Gönderen Konu: arkadaşlar benim araca takas rize yakın çevreden araç aranıyor..Resimler syf:1  (Okunma sayısı 3187 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
arkadaşlar benim aracı az çok biliyorsunuz. bu araca takaslık araç arıyorum rizeye yakın çevreden. mk1 arayan arkadaşlarınız varsa takas düşünen yardımcı oluruz. çürüğü felan yok ama boya istiyor.. aracın üstündeki boya, orjinalinin üzerine sprey boya atılmıştır. kaportaya zımpara değmemiştir. döşemeleri felan hepsi orjinal.7-8 aydır kapalı garajda duruyor. sigorta vergi tam. muayenesi 1,5 yıl geçti.  takas fiyatı da 3400 dür fakat ricam kendi arabanızın fiyatını abartmayın piyasayı emin olun en iyi bilenlerdenim..not: araç çalışmıyor marş basıyor yakıt gidiyor ateşleme kısmını kontrol etme şansım olmadı.

mk1 bahar temizliği :)
Volkswagen Golf 1.6 GT 1983 Model 3.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
Yukleresim.com
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 11:21:47 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
valla Erhan ben senle şimdiye kadar irtibata geçmedim de orijinalliğinden emin olduğum bir araç olması münasebetiyle aklımda var aslında. ama epeyidir beklediğim bir tayin durumum var. Samsun'a gelme durumum var ve bir türlü netleştiremedik. eşim Trabzonlu ve şoför kayınbiraderim var ki sanayi ile haşır neşir birisi. tüm planlarımı Samsun üzerine kurdum ama şu aralar da Manisada başka bir alternatif çıktı. aracı Manisaya getirebilmem de mümkün değil bildiğim kadarıyla (daha önce üstü kapalı söylemiştin uzun yola götüremezsiniz diye.) (sanırım muayeneden kaynaklı).

vesselam "bir haber" diyoruz merakla bekliyoruz durumun netleşmesini. Nasip.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
valla Erhan ben senle şimdiye kadar irtibata geçmedim de orijinalliğinden emin olduğum bir araç olması münasebetiyle aklımda var aslında. ama epeyidir beklediğim bir tayin durumum var. Samsun'a gelme durumum var ve bir türlü netleştiremedik. eşim Trabzonlu ve şoför kayınbiraderim var ki sanayi ile haşır neşir birisi. tüm planlarımı Samsun üzerine kurdum ama şu aralar da Manisada başka bir alternatif çıktı. aracı Manisaya getirebilmem de mümkün değil bildiğim kadarıyla (daha önce üstü kapalı söylemiştin uzun yola götüremezsiniz diye.) (sanırım muayeneden kaynaklı).

vesselam "bir haber" diyoruz merakla bekliyoruz durumun netleşmesini. Nasip.
:) hayırlısı araç duruyor durduğu yerde..bu taraflara düşersen gelir bakarsın hoşuna giderse alırsın. eğer tayin durumu olursa samsuna hayatında gidebileceğin en güzel yerlerden birine gitmiş olursun. 5,5 sene kaldım samsunda gerçekten çok güzel bir şehir. uzun yola gitmemesinin 3 sebebi var birincisi baskı bitti sayılır 2. si çok yakar  :D 3. de ayna yok. muayenede sıkıntı olmuyor. aracı yeni aldığını söylersin. arac 3 kere muayene yüzünden ceza yerse o zaman 4. bağlıyorlar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
:) hayırlısı araç duruyor durduğu yerde..bu taraflara düşersen gelir bakarsın hoşuna giderse alırsın. eğer tayin durumu olursa samsuna hayatında gidebileceğin en güzel yerlerden birine gitmiş olursun. 5,5 sene kaldım samsunda gerçekten çok güzel bir şehir. uzun yola gitmemesinin 3 sebebi var birincisi baskı bitti sayılır 2. si çok yakar  :D 3. de ayna yok. muayenede sıkıntı olmuyor. aracı yeni aldığını söylersin. arac 3 kere muayene yüzünden ceza yerse o zaman 4. bağlıyorlar.

daha önce Samsunda 5 yıl görev yaptım. yeniden Samsuna gitmek istememin sebebi senin de dediğin sebep. :) Manisaya geleli 3 seneye yakın oldu. hoş Samsuna gitmeden önce de Manisada görev yapmıştım 4 yıl boyunca. Manisa-Samsun-Manisa oldu. e sıra Samsuna geldi yine. :D

valla niyet belli. bir mk1'i hayata döndürmek. ama seninki ama başka bir tanesi. kısmette ne var? ömrümüz ne kadar var? hayırlısı olsun hakkımızda.

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
hayırlısı diyelim ne diyelim kısmet artık.... isteyen çok da istediğim fiyatı veren yok. durduğu yerde bana bir zararı yok nasılsa dursun ne olacak.. samsuda da bayağı mk1 var haa sonra fikrin değişebilir :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
hayırlısı diyelim ne diyelim kısmet artık.... isteyen çok da istediğim fiyatı veren yok. durduğu yerde bana bir zararı yok nasılsa dursun ne olacak.. samsuda da bayağı mk1 var haa sonra fikrin değişebilir :D

bilmem mi? ben virüsü o zaman kapmıştım zaten.  bu forumu da o sayede bulmuştum.  :)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
fotolar eklendi....