Gönderen Konu: Kocaeli'nden Farklı Bir MK-1 (GÜNCELLEME)  (Okunma sayısı 22755 defa)

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
Ynt: KOCAELİDEN FARKLI BİR MK-1
« Yanıtla #14 : 27 Temmuz 2007, 22:06:35 »
Maşallahı var arabanın..
kazasız belasız..

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Temmuz 2007, 08:18:15 »
hoşgeldin aramıza.
kocaeli de nerdesin gebze tarafımı. hiç denk gelmedi bu araçta.

evet arkadaşlar gebzedeyim, hatta bilenler için darıca diyelim... siz denk gelmiyorsunuz da, nedense polisler hergün denk geliyor  ???   :D

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2007, 08:22:16 »
Maşallah diyorum. Başka ne denebilir ki. Allah kaza vermesin. Yakından görmek nasip olur inşallah.

inşallah denk gelir de bi organizasyon yaparsanız tabiki gelmek tanışmak isterim ...

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Temmuz 2007, 08:24:54 »
dodikler ve karlık dışında gayet güzel araç...kazasız belasız....

aslında katılıyorum, karlık benim de okadar hoşuma gitmedi fakat arabayı evin önüne alırken ön karlık zaten yere sıfır geçiyor mecburiyetten bu şekilde kaldı... garaj sorununu halledebilirsem ileriki zamanlarda önünü biraz daha değiştirmeyi ve aracı alçaltmayı düşünüyorum...

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Temmuz 2007, 08:38:14 »
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR. GERÇEKTEN BEN BUKADAR İLGİ BEKLEMİYORDUM DOĞRUSU, ÇÜNKÜ PİYASADA BU ARAÇTAN ANLAYAN KİŞİ SAYISI ÇOK AZ. BU ARABAYA BUKADAR MASRAFA NE GEREK VAR DİYENDEN TUTUN DA, SEN APTALMISIN SEN SALAKMISIN ..... GİBİ TABİRLER KULLANANA KADAR ÇOK İNSAN VAR ÇEVREDE  ;D ...  AMA BENCE BUNU BİLSELER DE BİLMESELER DE ]*** GOLF MK1 BİR AYRICALIKTIR ***

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
Ynt: Kocaeli'nden Farklı Bir MK-1
« Yanıtla #19 : 28 Temmuz 2007, 08:41:00 »
kazasız belasız kullan, aracın çok güzel...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2007, 09:04:36 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Temmuz 2007, 10:57:11 »
ya bütün güzel mk1 lerin anahtarı elimden geçmiş nasıl olmuşsa. Allah kaza bela vermesin :)

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Temmuz 2007, 11:04:41 »
Plaka değişikliği olmasın sakın  ;D

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Temmuz 2007, 11:19:58 »
ya bütün güzel mk1 lerin anahtarı elimden geçmiş nasıl olmuşsa. Allah kaza bela vermesin :)

AMİN KARDEŞİM SAĞOLASIN  ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
Ynt: Kocaeli'nden Farklı Bir MK-1 (GÜNCELLEME)
« Yanıtla #23 : 28 Temmuz 2007, 13:07:02 »
Helal olsun sana diyorum TR de Restorasyon çalışmaları bu yaz aldı başını gidiyor vallahi... Bak bu aracı ben alıcaktım ama çok fazla çürük var diye arka kısımlarında ve ozamanlar masrafa ayıracak maddiyatım olmadığından sana kısmwtmiş... Seni tebrik ediyorum bu aracı alıp tekrardan hayata döndürdüğünden dolayı... Allah herşeyini gönlünce yapmanaı nasip etsin kazasız belasız binmen dileği ile... Benim aracında 10 günü kaldı çıkmasına yollara bir GTI daha ben hayattayım diyecek....    Forum yetkilileri Lütfen bir Resim galerisi açalım siteye ve ayrıntılı fotolarla üyelerimizin araçlarını galeri altında toplayalım...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Temmuz 2007, 13:15:37 »
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR. GERÇEKTEN BEN BUKADAR İLGİ BEKLEMİYORDUM DOĞRUSU, ÇÜNKÜ PİYASADA BU ARAÇTAN ANLAYAN KİŞİ SAYISI ÇOK AZ. BU ARABAYA BUKADAR MASRAFA NE GEREK VAR DİYENDEN TUTUN DA, SEN APTALMISIN SEN SALAKMISIN ..... GİBİ TABİRLER KULLANANA KADAR ÇOK İNSAN VAR ÇEVREDE  ;D ...  AMA BENCE BUNU BİLSELER DE BİLMESELER DE ]*** GOLF MK1 BİR AYRICALIKTIR ***

AMİN KARDEŞİM SAĞOLASIN  ;)

Mesajlarını küçük harfle yazarsan daha hoş ve kibar durur, böylece forum kurallarınada sadık kalmış oluruz.

Bknz: Mesajının yada Konu Başlığının tümünü BÜYÜK harfle yazan ve Türkçe'nin hiç bir kuralın uymayan üyelerin mesajları uyarılmaksızın silinir. Lütfen Forum Kurallarımızı okuyun.

Araç için iyi uğraşılmış, Kazasız Belasız Sürüşler. İyi Forumlar.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Temmuz 2007, 13:21:56 »
sen o lafları fıyenlerı salla gıtsın ;)
yok bu arabaya ugrasılmazmıs falan fılan...

selcuk abı 16ks plakalı fume egctımı :D

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #26 : 28 Temmuz 2007, 13:26:11 »
Ah varya aynı lafları banada eden dolu ama araba bi çıksın hepsinin azı açık yanıma geleceklerini biliyorum ve ozamanda aracın anahtarını isteyen isteyene sıraya girecekler ozaman soracam ben onlar...  Ellerine bi lolipop siz bunla idare edin demek için sabırsızlanıyorum...  Sismic sana tavsiyem aracında bol bol lolipop bulundur :)

Bu arada Keskin in 16" lik kt1 leri araca fena gitmiş bukadar düzgün duramazlardı bi mk1 de... Karoser ilaveleri mk1 e cuk diye oturmuş klasik görüntüsünü bozmadan çok güzel bir çalışma yapılmış aracına...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2007, 13:29:02 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 28 Temmuz 2007, 21:08:07 »
nedense bu resım yabancı gelmedı  ;D
 guzel bır restorasyon olmus ıc mekanda ne gıbı degısıkler yaptın koltuk dosemelerını degıstırdınmı bana o kumastan lazım eger atmadıysan
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2007, 21:09:39 Gönderen: MK2 GTİ »
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ