Gönderen Konu: MK 3 SPORTLİNE 07 VE 313 PROJECT DEVAM EDİYOR..  (Okunma sayısı 66350 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Gümüş gri renge hangi renk cam filmi gider?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
2 numara iyi olur gibi geliyo bna tabi az daha koyu istersen neden olmasın güzel durur. bnde hb astra vardı sanırım 2 numaraydı hoş duruyodu yani :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Gümüş gri renge hangi renk cam filmi gider?
Üstad ben bizim antalya buluşmasında kamuoyu araştırması yaptım yazıyorum  :D
 Farların içi kristal olan fk , kristal tampon siyal takımları , arkayada krital stop , yan çamurluk sinyalleride yine kristal olursa CAMLAR Yarım aynalı film. 2.cisi ise   Fk içi siyah zemin , smoked usa tip sinyal takımı, siyah zemin çamurluk sinyalları arka stoplar orjin. Ve siyah cam filmi olarak, bide bu takıma tavan filmi ve kapı direkleri de siyah yapılacak tı..   Araştırmaya göre 100 kişiye sorduk ve çıkan sonuç 2 inc ÖNERİM oldu  :tamamdir ve bende buna doğru yöneldim..  ;D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
:) ağzından bal damlıyo ya :)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
marşpiyerler yokmuydu siz mi söktünüz

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
marşpiyerler yokmuydu siz mi söktünüz
yoktu kardeşim yeni takıldı daha kız gibi 2 günlük  :tamamdir

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
bu araba sıfırdan beri sende değil mi ben mi yanlış anladım kaça maloldu marşpiyerler?

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
:) ağzından bal damlıyo ya :)
saol kardeşim . İnşallah bakalım yavş yavaş. Ben 1 kere şöyle bir hata yaptım opel corsa almıştım varımı yoğumu gömdüm arabaya ve 20 gün içerisinde body kit inden tut ses sistemine janttan gir ,air brush a, motor boyamaya ıvır zıvır hariç daldım bu sefer herşeyi yapınca bişey kalmıyor yapacak bir müddet sonra canı sıkılıyor insanın hep aynı hep aynı velasıl sattım. Ama şimdi bir parça takıyorum mutlu oluyorum o parçaya gözüm alışana kadar hoşuma gidiyor gözüm alışmaya başlayıp yeniliğini gözümde kaybetmeye başladığı an bir parça daha yapıştırıyorum oh ne ala   :D :D :D :D her parça takılmasından sonra araba bi 40 lanıyor karşısına geçip bi sigara ondan keyiflisi yok .. ;D sıradaki diye düşünmeye başlıyorum  :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
bu araba sıfırdan beri sende değil mi ben mi yanlış anladım kaça maloldu marşpiyerler?
bu araba sıfırlığından beri şöyle bizde  kayın peder sıfır aldı bunu acentadan aynı zamandada aile dostumuz ve komşumuzdu araba sürekli bizdeydi çünki kayın peder ankarada kamu kuruluşunda çalışıyor antalyadaki evi yazlık olarak kullanıyodu araç binanın kapalı garajında 6 7 ay yatıyordu Anahtarda pederde benim hani ne olurne olmaz gibisinden ama peder benden köşe bucak saklıyor tabi çok ısrar etmeme rağmen satmıyordu bana o da hastasıdır bunların. Bende önce kızını aldım sonra VW sini  :D

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
buluşmada ki durum ne iş kardeş bi ara beni hele
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
buluşmada ki durum ne iş kardeş bi ara beni hele
arıyacam seni dün izzetleydik de bi çay toplantısı yapalaım ve orgiyi net birşekillendirelim dedik ramazan geliyo olum yoksa iftarda buluşmak zorunda kalacaz..  ;D

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
bu araba sıfırlığından beri şöyle bizde  kayın peder sıfır aldı bunu acentadan aynı zamandada aile dostumuz ve komşumuzdu araba sürekli bizdeydi çünki kayın peder ankarada kamu kuruluşunda çalışıyor antalyadaki evi yazlık olarak kullanıyodu araç binanın kapalı garajında 6 7 ay yatıyordu Anahtarda pederde benim hani ne olurne olmaz gibisinden ama peder benden köşe bucak saklıyor tabi çok ısrar etmeme rağmen satmıyordu bana o da hastasıdır bunların. Bende önce kızını aldım sonra VW sini  :D

hikaye süper ya :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4

Adamı soyup soğana çevirmişsin:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline