Gönderen Konu: mk3 kapı panzotlarından ses geliyor  (Okunma sayısı 25780 defa)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk3 kapı panzotlarından ses geliyor
« Yanıtla #70 : 06 Aralık 2011, 15:32:59 »
"birde kapı döşemelerinin pimlerini değiştirip çerçevelerinin kapıya temas eden yerlerini çözdüyseniz"  izzet bana bunu açıklarmısın?

Özellikle "çerçevelerinin kapıya temas eden yerlerini" Kısmını  :-\

Müdür kapı döşemelerini söktüğünde çerçeve şeklinde bi izolasyon bandı vardı benim araçta, içinde de naylon brando :) titreşim esnasında döşemenin çerçevesi olarak tabir edebileceğim kenar kısımları kapı sacına (gövdesine) çarparak ses çıkarabilir, aynı kapı kilit pimlerinin o küçücük alanda kısa paslaşmalar yapıp sinir bozan ses çıkarması gibi :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #71 : 06 Aralık 2011, 15:36:00 »
Müdür kapı döşemelerini söktüğünde çerçeve şeklinde bi izolasyon bandı vardı benim araçta, içinde de naylon brando :) titreşim esnasında döşemenin çerçevesi olarak tabir edebileceğim kenar kısımları kapı sacına (gövdesine) çarparak ses çıkarabilir, aynı kapı kilit pimlerinin o küçücük alanda kısa paslaşmalar yapıp sinir bozan ses çıkarması gibi :)

Kapişkaa.. ben oraların ilacını geliştirdim ama uygulamadım benimki biraz farklı..

Bu arada hayırlı olsun aracı satmışsın
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 06 Aralık 2011, 15:44:24 »
Kapişkaa.. ben oraların ilacını geliştirdim ama uygulamadım benimki biraz farklı..

Bu arada hayırlı olsun aracı satmışsın

Sağolasın sattık valla ama hayır mı bilemem, yokluğuna alışmak zor olacak..  :(  :(  :'( bide gönülsüzdüm zaten satılması konusunda..

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 06 Aralık 2011, 17:34:22 »
Sağolasın sattık valla ama hayır mı bilemem, yokluğuna alışmak zor olacak..  :(  :(  :'( bide gönülsüzdüm zaten satılması konusunda..

Artık askerde ABF'ye değil de ZPT'ye binersin  ;D
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 07 Aralık 2011, 09:55:09 »
Artık askerde ABF'ye değil de ZPT'ye binersin  ;D
ZPT'yi tavsiye ediyosan bi tur isteriz komutandan :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 07 Aralık 2011, 10:20:25 »
ZPT'yi tavsiye ediyosan bi tur isteriz komutandan :D

0-100 değerleri çok iyi :)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 10 Aralık 2011, 17:19:23 »
yok be abi oralarla bir işim yok.. Akınında dediği gibi hava soğukken yapmaya başladı. Mesela arabayı kilitliyorum, dışarından bir kere açmam yeterli kapıyı, ondan sonra içeriden açılıyor ama ilk kez içeriden açmaya çalıştığımda açılmıyor.
  hasan aynı probnlemi polo da 5 y çektim .. Süründüm resmen yok cam kartı değişecek yok şu yok bu hatta biliyomusun bilmiyorum istanbuldaki buluşma günü sabah sanayideydim yine 5 ay reezilliğini çektikten sonrta antalyada bir kaportacı inanmazsın 10 dk yaptı  ;D ;D ;D ;D çok basit bir şey miş ama herkez bilmiyo sana cam kartı bile aldırmaya kalkıyorlar.. ama nasıl tarif edicem bilyorum.. ;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 10 Aralık 2011, 18:29:48 »
  hasan aynı probnlemi polo da 5 y çektim .. Süründüm resmen yok cam kartı değişecek yok şu yok bu hatta biliyomusun bilmiyorum istanbuldaki buluşma günü sabah sanayideydim yine 5 ay reezilliğini çektikten sonrta antalyada bir kaportacı inanmazsın 10 dk yaptı  ;D ;D ;D ;D çok basit bir şey miş ama herkez bilmiyo sana cam kartı bile aldırmaya kalkıyorlar.. ama nasıl tarif edicem bilyorum.. ;)

tarif et kardeşim tarif et bişekilde .... !

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 10 Aralık 2011, 18:37:40 »

3 bılınmeyenlı denklem gıbı  8) ;D :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.