Gönderen Konu: Bor & nano teknoloji esas alınan motor koruyucuları hakkında... ???  (Okunma sayısı 5142 defa)

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar...

Aracımı yüksek devirde kullandıktan sonra,hava filtresinden turboya giden hortuma bağlanan ve motordan gelen kuru hava hortumunda ufak bir üfleme,azda olsa yağ gidiyor. Bu yolla charger'a giden yağ intercool'a gidiyor ve orada kalıyor,plakalara yapışıyor. Ustaya götürdüğümde sekman ile kurtarabilir dedi ve ekledi, Bor katkılı motor koruyucuları da işini görebilir.

Sizce bir faydası olabilir mi ve bu üründe en kaliteli marka hangisi..?

Teşekkürler...

Çevrimdışı ahmet mmc

• Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar...

Aracımı yüksek devirde kullandıktan sonra,hava filtresinden turboya giden hortuma bağlanan ve motordan gelen kuru hava hortumunda ufak bir üfleme,azda olsa yağ gidiyor. Bu yolla charger'a giden yağ intercool'a gidiyor ve orada kalıyor,plakalara yapışıyor. Ustaya götürdüğümde sekman ile kurtarabilir dedi ve ekledi, Bor katkılı motor koruyucuları da işini görebilir.

Sizce bir faydası olabilir mi ve bu üründe en kaliteli marka hangisi..?

Teşekkürler...

hayır kardeşim ya bi işe yaradığı yok ben çok denedim.

Çevrimdışı betoqu

• Profili Görüntüle
hayır kardeşim ya bi işe yaradığı yok ben çok denedim.

Hadi ya... :/ Çok ümitlenmiştim yırttım diye.. :P

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
ben denedım motorun sesı kesıldı dedım calısmıyor yakıtı bılmem etkılermı ama motor omrunu uzatıyor passatta denemısler dı sonuc ınanılmaz dıyolar sıtesıne bakarsın  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Alınacak bile olsa orjinal NNT BOR POWER alınmalı. Kimin ürettiği nerede ürettiği. Telefon açtığında hep ilgilenen insanlar. Diğer abidikgubidik markalar yerine bence BORPOWER tercih edilebilir. Sesi bir nebze azaltıyor, araç rampalarda vites istemeden çıkıyor, motorun rahatlattığını düşünüyorum. ama ben bundan önceki arabama katmıştım şimdiki arabama katmadım.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ahmet mmc

• Profili Görüntüle
Alınacak bile olsa orjinal NNT BOR POWER alınmalı. Kimin ürettiği nerede ürettiği. Telefon açtığında hep ilgilenen insanlar. Diğer abidikgubidik markalar yerine bence BORPOWER tercih edilebilir. Sesi bir nebze azaltıyor, araç rampalarda vites istemeden çıkıyor, motorun rahatlattığını düşünüyorum. ama ben bundan önceki arabama katmıştım şimdiki arabama katmadım.

dizel bi araca hiçbir faydası yok bence belki bir nevi sesi azltmış olabilir :-\

Çevrimdışı betoqu

• Profili Görüntüle
dizel bi araca hiçbir faydası yok bence belki bir nevi sesi azltmış olabilir :-\

Dizel-benzinli ne farkeder  ki..? Nihayetinde bu moleküler metal ile bağlantılı değil mi.?

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
liqy moly Ceratech yag katkısı şuan en iyisi:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı betoqu

• Profili Görüntüle
liqy moly Ceratech yag katkısı şuan en iyisi:)

Aynı özelliikleri taşıyor mu.? Kullanan var mı.?

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
adamlar show yaptılar sanayide bor katkısıyla broadwayı yagsız calıstırdılar pıstonların nasıl hareket ettırdıgını ıse yarıyor motor sılk veya bor max ıyı dıye bılıorm cesıt cesıt bunlar her araca ıyı gelen bı marka vardır tabı tamırcılere bakmayın koymaya calısırlar her bakımda 10 a alıp 30 40 a satarlar dandık malları sattıgı kdrda ındırımı olur ıyı bı marka uygun fıyat guvenlır bırınden alın araca katkısı çok