Gönderen Konu: BOSCH Car Servisleri Nasıldır  (Okunma sayısı 6388 defa)

Çevrimdışı k0d3r

• Profili Görüntüle
BOSCH Car Servisleri Nasıldır
« : 12 Mayıs 2011, 11:59:24 »
Merhaba arkadaşlar,

Şu başlıklarda sorunumu paylaşmıştım:

[ACİL] Polo Seyir Halinde Stop Ediyor

Aslında Konya yolundaki DOĞUŞ Oto Yetkili Servise gitmeyi düşünüyordum ama, yetkili servis konusu hala kafamda soru işareti. Adamlar tamir yapmıyor, her parçayı değiştirme yoluna gidiyor. Dolayısıyla bir alternatif olarak sizce BOSCH Car servisine gitmeli miyim. Bu BOSCH servislerinde rutin bakım dışında, benimkisi gibi sorunları tamir ediyorlar mı, ustaları iyi midir, ayrıca her araç grubuna bakıyorlar mı, VW grubundan anlıyorlar mıdır.

Ayrıca bana yakın olması nedeniyle, dikmen caddesindeki Ercanlar Otomotiv BOSCH servisine gitmeyi düşünüyorum. Buraya daha önce giden arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Teşekkürler.

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
Ynt: BOSCH Car Servisleri Nasıldır
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 16:58:59 »
Ben edremit bosch bayraktarlar servisine götürdüm aracımı.gerçekten cok ilgililer.sorun neyse çözmeye calışıyorlar...Memnun kaldım acıkcaksı.zaten gittiğimde içerdeki araçları görünce boşuna burayı tafsiye etmemişler dedim acıkcaksı..

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2011, 17:23:30 »
Ben aracımı aldığımdan beri tüm işlemlerini Sakarya  Bosch Car Servis'te yaptırıyorum.
Çok şeffaf çalışıyorlar. Mesela birşey değişmesi  gerektiğinde söküp parçanın durumunu gösteriyor.
Tercih tamamen sana kalıyor. Tamir edilebilir şekildeyse yapıyor, senin madden sıkıntıya sokmuyor.
Bosch alman markası olduğundan kullanılan tüm ekstra şeylerde kaliteli alman ürünü.
Mesela silecek,antifiriz,camsuyu,motor temizleme aparatları vb. sarf malzemeler.
ücret konusunda yetkili servisin yarısı diyebilirim.

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2011, 17:26:40 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı k0d3r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2011, 20:31:28 »
Arkadaşlar aracımı bosch car servisine bıraktım.
Yarın bakacaklar umarım sorunumu çözebilirler.

Çevrimdışı k0d3r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2011, 01:42:32 »
Arkadaşlar peki bu bosch servislerinde parça ve işçilik ücretleri hepsinde ayni midir, standart mıdır?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2011, 09:43:05 »
Arkadaşlar peki bu bosch servislerinde parça ve işçilik ücretleri hepsinde ayni midir, standart mıdır?

biraz fark oluyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2011, 09:50:40 »
Sanırım işçilik ücreti yapılan işleme göre belirlenen bir oran. toplam  maliyetin %15 kadar işçilik sanırım.
VW Sakarya Facebook Sayfası