Gönderen Konu: SERVİS REZALETİ  (Okunma sayısı 30425 defa)

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
Ynt: SERVİS REZALETİ
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2011, 13:39:57 »

Bu da arkadaşlar boyanan kapımın çıtasının takılmış hali eski çıtayla yenisi arasındaki farkı görün bu da servisin ayıbı siz yorumlayın ben bişe demiyorum artık
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2011, 14:11:23 Gönderen: nizam »
kerim_dikmen

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2011, 13:55:12 »
Randevunuzu iptal ederken kerim_dikmen'in maduriyetini sebep olarak gösterirsen iyi olur diye düşünüyorum.
bende katiliyorum buna , ayrica kerim bey elinizdeki resimler bile kanit sayilmazmi kullanin hepsini
ADK

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 01 Nisan 2011, 13:59:43 »
kerim hocam geçmiş olsun oha diyorum  :o
bu kadar rezalet bir durum olmaz
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 02 Nisan 2011, 00:13:53 »
arkadaşlar sabahleyin ilk iş olarak otokuru aradım tabi bir saat de ancak bağlana bildik randevumu iptal ettirdim gerekçe olarak da Kerim beyin başına geleleri söyledim olayı kabul etmiyorlar bizde kesinlikle böyle birşey yaşanmaz deyip kestirip attılar ve daha sonra siz bilirsiniz diyerek telofonu kapattılar. ben bunlara diyecek birşey bulamıyorum neden mi; ya insan ikna etmeye çalışır değilmi bunlarda hiç geri vites yok ne diyorsak o deyip geçiyorlar aşırı bir öz güven var bu yetkiyi bu çalışanlar nereden alıyor doğrusu çok merak ediyorum. ve onlar şiddetle kınıyorum daha sonra sakarya' da ki (daha önce den konuştuğum) özel servisi radım onlardan randevu alayım dedim adamlar abi nezaman istersen getir yaparız dediler bende yarın sabah sakarya yolcusuyum. aslında bir ara Eskişehir deki servise mi gitsem dedim ama servis lafını duyunca tüylerim diken diken oluyor.

Çevrimdışı golfen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 02 Nisan 2011, 09:35:26 »
biir servis macerasıda benden.şofor koltuğumda çok hafif farketmesi zor bir boşluk vardı.bir gün işim yok götüreyim servise yaptırayım dedim gitmez olaydım.bana göre eski hali süper olan koltuğumu berbat ettiler.ogünden beri koltuğumda ayarlayıp kilitlendikten sonra baya bir boşluk oluştu firene basınca baya bir ileri geri gidiyor.sinirim bozuluyor arkadaş.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #47 : 02 Nisan 2011, 11:38:02 »
Bu doğuşun rezaletidir arkadaşlar.
Kendi servisleri sök-tak işi yapıyorlar, onu da beceremiyorlar.

Ben son kazamda açıkça söyledim sigorta şirketime aracımı Doğuş'a bırakmak istemidiğimi.

Gerçekten çok acı bir gerçek :(
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 02 Nisan 2011, 11:49:34 »
arkadaşlar sabahleyin ilk iş olarak otokuru aradım tabi bir saat de ancak bağlana bildik randevumu iptal ettirdim gerekçe olarak da Kerim beyin başına geleleri söyledim olayı kabul etmiyorlar bizde kesinlikle böyle birşey yaşanmaz deyip kestirip attılar ve daha sonra siz bilirsiniz diyerek telofonu kapattılar. ben bunlara diyecek birşey bulamıyorum neden mi; ya insan ikna etmeye çalışır değilmi bunlarda hiç geri vites yok ne diyorsak o deyip geçiyorlar aşırı bir öz güven var bu yetkiyi bu çalışanlar nereden alıyor doğrusu çok merak ediyorum. ve onlar şiddetle kınıyorum daha sonra sakarya' da ki (daha önce den konuştuğum) özel servisi radım onlardan randevu alayım dedim adamlar abi nezaman istersen getir yaparız dediler bende yarın sabah sakarya yolcusuyum. aslında bir ara Eskişehir deki servise mi gitsem dedim ama servis lafını duyunca tüylerim diken diken oluyor.

Fatih bey sizede geçmiş olsun.
Sakarya'da aracınızı getirceğiniz servisin adı ne?umarım Kılıçoğlu'dur.
Sakarya'da vw konusunda işini gerçekten bilen kesinlikle güvenebileceğiniz tek yer orası çünkü.bunun dışında bildiğim kadarıyla düzgün bir yer yok.bu bahsettiğim yer gerçekten sakaryanın en iyi özel vw servisidir.sadece vw,seat,audi gibi alman grubu araçlara bakarlar.yedek parça konusunda  da orjinal parçaları haricinde kesinlikle yan sanayi ürün kullanmazlar.ben de ve etrafımdaki bir çok vw kullanıcıları yıllardır aracımızı orda bakıma sokuyoruz.0 km araç alanlar bile aracın garantisi dolar dolmaz hemen oraya giderler.
bahsettiğim yerin sahibinide yıllardır gide gele çok iyi şekilde tanıyorum gerçekten düzgün ve dürüst insanlardır. (sanayideki odun tipli adamlara benzemezler)
Eğer bu konuda yardım isteyen olursa benle özelden iletişime geçsin sizi bizzat tanıştırırım.

kerim_dikmen kardeşim size de bundan sonra oraya gitmenizi tavsiye ederim.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2011, 11:51:14 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Nisan 2011, 17:23:43 »
yüksel bey saolun dün adapazarı'na geldim benim gideceğim yer aslında yılbar idi fakat oraya gitmeden önce moderen sanayide bir arkadaşın yanına çay içmeye uğradım arkadaşımın tavsiyesiyle yime moderen sanayide bir arkadaşını önerdi ben kefilim işini iyi yapar servisten ve yılbar dan da ucuza yapar diyince bende son anda karar değiştirip oraya gittim.
  sonuç : işçiliğini beğendim, dürüst insana benziyorlar, fakat ortamı beğenmedim
yapılan işlem :
1. yağ
2.yağ filitresi
3.hava filitresi
4.benzin filitresi
5.polen filitresi
6.bujiler
7.triger kayışı
8.triger rulmanı
9.devirdaim pompası
10.yağ müşürü
11.boğazkelebeği temizliği ve adaptasyonu
Toplam               
600 Tl.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 03 Nisan 2011, 17:40:31 »
Yılbar da biraz feslemeci bildiğim kadarıyla işçiliklerini bilmiyorum hiç gitmediim ama fiyat konusunda pek cazip bir yer değil.kendilerini yetkli servis falan sanıyorlar sanırım.
Benim dediğim yer de modern sanayide zaten acaba oraya mı gittiniz.
adı neydi gittiğiniz yerin?

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 03 Nisan 2011, 18:11:51 »
sizin dediğiniz yer bayraktar idi benim gittiğim yerin ismi Çengel oto idi Sanayinin meşhur birkiç markettinin 3 sokak gerisinde ( İşbankasına doğru değil Camiye doğru ) Sizin dediğiniz yer korman hurdacısının çaprazında mı kalıyor. çünki oralarda gezinirken Korman hurdacısının çaprazında da fedarel elektiriğin karşısı birtane Volkswagen özel servisi gördüm ama ismini hatırlamıyorum

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 04 Nisan 2011, 11:29:39 »
Arkadaşlar açmış olduğum konuya göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederim bildiğiniz gibi aracımın bozuk olmayan kilidinin tamirini cumartesi günü oto elektirikçisi arkadaşıma söktürüp yaptırdım dediğim gibi aracımın kilidi bozuk deyilmiş sadece içine giden pislikleden ötürü imiş arkadaş bir güzel temizledi yağladı yerine taktı eskisinden daha iyi oldu Hani dedim ya servis kilid arızalı yenisi takılması gerekiyor diye onların işine gelmedi kilidi söküp temizlemek inanın arkadaşa borcum ne diye sorduğumda bir siftah at yeter dedi bende gönlümden 30 tl geçti verdim şimdi işim görülmüş oldu bu servisin rezaletini birde fotolarla ispatladım hani kendilerine toz kondurmuyorlar ya alın size rezalet bakın bunlara ne diyeceksiniz bu resimlerin aynını doğuş otoya da göndereceğim doğuş oto otokuru aramış hayır bizim suçumuz yok demişti şimdi ne cevap verecek merak ediyorum.

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2011, 12:37:11 Gönderen: nizam »
kerim_dikmen

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 04 Nisan 2011, 12:25:42 »

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 05 Nisan 2011, 11:00:45 »
servis bunu bize yapıyorsa biz kime güvenecez.hadi şimdide otokur itiraz etsinde görelim artkadaşlar bu konu hepimizin konusu bence kimse demesin ben istanbuldayım ben sivastayım ben bursadayım diye türkiyenin neresinde olursak ollalım doğuş yani ana merkez bu konuya sahip çıkmaz ise ileriki zamanlarda buna benzer bir olayda bizimde başımıza geldiğinde aynı sorunlarla bizlerde karşılaşa biliriz volkswagen servisleri türkiye genelinde memnun olunmadığını biliyoruz az çok belki bir çoğunda iyi ustalar vardır ama böyle büyük şehir sitatüsünde sakaryada kendini ıspatlamış bir şehirde böyle bir rezalet tahammül edilecek türden değildir. bizler servislere çuvalla para veriyoruz sırf kaliteli olsun daha iyi olsun diye ama karşılığı bu mu olacak. herkesi duyarlı olmasını bekilyorum arkadaşlar. sadece bu konu için demiyorum kendi başımızada en ufak birşey geldiğinde arkasını arayalımsonu na kadar gidelim aman boşver bundan bişey olmaz demeyelim belki doğuş oto bunlara karşılık gereğini yapar ve diğer servisler gibi bizler de memnun kalırız. ve bizlerde servisimizi eşe dosta ballandıra ballandıra anlatırız.

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 05 Nisan 2011, 16:57:29 »
arkadaşlar ben şuanda ş.urfada görev yapıyorum,
bugün otokuru aradım bi kaç bişey sordum, gayet olumlu cevaplar aldım,
sonra motor ustasını istedim tel.e zarf atmak için arabada önceden olan arızaları sordum ve yoldayım dedim, getirin bakalım aracı dedi,
bana şuan yapabileceklerimi söylmesini oraya gelmemin zor olduğunu söyledim.
tel.de yardımcı olamam gelirseniz bakarız dediler. bende kızdım biraz tel.i kapattı yüzüme.
sonra tekrar aradım bağlamadılar ustayı. çok sinilendim.
doğuş oto'yu aradım.
durumu izah ettim ve bi daha araç bakımlarını özel serwislerde yaptıracağımı sebebininde otokur olduğunu söyledim, onlarda fikrimi değiştirmek için baya baya konuştular, tel. no'mu felan aldılar, olayı araştıracaklarmış...
bana dönüş yapacaklarmış..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]