Gönderen Konu: POLO - kendiliğinden stop sorunu  (Okunma sayısı 50299 defa)

Çevrimdışı polo35

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO - kendiliğinden stop sorunu
« Yanıtla #42 : 20 Ocak 2009, 20:59:35 »
atesleme bobini o parca bende bir ara bırakacagım arabayı aksamdan ki sabah teshisi koysunlar

Çevrimdışı polo35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 20 Ocak 2009, 21:00:19 »
krank mili sensörü de yapar dedi bu arada usta onda bakacak ama vaktim yok

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 20 Ocak 2009, 21:29:03 »
geçmiş olsun pis yakıtan olabilir bencede bu arada vurup kaçıyolar sokakta kaldımı katlanmak lazım
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı foton1999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 25 Nisan 2009, 23:04:01 »
Merhaba Arkadaşlar,

2000 model polo(otomatik,benzinli) aracım bugün normal seyir halindeyken stop etti. Çalıştırdım devam etti. Ancak bu sorun 5-6 kez tekrarlayınca ustamı aradım ve aracımı dükkana aldık. Pazartesi ilgilenecekler.Aracım 96000 de ve bakıma az kalmıştı.Sizce sorun ne olabilir? Tahminlerinize, önerilerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

Sevgi ve Saygılarımla.

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 25 Nisan 2009, 23:53:00 »
98 otomatik vites var arkadaşımda, düz yolda stop etmeye başladı araba, yokuşta düzlükte 20 metrede bir stop ede ede geldik....ilk defa böyle birşey yapmış

benzin diyeceğim ama alakasıda yok yarım depo benzin vardı

otomatikler neden stop etme sorunu yaşar ki?
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı typhoon123

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 26 Nisan 2009, 00:06:55 »
benzer sorun bende de var. cozebilirseniz nedenini paylasirsaniz cok sevinirim

Çevrimdışı foton1999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 27 Nisan 2009, 11:33:10 »
Merhaba arkadaşlar,

Bahsettiğim sorun bugün çözüme ulaştı sanırım.Henüz aracımı kullanmadım ancak telefonda ustamın bildirdiğine göre  sorun boğaz kelebeği temizliği, 4 lü ısı müşürü değişimi ve adaptasyon ile hallolmuş.Fiyat konusunda net birşey söyleyemeyeceğim. Aracıma bu sorunun yanında 100000 bakımıda istemiştim. Ön diskler,balatalar, filtreler, bujiler, yağ vesaire değişecek. Herşeyin toplam maliyeti 400 tl.

Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı amadeus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 27 Nisan 2009, 13:07:47 »
benzer bir sorunu geçen yıl 2001 polo'da bende yaşadım. Düşük  devirde gazdan ayağımı çektiğimde stop ediyordu. Servise götürdüm boğaz kelebeğini temizlediler ve birdaha aynı sorunu yaşamadım.

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 02 Mayıs 2009, 21:09:43 »
Merhaba arkadaşlar. 2 Hafta önce canıma tak etti ve aracımı ustama bırakmaya karar verdim. Nezamandır sen bırak biz hallederiz ama yaklaşık 1 hafta bizde kalması gerekiyor diyordu. 1 hafta araçsız yapabileceğimi hiç düşünmemiştim ama en sonunda patlama noktasına geldim ve aracımı bıraktım. Neyse 1 gün geçti, 2 gün geçti, 3 gün geçti bir arayayım dedim ne alemde diye. Adam demezmi tamam halloldu yarın gelip alabilirsin diye. Haberi aldığımda bedenim yere 0 olsada ruhumun 1 metre zıpladığına emin olabilirsiniz :D Neyse ertesi gün gittim aldım. Sorunun nerde olduğunu sordum söylemediler fakat bir motora bir miktar para sıkışmış onu öğrenmiş oldum. Aracımı aldım eskiden 4. vitesde çıkamadığım yokuşları 5 de çıkabildiğimi görünce arabama bir kez daha aşık oldum. Stop sorunumda tamamen kesildi! Bide düşündüm 75 beygirlik arabayı artık eskiden kaç beygirlik güç ile kullanıyorsam şimdi normale dönünce bana gallardo gibi geldi :) Acaba 150 ve ustu beygir gucundeki arabalar nasıl gidiyordur kim bilir :D Reklam yapmak gibi bir niyetim asla yok ama ben çektim sizde çekmeyin diye söylüyorum. Beyler artık usta değiştirmenin vakti geldiğini düşünüyorsanız. Ve bendeki bu sorunları yaşıyorsanız. Her sorunu en kısa sürede çözebileceğini garanti eden bir ustam var. Özelden haberleşebiliriz dilerseniz. Bu forumdaki onlarca kişinin sorunu artık bir çözümü hakediyor. Bilgilerinize...

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 02 Mayıs 2009, 21:26:13 »
hadi gecmis olsun  :tamamdir

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 02 Mayıs 2009, 21:36:11 »
geçmiş olsun...
quattro

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 02 Mayıs 2009, 21:59:05 »
çok etkileyecili bir yazı olmuş gerçekten.. aracının düzelmesinede inan senin kadar bende sevindim (bu hafta içinde aracının büyük sorunu hallolan biri olarak:) ) ustanı merak ettim.. özelden öğrenmek isterim :)
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 02 Mayıs 2009, 22:12:47 »
Epey rahatlamışsınız anlaşılan,keyifli sürüşler.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 02 Mayıs 2009, 22:56:18 »
Eger arabamı alırken deselerdiki bu son tamire verdiğin paranın 5 katını alırken ver bu sorunlar hiç olmasın. Inanın 10 katını verirdim. Hepinize çok teşekkürler. Arabamı yıkatmak bile içimden gelmiyordu. Ama şimdi xenon bile taktırıcam :)