Gönderen Konu: Arka Kampana Dağıldı Acil Yardıma İhtiyacım Var !  (Okunma sayısı 14815 defa)

Çevrimdışı chyfchy

• Mk3 & B4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arka Kampana Dağıldı Acil Yardıma İhtiyacım Var !
« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2011, 16:39:15 »
Ya sağlam bi coilover alacaksın yada amortisör kampana porya saplama dagıtıcan arada sırada...
XYZ coilover işini görür onda camber ayarı var ama 2000TL malesef sıfır indirim.
Yada yada o vida pul olayını kendin yaptıracaksın en kaliteli malzeme şekilde  :D

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Temmuz 2011, 17:11:21 »
Geçmiş olsun Gökhan umarım aynı durumla karşılasmazsın tekarar... pulla 2 vidayla castle/camber işi canı tehlıye atmaktan baska bısey değil.
En sağlıklı castle/camber bu ayar yapılabilen  coilover , ground control caster camber plate kit leri ile verirsin fakat benim tercihim coilover olurdu...Diğer saydığım ürünlerde kulelere montaj için kullleri deliyorlar mecburen fakat en profesyoneli bu.
gökhan kardeşimin (chyfchy ) söylediği gibi bende birkaç fotoğraf atayım fikir sahibi olmanız açısından yani bizim yaptığımız gibi kampananın arkasına koyduğumuz pulla hiç alakası yok yani sağlıklısı bu

Uploaded with ImageShack.us

himmmmm siz xyz coilover diyorsunuz..
onu bende biliyorumda fiyatlar malum :)
bu golflerin arka suspansiyon sistemi cok takoz, keske bagimsiz olsalardi..
neyse yapcak bisey yok :)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Temmuz 2011, 22:30:13 »
niye gökhanınki  dağılıyorda benim kampana dağılmıyor anlamış değilim. 2 sinide ben değiştirdim. ben hala kullanıyorum. sakat olmasına sakat iki tane pula güveniyoruz sonuçta çaresizlikten. geçmiş olsun gökhan kardeşim. :-[
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı chyfchy

• Mk3 & B4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Temmuz 2011, 23:07:15 »
niye gökhanınki  dağılıyorda benim kampana dağılmıyor anlamış değilim. 2 sinide ben değiştirdim. ben hala kullanıyorum. sakat olmasına sakat iki tane pula güveniyoruz sonuçta çaresizlikten. geçmiş olsun gökhan kardeşim. :-[

pulları vidaları sağlam yaparız canını sıkma  ::)  bende ilerde mk1 e dönüş yapar isem yine allı pullu olur :)  mecburen

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Temmuz 2011, 12:32:52 »
80 model arabadan bahsediyoruz. acaba kampananın içindeki bilyalar enson kaç sene önce değişti allah bilir kamber verip gökhan gibi 150 yaptım 160 yaptım abi deyince ne kadar dayanır gerisini siz düşünün artık. herşey mk1 aşkı allı pullu arızazlı öfkeli  :sevgi: :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2011, 21:12:51 »
Aman Turgut abim dağılmasın bak benimki dağıldı bugünde elimi süremedim yatıyor dükkanda hala  :-[ ATS takıcaksak kamber şart ben bunu bilir bunu söylerim  :-X
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2011, 21:13:37 »
pulları vidaları sağlam yaparız canını sıkma  ::)  bende ilerde mk1 e dönüş yapar isem yine allı pullu olur :)  mecburen
Abi diyorumki tornacı arkadaşa flanş mı yaptırtsam acaba  ::)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Temmuz 2011, 21:17:04 »

Son durum bu vaziyette söktüğümüzde param parça olduğu için nasıl toplıycağımızı bilmiyorum şimdilik geçici bişeyler yapıp benim kızı ordan çıkartıp evin önüne getirmem lazım ki para biriktirip komple sıfırlayayım imkanlar el versede komple girişsek ama dünya hali  :( Bilyaların vs nasıl takılıcağı sıralaması olan var mı elinde ?

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Temmuz 2011, 22:40:01 »
Bilyalara bak eger karıncalanma yoksa kullan yoksa degiş, kampanın bilye yataklarına bak karıncalanma tırtıklanma varsa degiş büyük olan iç bilye küçük olan dış bilye  keçe bir para tutmaz üzerindeki numarasını al keçeci verir sana aynısını akssın durumu nasıl  tahribat varsa kesinlikle değiş. randıman alamazsın. foryayı bursa da karakas otodan bulursun . (Diger parçalarıda)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Temmuz 2011, 23:20:38 »
bak, büyük olan rulman kampananın içine, dar kısmı alta gelcek şekilde, ufak olanı da kampanayı milin üzerine taktıktan sonra üstten dışardan takıyosun, içine gircek şekilde.  plastik olan da içteki büyük rulmanın keçesi.

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Temmuz 2011, 00:25:06 »
Abi bu kamber kiti ne oluyor ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Temmuz 2011, 00:44:49 »
Bilyalara bak eger karıncalanma yoksa kullan yoksa degiş, kampanın bilye yataklarına bak karıncalanma tırtıklanma varsa degiş büyük olan iç bilye küçük olan dış bilye  keçe bir para tutmaz üzerindeki numarasını al keçeci verir sana aynısını akssın durumu nasıl  tahribat varsa kesinlikle değiş. randıman alamazsın. foryayı bursa da karakas otodan bulursun . (Diger parçalarıda)
Fotoğrafta gösterdiklerim zaten yeni aldığım bilya ve keçe karakaş otodaki hakan abi kankimdir uğradım yanına depoya bakmam lazım dedi bende sormadım daha şimdilik idarelik yapıcam maaşı aldığımda 2 tarafıda sıfırlıycam yeterki şu kızı şu dükkandan çıkartayım  :saskin:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #26 : 05 Temmuz 2011, 09:35:28 »
O balatadaki perçinler ney öğle yav hiç çakılmamış.  :o
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Temmuz 2011, 21:38:02 »
Erşan abi bizim köyde böyle  ;D Şaka bi yana bu bilyaların geçtiği porya tek başına satılıyo mu yoksa komple kampana mı lazım ? Bana lazım olanlar 2 adet mil+ 2 adet kampana kapağı esin ticarette bu ikisi var mıdır ?