Gönderen Konu: Golf MK3 Orjinal Helezon Seti Aranıyor  (Okunma sayısı 2899 defa)

Çevrimdışı kunefiterol

• Profili Görüntüle
Golf MK3 Orjinal Helezon Seti Aranıyor
« : 27 Mart 2011, 02:38:43 »
Arkadaşlar Merhaba,

1 Hafta önce 1997 Model Golf MK3 1.6 Sportline aldım. Araç düşürülmüş ama Kayseri yollarında düşük araç kullanmak ciddi sıkıntı oluyor, aracı tekrar orijinal yüksekliğine getirmek istiyorum. Elinde temiz çıkma orijinal yay olan arkadaşların yardımcı olmalarını rica ediyorum.
Kayseri'den Bir MK3...

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK3 Orjinal Helezon Seti Aranıyor
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2011, 02:58:14 »
merhaba hoş geldiniz  alpers3 isimli üye arkadaşımız size yardımcı olabilir  :tamamdir
alpers3  dükkan ne arıyosan:) bu sayfaya istediğinizi sorabilirsiniz :tamamdir

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2011, 13:40:53 »
Arkadaşlar Merhaba,

1 Hafta önce 1997 Model Golf MK3 1.6 Sportline aldım. Araç düşürülmüş ama Kayseri yollarında düşük araç kullanmak ciddi sıkıntı oluyor, aracı tekrar orijinal yüksekliğine getirmek istiyorum. Elinde temiz çıkma orijinal yay olan arkadaşların yardımcı olmalarını rica ediyorum.

kardesim spor yaylamı düşürmüşler yoksa ısıtıp veya kestirp mi düşürmüşler eger spor yayla düşürmüşlerse bendeki orjin yaylarla spor yayları takas edebiliriz bide spor yaysa eger markası ve durumu nedir kac mm'dir

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2011, 17:32:06 »
kardesim spor yaylamı düşürmüşler yoksa ısıtıp veya kestirp mi düşürmüşler eger spor yayla düşürmüşlerse bendeki orjin yaylarla spor yayları takas edebiliriz bide spor yaysa eger markası ve durumu nedir kac mm'dir

hadi bakalım al birde burdan yak:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2011, 21:20:09 »
hadi bakalım al birde burdan yak:)
hayırdır baskan niye öyle dedin

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2011, 20:06:26 »
Öncelikle hayırlı olsun Kayseriden bi forumdaşımız daha oldu Net sayı kaçsa merak ediyorum Kayseri VWTR' yi
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı kunefiterol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2011, 00:25:03 »
İlgilenen herkese teşekkür ederim,

Gani arkadaşım saolsun, elinde orjinal GT yayları varmış, kendisi ile değişeceğiz... Bende spor yay takılı, Koni marka dedi usta ama ben pek anlamam teknik özelliklerden, aracın resimlerini yükledim, Otomobilim bölümünden aracın duruşunu görebilirsiniz...

Burak kardeş memnun oldum. Ben 15 gündür bütün forumu dolaştım, aktif olarak seni ve Cem Özer isimli arkadaşı görebildim Kayseri den. kısmet olursa toplanır, tanışırız inşallah... Kayseri de tanıdığım, gördüğüm bütün VW cilere siteyi öneriyorum bir taraftan da sayımız artsın diye...
Kayseri'den Bir MK3...