Gönderen Konu: KASKO ŞİRKETİNİZ ERGO OLMASIN  (Okunma sayısı 9896 defa)

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
KASKO ŞİRKETİNİZ ERGO OLMASIN
« : 04 Haziran 2011, 19:01:28 »
arkadaşlar kaskonuzu kesinlikle ergodan yaptırmayın
kastım kimseyi kötülemek değil ben yandım eller yanmasın meselikaskoyu yaptırırken dedilerki küçük hasarlarınızı anlaşmalı olduğumuz yerlerde yaptırırsanız hasarsızlık indiriminiz bozulmaz (kaskonuz bozulmaz) dediler
bende geri geri gelirken tamponu sürtmüştüm aradım müşteri hizmetlerini ordu ilinde 2 tane servis söyledi bende bunlardan birine gittim yaptırdım. fakat aracın o küçücük hasarı için bile dosya açtılar. tramere bile gitmiş dosya. arabam şimdi kazalı çarpma olarak görünüyor tabi bunu şimdi kaskomu yeniletmek için başvurduğumda öğrendim. üstelik hasarsızlık indirimimde bozulmuş. dedim nasıl olur ben anlaşmalı yerden yaptırdım. dedilerki - senin hasarın mini hasar bu yüzden auto kingde yaptıracaktınız siz normal anlaşmalı servisimizde yaptırmışsınız .
-iyide siz bana auto kingin ismini vermediniz dedim, ben nerden bilicem auto king e gidiceğimi. üç kağıtçıaalr her aradığımda başka biri çıkıyor şikayet kaydınız alındı deyip duruyorlar tam 2 hafta boyunca 10 defa aramışımdır. dosyamla ilgilenen bayanla bir türlü görüşemdik genel müdürlüğü aradık lavuğun biri çıktı yanlış bilgilendirmişler yapacak bir şey yok diyor . bende yanlış bilgilendirme yaptıysanız bunu düzeltin, hasarsızlık indirimimi uygulayınyeni poliçeme dedim. sonuç fiyasko. her durumda kendiler haklı böyle bir sigorta şirketi olabilir mi ya
telefon konuşmalarımı telefonum hep kaydetti zaten. şimdi mahkemeye vericem. bana 100 liralık güvence veremeyen 3 kağıtçı bir şirket normalde 700 lira çıkacak olan kaskom şimdi 1300 lira çıkıyor hangi kaskoya bakarsam bakayım aynı çünkü ergo dosya açmış ve tramere geçmiş kaza diye araç kazalı göründüğü için fiyat her yerde yüksek çıkıyor
arkadşımın da kaskosu ergodandı kasımda feci bir kaza yaptı arabası pert oldu kaç ay ayağa kalkamadı kaskodan parasını tam 6 ay sonra aldı hemde aratmadık yer bırakmadı arkadaş
haberiniz olsun arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem daha neleri var ilerleyen vakitlerde yazıcam buraya
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: KASKO ŞİRKETİNİZ ERGO OLMASIN
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2011, 20:59:06 »
geçmiş olsun dostum gerçekten dürüst iş yapan ne esnaf ne isyeri ne şirket kaldı vardır belki ama bir elin parmaklarını geçmiyor malesef ..
H.G WORKS

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2011, 23:52:51 »
ayrıca ergoda mini hasarınızı auto king de yaptırsanız bile yine dosya açıyorlar bu dosya tramere gidiyor ve aracınız kazalı olarak görünüyor bir daha ki sene kaskoyu ergo dan başka yere yaptırırsanız hasarsızlık indirimi alamıyorsunuz ille ergodan yaptıracaksınız
bu durum sadece ergoya has bir durum başka kasko şirketlerinde ise tamiratınızı yapıp aracınızı veriyorlar dosya açma falan yok.
bunu bizzat yaşadım ve bilgisini auto kingden aldım haberiniz olsun

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2011, 00:56:14 »
öellikle kurumsal çalışan firmalarda iş ahlakı falan tamamen kaybolmuş Cep telefonu operatörlerinin hepsi ,kasko şirketleri,Lig maçlarını yayınlayan yayıncı kuruluş bunlardan en çok öne çıkanları..kesinlikle bir muhattap bulamassın işin çözülmez madur olan hep sen olursun.

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2011, 14:02:22 »
bu durumda tüketicileri koruyan bir madde yok mu ?
bence bunlar kanunlardaki boşluklardan yararlanıyorla
r ne demek ya
diyorum ki telefon kayıtları var ordan dinleyin beni nasıl yanlış yönlendirdiğinizi diyorum.
- evet kayıtları var ama dinleyemeyiz diyorlar
sebep: sebebi yok dinleyemeyiz...

dinlerlerse haksız çıkacaklar üç kağıtçılar

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2011, 23:53:59 »
bahsettiğin şeyin aynısı yapı kredide başıma geldi. ön camı anlaşmalı olduklarını söyledikleri doğuş otoda değiştirdim. 2 hafta sonrada poliçemi yenilemeye gittim hasarsızlık indirimiyle 1000 liraya düşmesi gereken poliçe 2000 liraya çıkmış sebebini sordum. poliçelere zam geldiğini söylediler. bu fiyat indirimli halimi dedim hasarsızlık indiriminiz yok dedi cam değiştirmişsiniz. normalde poliçede bir cam hakkım var. acentadaki arkadaşta aksa sigortadan fiyat verdi 1000 lira :) bende hiç uğraşmadım aksadan yaptırdım kaskomu.

öellikle kurumsal çalışan firmalarda iş ahlakı falan tamamen kaybolmuş Cep telefonu operatörlerinin hepsi ,kasko şirketleri,Lig maçlarını yayınlayan yayıncı kuruluş bunlardan en çok öne çıkanları..kesinlikle bir muhattap bulamassın işin çözülmez madur olan hep sen olursun.

bunun en büyük sebebi kurumsal şirketlerde çalışacan kişilerin yetersiz oluşu. kimse yaptığı işi, işinin yetkisinin sınırlarını bilmiyo böyle oluncada komik olaylar ortaya çıkıyo

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2011, 11:07:39 »
EVET HER GÖRÜŞTÜĞÜM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ FARKLI ŞEY SÖYLÜYOR
ŞİMDİ BENDE SENİN GİBİ YAPAR BAŞKA YERDEN YAPTIRIR GEÇERDİM AMA TRAMERE KAYIT GİTTİĞİ İÇİN TÜM KASKO ŞİRKETLERİNDE HASARLI GÖRÜNÜOR
ERGO NUN KAZIĞI OLDU BİZE

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2011, 13:09:30 »
EVET HER GÖRÜŞTÜĞÜM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ FARKLI ŞEY SÖYLÜYOR
ŞİMDİ BENDE SENİN GİBİ YAPAR BAŞKA YERDEN YAPTIRIR GEÇERDİM AMA TRAMERE KAYIT GİTTİĞİ İÇİN TÜM KASKO ŞİRKETLERİNDE HASARLI GÖRÜNÜOR
ERGO NUN KAZIĞI OLDU BİZE

hocam trameri bence dert etme artık araç alan herkes önce servise götürüyor ekspertiz için. orda önemli bi kaza olmadığı ortaya çıkar veya satarken sen götürüp bi ekspertiz raporu alırsın

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2011, 15:35:48 »
arabam boyasız zaten ben tamponu çarpmıştım geri geri gelirken onu yaptırdım kaskoyla
araç kazalı ve çarpma olarak görünüyor bu yüzden tramerde. yinede mide bulandırıyor bu kayıt

üç kağıtçı kasko şirketi = ergo

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2011, 17:20:22 »
http://www.sikayetvar.com/

buradan bir üyelik alıp anlattıklarınızı aynen yazın. etkili bir site. hemen hemen bütün firmalar göz atıyorlar. haklarında yapılan şikayetleri çözüme ulaştırmak için çaba gösteriyorlar.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2011, 23:45:18 »
http://www.sikayetvar.com/

buradan bir üyelik alıp anlattıklarınızı aynen yazın. etkili bir site. hemen hemen bütün firmalar göz atıyorlar. haklarında yapılan şikayetleri çözüme ulaştırmak için çaba gösteriyorlar.

aynen benimde aklıma o gelmişti şimdi...çoğu firma cevap yazıyor bu siteye karizmaları dağılmasın diye cevaplar hep klişe ama olsun .. ben kasko yaptırırken bu sitedeki şikayetlere bakarak dubai den vazgeçmiştim seninde sorunun çözülmese bile yeni yaptıracaklara fikir vermiş olursun en azından

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2011, 02:54:42 »
evet yeni yaptıracaklara fikir vermeye devam ediorum
kaskomun bitmesine 4 gün vardı dedim madem bana auto kingde yaptırsaydın kasko bozulmazdı diyorlar
arabanın sağ arka çamurluğunda çok hafif bir göçük vardı
gideyim auto king de yaptırayım dedim
ne deseler iyi
hocam bunun içinde dosya açıyor ergo ve dosya tramere gidiyor üstelik hasarsızlık sadece poliçeni ergo dan yenilettiğinde olur dedi
yani başka şirketten yaptırsam kaskomu gene hasarsızlığım bozulacak
başka kasko şirketlerinde bu yokmuş, küçük hasarı direkt gidip yaptırıyor muşsun auto kinge..

ben böyle kasko şirketinin......
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2011, 22:27:38 Gönderen: beyazbora »