Gönderen Konu: acil yardım beklyorum  (Okunma sayısı 6495 defa)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
acil yardım beklyorum
« : 26 Mart 2011, 15:08:23 »

Uploaded with ImageShack.us

bu jant marka ve modelını bılen var mı ben arastırdım ama bulamadım lutfen yardım beklıyorum

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: acil yardım beklyorum
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2011, 15:48:40 »
Schmidt TH-LINE..

« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 15:51:14 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2011, 16:06:43 »
Schmidt TH-LINE..

İŞTE BU YÜZDEN BİZ SANA PROF.DR. ERŞAN BEY DİYORUZ ABİ.  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Abi bir sorduğumuzu da bilme be abi. BÜYÜKSÜN Erşan abiiiiii :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2011, 18:00:52 »
Trde bulmak ımkansız yurtdısındada ucuk fıyatları bu jantın 1-2 arkadasa sordurdum bu jantları 4 bin turk lirası gıbı bı fıyat cıkıo ortaya getırtmesı falan derken dusunun artık siz

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2011, 19:07:13 »
Schmidt TH-LINE..

cok tesekkur ederım cok ıyı oldu buldugunuz cok sagolun gercekten muhtesem bır bılgı bırıkımınız var..

jantlar cok ıyı dı mı arkadaslar keske replıkası fln olsa barı de alabılsek :(

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2011, 19:38:05 »
bende arastırdım 399 euroya da var 13 jant onler 8.5 arkalar 10.5 ofset ama turkıyeye kargo gondermıyorlar bır de gumrukte sorun cıkabılır almanyadan gelecek tanıdıklar var onlara da sordum gumrukten cıkarmalarına ızın vermeyebılırler dedı yanı bı jant hayalı daha suya dustu :(

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 21:07:15 »
vallahi bende arastırdım bu jantları cok zor getırtmeı yurtdısından bende arastırmıstım ronal racıng de var buna benzer 3 parcalı jant modellerınde ama zor yanı bende saç jant yaptırıcam ofsetlı yada BBS bakalım artık

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2011, 03:16:41 »
vallahi bende arastırdım bu jantları cok zor getırtmeı yurtdısından bende arastırmıstım ronal racıng de var buna benzer 3 parcalı jant modellerınde ama zor yanı bende saç jant yaptırıcam ofsetlı yada BBS bakalım artık

ya işte bende araştırdıktan sonra çok soğudum gerçekten cok para ve emek gerektiyor getirtmesi o yuzden saç janta devam boyle bol ofsetlı olanından :) gerçi ofsetli saç jant daha oldschool duruyor ? bence

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Mart 2011, 12:35:10 »
ofsetli jantla german style i birleştirirz bizde dostum :P :D:D bol bol ofsetlı jantlar nasıp etsın allah hepımıze :P :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2011, 13:01:22 »
Schmidt TH  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???