Gönderen Konu: Golf 3 almak istiyorum  (Okunma sayısı 21028 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf 3 almak istiyorum
« Yanıtla #56 : 11 Temmuz 2011, 00:38:39 »
eyüp kardeşi konuya buradan devam edebiliriz.. Antalyanın İncisi 07 VE 313 ,GOLF 3 aft sportline 98 SATILIK.. Bu konunun fazla işlevliği kalmadı yada Face den Cengiz ALTÜRK , MsN: [email protected] ekleyebilirsin

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #58 : 24 Ağustos 2011, 23:49:42 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-160-000-binde-turkiyede-nadir-temizlikte-1997-model-gti-57082785/detay/
incele istersen dostum

Araç çok temiz, maşallahı var. Ama ben gönlümdeki Mk3 ü buldum. Forumda da herkes biliyor artık. Cengizin 07 VE 313 eğer kısmet olursa yılbaşında talip olacağız. Birde önerdiğin araç GTI, bizim gönlümüzde Sportline var.

Teşekkürler ilgin için..

Çevrimdışı tatar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 01 Mart 2012, 19:38:58 »
Evet en doğrusu sizin dediğiniz gibi aceleci davranmadan sabırla beklemek olacak. Bu arada eğer kısmet olursa bu benim ilk arabam olacak. Ve ilk sahip olduğum arabanında hayalimi süsleyen Golf III olmasını ve onunda çok çok temiz olmasını isterim. Temiz olmasını istememin nedeni ise hayalimdeki araç olduğu için Kıymetini bileceğime inanmamdır.
Babamda 93 kartal slx var, araba 95 yılından beri bizde, sadece babam ve ben kullanıyoruz. Araba 450.000 i devirdi ve motor ustası motorunuz saat gibi,  200.000 daha rahat devirir dedi..

O yüzden benden bıkana kadar sizinleyim inşallah. Ve zamanı gelince yakın zamanda inş. sizlerinde bilgi, tecrübesi ile hakettiği saygıyı duyacak bir MK3 sahibi olmayı çok istiyorum.

Buda ben ve 16 yıldır kullandığım Tofaş,,

baya gençmişin o zaman