Gönderen Konu: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..  (Okunma sayısı 44050 defa)

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..
« Yanıtla #28 : 14 Nisan 2011, 23:11:31 »
Hayırlı olsun .Bende dün taktırdım.
Bugun arabaya bindim tüpte sürerken araç 1. vites 2, 3 ve 4. viteste sanki gaz yemiyor titriyordu. Yarın taktırdığım yere götürüp gösterecem ve  dün lpgyi fulledim bir 120 km kadar gittim sonra aynı aldığım yerden fulledim 28 tl 12 küsür lt doldurdu buda baya yüksek gösteriyor. bakalım artık.

aynı sorun bendede oldu. servise götürdüm düzellttiler..gaz basıyorum gaz yemiyor araba aynısı benim aracta oldu...hayırlı olsun sizede.inşallah sorunsuz kullanırsınız.gazla ile illgili sıkıntılarınızı kesinlikle servise bildirin.

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Nisan 2011, 23:16:06 »
aynı sorun bendede oldu. servise götürdüm düzellttiler..gaz basıyorum gaz yemiyor araba aynısı benim aracta oldu...hayırlı olsun sizede.inşallah sorunsuz kullanırsınız.gazla ile illgili sıkıntılarınızı kesinlikle servise bildirin.

Tşk ederim ve size de tekrardan hayırlı olsun. Size de güle güle kullanmak nasip olsun.

Umarım bendeki sorunda yarın çözülür.
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2011, 09:07:21 »
opet aygaz euro lpg yi arac cok yakar ama arac atiktir incetilmiş yakıt
milangazdan almanızı tavsiye ederim arac okadar atak olmaz ama depode km farkını göreceksiniz fazla gittiğini
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2011, 09:55:50 »
süleyman  bu orjinal yaylarından 1.5 bakla kestirdikten sonra  arkaya 2-3 kişi bindiğinde sürtme falan oluyomu? ben 185/60/13 lastikle kullanıcam ... ne kadar yay kestirceğimi bilmiyorum yada   spor yaymı alsam onuda bilmiyorum ...  4,5  yaylara  240 tl fiyat çektiler ...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2011, 10:15:18 »
kestirmeyin su yayları canınızdan kıymetli mi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 15 Nisan 2011, 10:41:53 »
kestirmeyin su yayları canınızdan kıymetli mi ?

zararları nedir ?? ben pek anlamadıgım için biraz aydınlatırmısın beni?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 11:12:52 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Nisan 2011, 12:27:43 »
süleyman  bu orjinal yaylarından 1.5 bakla kestirdikten sonra  arkaya 2-3 kişi bindiğinde sürtme falan oluyomu? ben 185/60/13 lastikle kullanıcam ... ne kadar yay kestirceğimi bilmiyorum yada   spor yaymı alsam onuda bilmiyorum ...  4,5  yaylara  240 tl fiyat çektiler ...

acıkca söyleyim arkaya 2-3 kişi bindiriyorsanız kesinnlikle kestirtmetyin sürter..Arkaya bir kişi oturtuyorum en fazla sürtme olmuyor.2 kişi bindiğinde sürtüyor ve rahatsız edici..Ben 1,5 bakla ön ve arkalardan kesdirdim.Genelde 2 kişi gezediğim için bir sorun yaşamıyorum.Ailemden birileride biniyorsa hafifleri arkaya atıyorum :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 15 Nisan 2011, 12:38:49 »
valla  benim arkaya 2 kişide biniyo 3 kişide biniyo hatta bazen 3,5 kişide biniyo :D :D

spor yay bakındım birazda  markada emin olamadım ...
apex
eibach
vogtland ....
bu üçünden hangisini tercih etsem acaba ?

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 15 Nisan 2011, 12:40:52 »
valla  benim arkaya 2 kişide biniyo 3 kişide biniyo hatta bazen 3,5 kişide biniyo :D :D

spor yay bakındım birazda  markada emin olamadım ...
apex
eibach
vogtland ....
bu üçünden hangisini tercih etsem acaba ?

2 veya 3 kişi binerse inanın camurluk üstünde gidersiniz :) cok sürterr.. forumda araştırn marka olarak. alıcaksanızda memnun olan arkdaşlar ne taktıysa o markadan alın

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 15 Nisan 2011, 12:59:02 »
teşekkürler fikirlerin için ... lpg ile ilgili yorumlarını bekliyorum belki tekrardan fikrim değişebilir de takabilirim :D bu kararsızlık insanı öldürür valla...

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 15 Nisan 2011, 14:29:43 »
lpg hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler benim araçta otomatik ve görüşlerinizi bende merakla takip ediyorum bende taktırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 15 Nisan 2011, 16:07:49 »
Pazartesi sabahı atiker sıralı sistem taktırdım.. 50 tl gaz almıştım ve bugün bitti.262 km yol yaptım.(190 kuruş yaktı) Aracım 1,6 otomatik vites. .benzinliyken 50 tl benzinle 100-120 km arası yol yapıyordum(410 kuruş yakıyordu) arada cok fark var gerçekten.rahatca basıyorum istediğim gibi geziyorum artık...Suan için büyük bir sorun yaşamadım inşallahta yaşamam..190 kuruş yakması cok iyi .cok sevindim.terar 50 tl gaz aldım..bu sefer daha yumuşak kullanıcam aracı.bakalım kaç km yol yapıcam...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 15 Nisan 2011, 17:04:09 »
bakım için ne zaman gideceksin .??  hani belli bi bakımdan sonra   yakıt duser falan diyolar ya ?