Gönderen Konu: Arabalarımız kadar kendimizede bakıyormuyuz ?  (Okunma sayısı 6837 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arabalarımız kadar kendimizede bakıyormuyuz ?
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2011, 11:18:04 »
şu telefonun borcunu btireyim vücut geliştirmeye yazılıcam ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2011, 11:26:21 »
Ben arabayı aldığımdan beri mahvettim kendimi. Hep oturuyorum hep oturuyorum. Üniversiteye başlamadan önceleri günde 6-7 saat bisiklet sürerdim deli gibi. O halimi çok özlüyorum aldığım nefesin hissi bile başkaydı. Umarım tekrar başlarım :)
derin konu spor sadece bi başlık, araca ayırdığın zamana kendini geliştirirsin, araç alıcağına eğitime para verirsin vs , baktım ki ben araca fazla bakıyorum sattım gitti  ;D
bence istedikten sonra herseyi bir arada yapabilirsiniz böyle düşünmeyin bem burda sığdırdığım seyleri yazsam ohoho , belki kosturuyorum fakat hepsi birada yapabiliyorum bem haftanın 5 gunü saat 5 buçuk a kadar dersteyim , haftanın 5 gunü ayrıca ağırlık çalışıyorum ayriyetten okulun tanıtım ofisinde para kazanıyorum en azından kendi arabamın masraflarına katkı sağlıyorum cogunlugunu kendim alıyorum zaten ağır bakımlarda babam dan yardım alırım ayriyetten hafta sonları Sürekli maclara gidiyorum kombinem var , zaten sürekli kız arkadasimlayim daha böyle ufak ufak sayabilirim ki kimi arkadaslarım aynı sinifyayiz yapamıyorlar bunları sınavlar var onlarada çalışıyorum geciyorum yani istedikten sonra sigdirirsiniz hepsini , spor bence çok gerekli birsey kendinizi daha iyi hissedersiniz ,saglıgınız iyi olur sonuçta emek harcıyorsun insanlar hiç ugrasmazken sen haftada 5 gün çalışırsan yazında sergilemek boynunun borcu :)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2011, 11:34:13 »
Gerçekten çok süper bi konu. İlk önce konuyu açan Altan abiye teşekkürler.

Evet arabaların dış bakımından ziyade iç bakımıda var, bu insandada aynı. Allah iç rahatsızlığı olan  bütün herkeze yardım etsin.
saol birkan , madem otomobil dısında kalan konular için bir bölümümüz var bende o yüzden en önemli konulardan birinin bu olduğunu düşündüm forumda arabalar kadar bunları yapan yaptıran bizimde degerimiz var :) dediğin gibi düzgün beslenmeyle hepsi bir bütündür , bende zor sanaydın ama yaptığın şeyi isteyip düzgün yapinca oluyo 10 kilo verdim şimdide fulları ağırlık yapıyorum , tabi sabırda lazım kilo verirken ;)
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Şubat 2011, 11:35:24 »
evde dumbellarım var ama tek basına calısılmıo bı zamandan sonra canımı sıkıyo ama vucut saolunu  oyle degıl ordakı musıc bıle gaza getrmeye yetıo :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2011, 11:39:29 »
geçen sene yazın başına kadar 10 ay haftada 1 gün halı saha maçı, 3 gün gym yapıyordum.Özellikle bu hobiyi edinecek arkadaşlara tavsiyem, sakın bırakmayın.Her tarafınızda derin çatlaklar oluşuyor. spora tekrar başlıyacağım lakin spora başlıyacaklar önce kendine evde bir idman programı hazırlamalı, bir anda yüklenmeler sakatlığın dışında, hamlamaya da sebep oluyor.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Şubat 2011, 13:08:04 »
Evet alpere katılıyorum , ayrıca Gökhan evde bazı seyleri yaparsın fakat bu vücut geliştirmeyi getcekten istersen salon da gitmen şart  oradaki makina çeşitlerini eve taşıman imkansız dumbbel işine gelince de , bazı bölgeleri dumbel la gelistirisin ama çok yol evde kathedemezsin gerçi bu tamamen senin istediğin aşamaya bağlı ama evde olmaz sen gelistikce daha fazla ağırlık gereksinimin olcak fakat sürekli eve daha ağır dumbel veya makina alamazsın çok pahalı , o yüzden salonda yapmani tavsiye ederim ya da bekle yarım yamalak yapma
ADK

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Nisan 2011, 02:58:16 »
bakmıyorum kendime ne var ne yok aracıma yeter artık yaa
hastalıktan geberiyorum gene onu düşünüyorum...............
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2011, 16:45:45 »
beni sırtında taşıyan aracıma çok iyi bakıyorum o benden daha çok yoruluyo bunu hak ediyo o yüzden kendime fazla bakmıyorum :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Mayıs 2011, 20:57:22 »
Forum uyuma spor a devam  ;D
ADK

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2011, 09:38:40 »
okul ev arası tam 1km sabah yürüyerek geliyorum.Dönüşle beraber garanti 2km yürüyorum. (Okul içindekiler hariç)Öğleden sonra arabayla geliyorum. Öğle arası 1 saat olduğu için yetişemiyorum. Düzenli beslenmeye gayret ediyorum. Fast food yemem. Ev yemeği yerim hep. Dışardan yememeye gayret ediyorum. Projelerden dolayı az uyuyorum(Keşke az daha uyusam) ortalama 5,5-6 saat. Yeterince dikkat edemesemde bişeyler yapmaya çalışıyorum. Ayrıca manevi olarak çok dünyalığı düşünmemeye gayret ediyorum. Çünkü kalpler ancak Allah'ı zikrederek mutmain olur (rahatlar). Bu ayeti kerime ışığında maneviyatıma dikkat etmeye çalışıyorum.Sonuçta vücudumuzda bize emanet. Onunda üzerimizde hakkı var. Söylediklerimi daha iyi anlamak için gözlerinizi kaybettiğinizi düşünün. Ne kadar fazla nimet bahşedilmiş. Şükretmek lazım.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Mayıs 2011, 13:47:51 »
okul ev arası tam 1km sabah yürüyerek geliyorum.Dönüşle beraber garanti 2km yürüyorum. (Okul içindekiler hariç)Öğleden sonra arabayla geliyorum. Öğle arası 1 saat olduğu için yetişemiyorum. Düzenli beslenmeye gayret ediyorum. Fast food yemem. Ev yemeği yerim hep. Dışardan yememeye gayret ediyorum. Projelerden dolayı az uyuyorum(Keşke az daha uyusam) ortalama 5,5-6 saat. Yeterince dikkat edemesemde bişeyler yapmaya çalışıyorum. Ayrıca manevi olarak çok dünyalığı düşünmemeye gayret ediyorum. Çünkü kalpler ancak Allah'ı zikrederek mutmain olur (rahatlar). Bu ayeti kerime ışığında maneviyatıma dikkat etmeye çalışıyorum.Sonuçta vücudumuzda bize emanet. Onunda üzerimizde hakkı var. Söylediklerimi daha iyi anlamak için gözlerinizi kaybettiğinizi düşünün. Ne kadar fazla nimet bahşedilmiş. Şükretmek lazım.
:tamamdir
ADK