Gönderen Konu: Volkswagen golf 1 almayı düşünüyorum  (Okunma sayısı 10224 defa)

Volkswagen golf 1 almayı düşünüyorum
« : 17 Haziran 2011, 18:11:58 »
  Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katılmadım ama iş tempomdan dolayı zaman ayıramadım ancak bundan sonraki zamanlarda sizlerle daha çok şey paylaşmak istiyorum ve fikirlerini öğrenmek istiyorum .  Öncelikle golf 1 almayı düşünüyorum ancak bazı şüphelerim var parça sorunu yaşarmıyım bunu düşünüyorum almak istiyorum ancak parça sıkıntısı yaşarmıyım bazı internet sitelerinde golf 1 e ait yedek parçalar mevcut ancak 0 yeni parçalar bulma konusunu biraz kafama taktım . ne biliyim allah korusun bir kaza yapsak gerekli parçaları nereden temin edebiliriz bildiğim kadarıyla aksaray bu soruna tam anlamda çözüm olurmu bilemiyorum benimle bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim herkese iyi akşamlar şimdiden teşekkürler ...

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
Ynt: Volkswagen golf 1 almayı düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2011, 00:54:27 »
kardeşim kendine göre hesabına göre labileceğin golfü al..parça konusuna gelince bi şekilde elimizden geldiğince yardım ederiz...seninde değin gibi sıfır oalrak parça zor bulunuor ama bulunmuorda deil heleki büyük şehirlerde muhakkak var..ebn izmirdenim herhangibir parça lazım olursa haber ver..yardımım olursa seviinrim..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2011, 01:39:07 »
Ben yardımcı olurum dostum bulamadığın parçalarda sıkıntı etme mk1'ine bir an evvel kavuş. :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2011, 10:27:45 »
öncelikle hakkında hayırlısı olsun. umarım kısmetindeki mk1 ile en iyi ve ucuz şekilde karşılaşırsın.

malum teknoloji çağı. internet ile telefon ile istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşıp siparişinizi verip bir iki gün içinde gerekli parçaları sağlayabilirsiniz. Aksaray ve Amasya, Edirne veya Hakkari fark eden en fazla 5-10 liralık kargo farkı olacaktır büyük siparişlerde. sitede bir çok başlıkta mk1 parçaları tedarik edebilecğeiniz dükkanların telefon numaraları ve adresleri var. benim daha foruma ilk üye olduğum gün öğrendiğim Esin ticaret bu noktada tam bir can simidi. yine satılık sitelerinde çok cazip fiyatlar denk düşebiliyor. büyük şehirlerde çıkmacılar da bir başka kapı. hepsi bir yana sitede de tedarik sağlayan arkadaşlar mevcut. alternatifler arasında sizin kesenize en uygun olacak alternatifleri değerlendirip nihai kararı verecek olan sizsiniz. benim tavsiyem gerek aracı alırken ve gerekse ileride parça alırken tez canlı karar vermemeniz. bazen fiyatlar arasında uçurum olabiliyor. bazen hakkı olmayan fiyatlar istenebiliyor. özellikleri şişirilebiliyor. (orijinal-kazasız-sıfır lastik vs) forumda çok ciddi bilgi birikimi var. çok bilgili arkadaşlar var. mk1 lerin en ücra köşelerindeki parçaların detaylarını bilebilecek kadar bilgili bir doktorumuz var.  :p her adımınızda danışmaktan çekinmeyin. malum eski makinalar. illa ki sorunlarla da karşılaşacaksınız. (Allah vermesin) kaza olmasa bile kullanıma bağlı arızalar ortaya çıkacaktır. siz yeter ki yardım isteyin. usta mk1ciler yardımseverliklerini göstereceklerdir.

4-5 yıldan beri mk1 hastasıyım ben de. aslında öncesi de var da. 4-5 yıldan beri niyetliyim. ama ne zaman niyetlensem bir engel çıktı. gerek sağlık gerek tayin ev taşıma doğum, vefat vs. bakalım Allah nasip ederse en geç ekim-kasım gibi benim de niyetim var. ama yaz döneminde yoluna koymam gereken bazı işlerim var yine. :) sonrasında ben de bir mk1 hastası olarak değil bir mk1 sahibi olarak aranızda olurum İnşallah.

şimdi fark ettim Aksarayı il olarak algıladım ben ama İstanbul yazıyor. İstanbuldaysan hiç korkma zaten. bence parçadan öte naz yapmayacak ve aldığı paranın hakkını verecek ustalar bulman en öncelikli şey.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2011, 11:28:07 »
ıstanbuldaysan sorun yok bak ben 18 yasındayım MK1 GLD topluyorum kendı kazandıgımla kı sen rahat toplarsın  gol1 bolumunden restokomado bakarsan bnm aracı gorursun kaporta aksamına gelınce aksaraya gıdersın rahatlıkla bulursun ben arastırdım heryerde 135 TL ıken camurluk gıttım ARZU otoya umranıyede 80+kdv ye aldım orj. motor, on takım ,yuruyen aksama gelınce  ARZU otoya gelırsın 18 ıle 30 TL arasında degısıyor parcaları  8) onemlı olan MK1 ne ıcın alıcan aıle ıcın alıcaksan orj. bozulmamıs al bnm MK1 3 sahıbıyım kı aracın orj.kullanma kıtapcıkları 6 tane orj.yedek anahtarları duruyor proje yapıcam komple sokulup toplıyacam dıyorsan ucuz olanlarından al ve tokatlanmamıs olanlarından bıde motor olarak ne dusunuyorsun  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2011, 19:41:49 »
ıstanbuldaysan sorun yok bak ben 18 yasındayım MK1 GLD topluyorum kendı kazandıgımla kı sen rahat toplarsın  gol1 bolumunden restokomado bakarsan bnm aracı gorursun kaporta aksamına gelınce aksaraya gıdersın rahatlıkla bulursun ben arastırdım heryerde 135 TL ıken camurluk gıttım ARZU otoya umranıyede 80+kdv ye aldım orj. motor, on takım ,yuruyen aksama gelınce  ARZU otoya gelırsın 18 ıle 30 TL arasında degısıyor parcaları  8) onemlı olan MK1 ne ıcın alıcan aıle ıcın alıcaksan orj. bozulmamıs al bnm MK1 3 sahıbıyım kı aracın orj.kullanma kıtapcıkları 6 tane orj.yedek anahtarları duruyor proje yapıcam komple sokulup toplıyacam dıyorsan ucuz olanlarından al ve tokatlanmamıs olanlarından bıde motor olarak ne dusunuyorsun  :)
aynen bozulmamış bir mk1 bulman lazım yada benim olduğu gibi dedenden kalacak ilk el olarak binecen... ;)

« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2011, 10:31:19 »
Arkadaşlar hepinize öncelikle çok teşekkür ederim istanbul kadıköyde ikamet ediyorum. Daha çok performansa dayalı bir araç olucak ailede zaten bir araba var ama benim eskiye karşı olan duygularım farklı... İnş. keseme uygun düzgün bir araç bulursam almayı düşünüyorum GL GLD bulursam ki zor GTİ bu araçlardan birini almayı düşünüyorum dizel veya benzinli farketmez. Yeterki GOLF olsun .
Bizde 2010 model araba var ama inanın 1 gr zevk almıyorum . Eski arabalar bir başka tarif edilemez duygular yaşıyorum . herkes 2011 model arabaya binmek ister benim hiç öyle bir niyetim yok . Ne varsa eski arabalarda var ... En kısa zamanda arabamı alıp sizlerle paylaşacağım iyi günler ...

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2011, 14:29:43 »
dostum ben göstepedeyim bir ara gel yanıma muhabbet edelim istersen hem benim gti i inceleriz.

« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2011, 12:58:17 »
Ercihan bende göztepede oturuyorum Şafak Hastanesinin orada sen nerede oturuyorsun ? Göüşelim tabi hemde aracı inceleme şansını yakalamış olurum ..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2011, 13:08:25 »
ercxi hasta geliyor virüsü hazırla :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #10 : 21 Haziran 2011, 14:35:39 »
Ben zaten virüsü kapmışım :D sente atlamayı düşünüyorum kol falan çıkartmak istiyorum  ;D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2011, 14:50:24 »
Ben zaten virüsü kapmışım :D sente atlamayı düşünüyorum kol falan çıkartmak istiyorum  ;D

erci hasta ex oldu :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2011, 15:09:24 »
erci hasta ex oldu :)

;D ;D :D :D :D

kahkaha attırdı valla bu esprin.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2011, 19:49:42 »
Ercihan bende göztepede oturuyorum Şafak Hastanesinin orada sen nerede oturuyorsun ? Göüşelim tabi hemde aracı inceleme şansını yakalamış olurum ..
harun reşit ilkokulunun olduğu sokaktayım :D yakın sayılırız :D 2-3 temmuzdan sonra free yim finaller bitiyor :D