Gönderen Konu: Golf 3 almak istiyorum  (Okunma sayısı 21029 defa)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 3 almak istiyorum
« Yanıtla #28 : 08 Temmuz 2011, 19:51:29 »
nasip olursa hala duruyorsa araç haftaya gidince bakarım ben araca ç.kalede hatta motora falanda bakarm ne var ne yok ince resimleride çekerim gerekirse ulaştırırım sana =))

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 08 Temmuz 2011, 20:28:20 »
VR6'ya herkez aşık-ta.. O aşk başka.. platonik   ::)
ebayde vr6lar 2000-3000 dolar kafayı yiyo insan
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #30 : 08 Temmuz 2011, 21:13:13 »
Acele etme
Arkadaşlar iyice düşündüm, taşındım. Yıbaşından sonra almaya karar verdim arabayı :(
Maddiyat olarak ucu ucuna gidiyordum. Hatta birazda kredi çekecektim. Birikimimi biraz daha güçlendirip birazda sabırla bekleyip alabileceğimin en temizini almanın daha mantıklı olacağına karar verdim. Hem bu arada eminim istediğim araçta karşıma çıkacaktır.

Demekki MK3 bana biraz daha plotonik olacak.

Başka bir araçta istemiyorum. Ya Golf III yada hiç.

Her şey için teşekkür ederim. Ama artık aranızdayım. İnşallah iyi dost olurum sizlerle.

Hedef: 2012'nin ilk vwtr.net buluşmasına Golf III ümle gelmek :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Temmuz 2011, 01:59:59 »
en mantıklısı dostum bütün parayı arabaya yatırmak mantıksız olucaktır çünkü illaki araba masraf çıkarır ne olursa olsun bu böyledir. Ha bakarsın karşına çok temiz bir araç çıkar alırsın onu o başka tabi :)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Temmuz 2011, 19:34:41 »
Kardeşim ucuz etin yahnisi iyi olmaz Fazla ver bir kere al . Bizim Türk insanı ucuz mala bayılır AMA aldıktan sonra yaptığı masrafları, sanayide süründüğünü, tek tek parça aradığı günleri hatırlamaz hesaplasalar astarı kendinden pahalıyo geliyo. REGAL reklamı varya öle düşün  :D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Temmuz 2011, 19:35:54 »
12 ye 13 e aldığın arabada herşeyin 4/4 lük olamayacağı kesin ve nettir bunu unutma.. :tamamdir

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 09 Temmuz 2011, 23:33:05 »
dostum çok iyi takip et.. ucuz masrafsız istiyorsan.. ben 6 ay bi araç bekledim 11.5a aldım aracı 3 yılda kayışları dışında kuruş masraf etmedim.. ;) ;) ;)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Temmuz 2011, 01:45:05 »
Evet en doğrusu sizin dediğiniz gibi aceleci davranmadan sabırla beklemek olacak. Bu arada eğer kısmet olursa bu benim ilk arabam olacak. Ve ilk sahip olduğum arabanında hayalimi süsleyen Golf III olmasını ve onunda çok çok temiz olmasını isterim. Temiz olmasını istememin nedeni ise hayalimdeki araç olduğu için Kıymetini bileceğime inanmamdır.
Babamda 93 kartal slx var, araba 95 yılından beri bizde, sadece babam ve ben kullanıyoruz. Araba 450.000 i devirdi ve motor ustası motorunuz saat gibi,  200.000 daha rahat devirir dedi..

O yüzden benden bıkana kadar sizinleyim inşallah. Ve zamanı gelince yakın zamanda inş. sizlerinde bilgi, tecrübesi ile hakettiği saygıyı duyacak bir MK3 sahibi olmayı çok istiyorum.

Buda ben ve 16 yıldır kullandığım Tofaş,,

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 10 Temmuz 2011, 02:22:07 »
bana kalsa tdi al derim .  90 veya 110 hp olanlarini bulabilirsen al derim .düz diesel alma ama.  hem ekonomik acidan hemde zevkli arabadir ömrü uzun aractir. yagi suyu koy istersen at niyetine bin...

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 10 Temmuz 2011, 11:27:06 »
Çok km yapıyorsan Bencede 1.9 TDİ al tabi temiz bulursan.
LPG her ne kadar bende bir problem çıkartmadıysada çok duyuyoruz arkadaşlardan lpg problemlerini.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #38 : 10 Temmuz 2011, 12:36:39 »
kartal SLX 450.000 km devirdi ve motor ustan 200.000 km rahat gider dedi.. :saygılar Hayırlıişler..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 10 Temmuz 2011, 18:54:15 »
3 yada 4 ay daha maddi olarak birikimimi arttırbilirsem yılbaşı gibi, o zaman artık karşıma çıkan, olabilecek en temiz golf ne olursa ona göre hareket etmekte fayda olacak.

Zaten ilk aklımda olan 1.9 tdi dı ama dizelden gözüm korkar gibi oldu. Ondan benzinli ve lpg li düşünmeye başladım. Zaten yapacağım km ayda taş çatşasın 600 civarı olacak. Oda evden işe, işten eve..

Kartal slx motoruna gelincede sadece babam ve ben kullandık. Ve hiç motoru sıkıştırmadık, düşük veya yüksek deviri pek tercih etmiyoruz. Bunun etkisi olabilir. Tabii birde bakım konusu var.. Babam zaten hayatta satmaz o arabayı.

Bu arada hasan bey aracınız çok albenili duruyor. Kazasız belasız inşallah..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 10 Temmuz 2011, 19:31:51 »
Kardeşim benim araba satılık ama gönülsüz ve acelesi yok satmayıda hiç istemiyorum aklında bulunsun ilanıda var Kısmet meselesi. arabadan satılık yazılarını kaldırdım ilgiden ve boş laflardan bıktım çünki  :tamamdir

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 10 Temmuz 2011, 19:47:48 »
Kardeşim benim araba satılık ama gönülsüz ve acelesi yok satmayıda hiç istemiyorum aklında bulunsun ilanıda var Kısmet meselesi. arabadan satılık yazılarını kaldırdım ilgiden ve boş laflardan bıktım çünki  :tamamdir

Körün istediği 1 göz allah verdi 2 göz dedikleri bu olsa gerek, Gördüğüm kadarı ile çok yakışıklı bir araç. Düşündümde gri de bayaa bi yakışıyormuş.

Sizin aceleniz yok benimse sadece bir kaç ay zamana ihtiyacım var. Ve arabanın değerini bilecek biri olduğumu düşünerekten şimdiden talibim o zaman.

Aracın büyük fotoğrafları varmı acaba? Birde özelden fiyat ile ilgili birşeyler yazmanızı rica etsem ayıp etmiş olmam dimi.

İçimdeki MK3 aşkı kıpraştı, vallahi heyecanlandım :):):)