Gönderen Konu: Aranızda Yeni Katıldım . . . Banada yardımcı oLursanız Sevinirim . . .  (Okunma sayısı 1966 defa)

Çevrimdışı Eren Çakmak

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımı Ankarada topluyorum Metalik Gri Komple Kaporta boyaya Sokacam aracı . . . Bilindik üzere Çamurluk ' çamurluk ağzı Kaplama' sıkıntımız var ben bulamadım Yardımcı oLursanız. Vede Ön Arka Tampon Panjur Lazım Bana YardımLarınızı Bekliyorum. birde Arka camlara Kelebek takılma Mevzusu Vede uygulayan bir arkadaşımız vardı bize tam adres ve fiyat konusunda yardımcı olursa sevinirim. . .

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımı Ankarada topluyorum Metalik Gri Komple Kaporta boyaya Sokacam aracı . . . Bilindik üzere Çamurluk ' çamurluk ağzı Kaplama' sıkıntımız var ben bulamadım Yardımcı oLursanız. Vede Ön Arka Tampon Panjur Lazım Bana YardımLarınızı Bekliyorum. birde Arka camlara Kelebek takılma Mevzusu Vede uygulayan bir arkadaşımız vardı bize tam adres ve fiyat konusunda yardımcı olursa sevinirim. . .

Öncelikle aramıza hoş geldin. çamurluk ağzından kastın plastik dodiklerden mi bahsediyorsan izmirde var telefonu var .

Çevrimdışı Eren Çakmak

• Profili Görüntüle
Aynen . . . Fiyat konusunda bilgin varmı acaba

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Aynen . . . Fiyat konusunda bilgin varmı acaba

Evet takımı 100 tl. 4 çamurluk için montajındada sıkıntı yok benim araçta bakabilirsin.