Gönderen Konu: Golf 3 almak istiyorum  (Okunma sayısı 21026 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf 3 almak istiyorum
« Yanıtla #42 : 10 Temmuz 2011, 20:00:56 »
[img
By cengizhan_mk3 at 2011-07-09/img][img
By cengizhan_mk3 at 2011-05-03/img][img
By cengizhan_mk3 at 2011-05-03/img]

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 10 Temmuz 2011, 20:02:47 »
Benim araba nın fotosu kadar fotom yok valla bunlar bir kaçı.  :tamamdir

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #44 : 10 Temmuz 2011, 20:03:10 »
Abicim aracın sahibinden.com daki ilanını gördüm az önce..

Sanırım Türkiye'de bulunan sayılı temiz Golf 3 lerden bir tanesi. Araç o kadar temizki söylenecek söz kalmamış. Evladiyelik cinsinden.
Fiyatıda gördüm bu arada. yılbaşında denklerim, denklenmezse kredi çekerim azcık. Tabii talibi çıkmazsa :( (çok şıpsevdi oldum galiba)

Kendime en çok şaştığım nokta ise, daha direksiyonuna oturup kontağını bile cevirmediğim bir arabaya aşık oluşum..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 10 Temmuz 2011, 20:10:25 »
İşte onu yaptığın an BİTTİĞİN an dır kardeşim buna emin ol ... Ya dediğim gibi satmaya niyetim yok birhassa anlamayana kesinlikle vermem. Ufak Ticaretle uğraşıyorum ve yüklü bir kredim var bazen daraldığımı hisettiğim anlarda davranıyorum rahatlayınca tekrar devam  :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 10 Temmuz 2011, 20:15:19 »
Üstad benim araba sıfırlığından beri bizde olduğundan 10 numaraydı.ona rağmen aksesuar ve bir takım parçalar için bile ciddi emekler harcanıyor. Birde arabanın kendi aksamlarında eksiklikler varsa motor mekanik vs. vay haline ondan sadece fiyata endeksli araba alma iliğe kadar in arabanın derim. Ufak eksikler büyük uğraş ve maddiyatla sağlana biliyor.

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 10 Temmuz 2011, 20:25:10 »
İşte onu yaptığın an BİTTİĞİN an dır kardeşim buna emin ol ... Ya dediğim gibi satmaya niyetim yok birhassa anlamayana kesinlikle vermem. Ufak Ticaretle uğraşıyorum ve yüklü bir kredim var bazen daraldığımı hisettiğim anlarda davranıyorum rahatlayınca tekrar devam  :tamamdir

Açıkça söylemek gerekirse bende Golf III ten anlamıyorum, kullanmadım çünkü. Tabii tek bir farkla, anlamıyorum ama öğrenmek istiyorum..

Bende grafikerlik yapıyorum, 4 kişilik genç bir ailem var. O yüzden birikimim çok hızlı gitmiyor. İnşallah sizde fazla daralmazsınız da kısa ama geniş bir zamanda bana kısmet olur. (kısa ama geniş zamanda bi cümle düşüklüğü oldu sanırım :))

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 10 Temmuz 2011, 20:29:29 »
 :sevgi: araç bendedir kardeşim merak tme  :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 10 Temmuz 2011, 20:32:00 »
ha bıarada bittiğin andır derken almadan duramazsın manasında yazdım kardeşim yanlış anlaşılmasın :tamamdir

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 10 Temmuz 2011, 20:44:20 »
:sevgi: araç bendedir kardeşim merak tme  :tamamdir

Cengiz bey, vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum. Sizin ilanınızı nasıl olduda görmedim. Sanırım siyah renk takıntımdan dolayı kaçırdım. Sizden sadece yılbaşına kadar bana zaman vermenizi istiyorum. Kısmetten ötesi olmaz tabii ama tüm imkanlarımı zorlayacağım.

Golf III anlamında kafamdaki tüm sorunları çözmüş ve aradığım aracı bulmuş bulunmaktan çok mutluyum. Bu gece heyecandan uyuyabilirsem de mutlu olacağım. Bu gece ve önümüzdeki bir kaç gece..

Buda benim Doğuştan VW fanatiği kızım :)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 10 Temmuz 2011, 20:46:40 »
ha bıarada bittiğin andır derken almadan duramazsın manasında yazdım kardeşim yanlış anlaşılmasın :tamamdir

O özel duyguyu (kısmetse) ilk aracım olan MK3 te tatmak isterim. O zaman zaten almış olurum :):):)

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 10 Temmuz 2011, 21:21:50 »
cengizhan senin aracın fotolarını baktımda açık hava filtresi var nasıl menun musun? yakıtta bir artısı ya da eksisi var mı? tavsiye edermisin

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 11 Temmuz 2011, 00:17:25 »
cengizhan senin aracın fotolarını baktımda açık hava filtresi var nasıl menun musun? yakıtta bir artısı ya da eksisi var mı? tavsiye edermisin
Memnunum kardeşim bir sıkıntı yaratmadı yakıtıda çok fark edecek şekilde etkilediğini söyleyemem. Ben almanyadan şimdi komple kit i ni istedim nikelaj boru takımı vs. zevk,görüntü ve daha güzel ses alabilmek için  :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 11 Temmuz 2011, 00:26:37 »
 Buda Benim Tam Bir Araba Hastası JUNİOR  :) [img
By cengizhan_mk3 at 2011-07-10/img]