Gönderen Konu: spor yay  (Okunma sayısı 8472 defa)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Ynt: spor yay
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2011, 02:49:38 »
1935 model bir Düssenberg'in makaslarını buldum kendi aracıma takabilirmiyim :o  olurmu yaa :t hayret yaa sözüm geneline okadar olmicak komik yapılan işler görüyorumki sırf bir aracı nerdeyse beleşe düşürmek için . arkadaşlar canınızı parardan bulmadınız harcayın alın neyse doğrusunu araçlarınızı o şekilde düşürün hayatınızı güvene alın :bekleriz:  ısıtma kesme alakasız x bi aracın hiç bişeyini takmayın yapmayın . el yapımı coiloverlerden kaçının daha yeni bir golg3 gti aldık önlere el yapımı coilover yapmaya çalışmışlar daha doğrusu yapmış arkadaşımızın biri... ne ters yönlü kilit amaçlı vidalama sistemi var ne bişey ve alakasız bi helezon takılmış . arkayıda kesmişler biride seatın bi modelinden bulma bir amortisör takılmış :o aracın yoldaki gidişini ben anlatim ne siz yaşayın  :o
artık ucuz komple coiloverler satılıyo 500-600liralara yurtdışından getirtmek dahada uyguna maloluyo ama bunlarda normal kullanımlara hitap ediyor uzun ömürlü sert kullanımlara gelmez......
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2011, 09:26:08 »
1935 model bir Düssenberg'in makaslarını buldum kendi aracıma takabilirmiyim :o  olurmu yaa :t hayret yaa sözüm geneline okadar olmicak komik yapılan işler görüyorumki sırf bir aracı nerdeyse beleşe düşürmek için . arkadaşlar canınızı parardan bulmadınız harcayın alın neyse doğrusunu araçlarınızı o şekilde düşürün hayatınızı güvene alın :bekleriz:  ısıtma kesme alakasız x bi aracın hiç bişeyini takmayın yapmayın . el yapımı coiloverlerden kaçının daha yeni bir golg3 gti aldık önlere el yapımı coilover yapmaya çalışmışlar daha doğrusu yapmış arkadaşımızın biri... ne ters yönlü kilit amaçlı vidalama sistemi var ne bişey ve alakasız bi helezon takılmış . arkayıda kesmişler biride seatın bi modelinden bulma bir amortisör takılmış :o aracın yoldaki gidişini ben anlatim ne siz yaşayın  :o
artık ucuz komple coiloverler satılıyo 500-600liralara yurtdışından getirtmek dahada uyguna maloluyo ama bunlarda normal kullanımlara hitap ediyor uzun ömürlü sert kullanımlara gelmez......

çok iyi anlatmışsın. benzetmelerin dahiyane. eline sağlık.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Nisan 2012, 16:29:31 »
Arkadaşlar konu mevcutken yeni bir konu açmayayım dedim. Sorum şu aracımın üzerinde normal yaylar var. Aracımın biraz alçalmasını (3-4 cm kafi) istiyor fakat diğer taraftan çok sertleşip yolda tak tak vurmak suretiyle konforunun azalmasını da istemiyorum. Yay kesmenin çok sağlıklı olmadığını biliyorum ama seçenek olmazsa ustama bu konuda güveniyorum. Önerileriniz nedir?

Not: Son olarak genelde araca  iki kişi biniyor ayda yılda birkaç kez arkadaşlarla buluştuğumuzda 4 kişi oluyoruz. Lastik ebatım da 13 ve memnunum.

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Nisan 2012, 18:11:47 »
coil fiyati verebilirim arkadaslar, PM atabilirsiniz