok satıldımı acabaya :-[ arkadaşa arıyoruzda parası elinde mercedesi sattık onun temiz bizmki gibi yok bulamıyoruz babasıda titiz adamın siyah renk we tek kapı istemio illa 4 kapı gti olcak abim yardımcı olursan bize piyasadan haberin olursa 5313857650 sewinirz..saygılar gani abi.. he bu arada sendeki abs  beyine ne fiyat biçtin ceza bize abi sorması ayıp uyarsa takalımda bizim arabaya

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2011, 01:14:48 »
Volkswagen Golf 2.0 GTi 1997 Model 11.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk

Volkswagen Golf 2.0 GTi 1997 Model 13.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk

dostum valla km olarak çok sıkıntı yoksa beyaz olan düzgün gibi geldi tabi resimlerde öyle.. insallah yardımım dokunur valla..

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2011, 03:57:27 »
gani abi ilanda yok satıldımı acabaya :-[ arkadaşa arıyoruzda parası elinde mercedesi sattık onun temiz bizmki gibi yok bulamıyoruz babasıda titiz adamın siyah renk we tek kapı istemio illa 4 kapı gti olcak abim yardımcı olursan bize piyasadan haberin olursa 5313857650 sewinirz..saygılar gani abi.. he bu arada sendeki abs  beyine ne fiyat biçtin ceza bize abi sorması ayıp uyarsa takalımda bizim arabaya

valla Mehmet ben ilanı buraya koyduğumda vardı ama ne ara satıldı bilmiyorum  :-\ onun haricinde sahibinden de başka alınabilecek Mk3 GTI yok şu anda  :-[

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2011, 08:40:56 »
Volkswagen Golf 2.0 GTi 1997 Model 11.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk

Volkswagen Golf 2.0 GTi 1997 Model 13.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk

geri aldım dediklerimi açıklamasını görmemiştim ben bunun yaa :S

yok hakikaten alınacak gti..  ???

dostum valla km olarak çok sıkıntı yoksa beyaz olan düzgün gibi geldi tabi resimlerde öyle.. insallah yardımım dokunur valla..

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2011, 00:59:13 »
vallahi yokk tühhh nasip artık abilerim teşekkür ederiz genede ama bulursanız burdayım ben gene günlük bakıorum zaten siteye haber wardır sizdende die belki.. gani abi abs için bişede demdedin bu arada  ama ...

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2011, 21:06:27 »
Gani kardeş ilandaki araba benim arabaydı.İlana çıkaran arkadaşa ben sattım. O aracın tek kazası yok. Koltukları tavanı tertemiz.Sorularınız varsa cevap verebilirim.

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2011, 21:27:13 »
Arada pişman oluyorum sattığıma. Şeytan kafaya girince satıyorsun.Ellerinde boya cihazı ne ölücüler geldiler almaya.Yok etekte boya var. yanda boya var :) bu Taklalı çaklalı, Bu dedim kanat takarsan havada takla atıyor. üzerine uçak düştü bile dedim.ama asla o tip adamlara ne teklif ederlerse etsinler kesinlikle satmam.adamlar 15 yaşındaki arabaya sıfır muamelersi yaparak almaya geliyor. Bu piyasa kadar ölücünün mezarcının olduğu bir piyasa daha görmedim. Arkadaşımın sıfır arabasına taklalı dediler. Sonuçta insanoğlu doymak bilmeyen bir canavar. almak da zor satmak da. ancak satmaya gelince satışı yavaş giden arabalar.satma amaçlı alıcıların brodway veya şahin sınıfından seçim yapması. Çünkü bedavaya versen karnın ağrımaz bu sınıfa göre.

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2011, 22:55:53 »
abii satılmış artık onun üzrine konuşulmazya ;) warsa yeni satıcılar yada piyasadan haberi olan mk3 hala aramaktayızz .....

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2011, 01:46:43 »
dostum araç hala satışta

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2011, 11:14:28 »
ya gri golf gti limited lazım :D yokmu koskoca memlekette arkadaşın babası renk takıntılı çıktı ya gri yada füme istiyo

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle