Gönderen Konu: sonunda aldim :)  (Okunma sayısı 27912 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: sonunda aldim :)
« Yanıtla #56 : 29 Mart 2011, 21:54:55 »
Olm TR burası adamlar Cabrio arabaya HEÇBEK yazıyolar  :D

bu konuda haklısın gökhan yaa orasıda öle valla :) ozaman benm araç 1.8 görünümlü 1.8 karbüratöre cevrilmiş gti bozması 4 kapı CL sade ama cok yaramaz bi makine :)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 29 Mart 2011, 21:56:01 »
benm motor kodu da EZ valla sonradan atma motorda olamaz herhalde.çözemedim hala şu motoru :) ama gerçekten asırı gidiyo benmkide.
buarada erdem kardeş senin konuyuda baya dağıttık kusura bakma   ???

estafurullah ne demek..
konunun dagildigi yok yahu sonucta donen muhabbet yine mk2 golf muhabbeti :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 29 Mart 2011, 21:58:03 »
estafurullah ne demek..
konunun dagildigi yok yahu sonucta donen muhabbet yine mk2 golf muhabbeti :)
dediğin gibi sonucta mk2 sonucta VW  :sevgi:  bu konuyla gerçekler ortaya cıktı valla bi bakımada iyi oldu 1.6 sanıodum aracı cok yakıyo diodum ozaman okadarda cok yakmıo biraz fazlası olsada oda karbüratör ve filtrelerimden demekki

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 29 Mart 2011, 22:02:16 »
bu konuda haklısın gökhan yaa orasıda öle valla :) ozaman benm araç 1.8 görünümlü 1.8 karbüratöre cevrilmiş gti bozması 4 kapı CL sade ama cok yaramaz bi makine :)
Benim arabanın şase numarasının 1 harfini yanlış yazmışlar trafikte hata olmuş ama yinede ruhsat parası bana girdi  :p Ordaki memur ruhsata yazdırmak istediğin bişey var mı dedi bende Golf 1.6 GTI yazdırdım ruhsat bi çıktı HEÇBEK yazmışlar dedim yanlış yazdınız yeniden para vericeksen yapalım dediler muayenede sorun olmaz dediler tamam dedim bende ehliyeti aldıktan sonra yeni plaka alıcam zaten hem üzerime alıcam hem plakayı değiştiricem mecbur yeni ruhsatta çıkartıcam  :) 16 GKN 16 - 16 GT 016 - 16 MK 111  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 29 Mart 2011, 22:05:52 »
Benim arabanın şase numarasının 1 harfini yanlış yazmışlar trafikte hata olmuş ama yinede ruhsat parası bana girdi  :p Ordaki memur ruhsata yazdırmak istediğin bişey var mı dedi bende Golf 1.6 GTI yazdırdım ruhsat bi çıktı HEÇBEK yazmışlar dedim yanlış yazdınız yeniden para vericeksen yapalım dediler muayenede sorun olmaz dediler tamam dedim bende ehliyeti aldıktan sonra yeni plaka alıcam zaten hem üzerime alıcam hem plakayı değiştiricem mecbur yeni ruhsatta çıkartıcam  :) 16 GKN 16 - 16 GT 016 - 16 MK 111  :D

inş dediğin gibi alabilirsin senin adına sevinirim cok güzel olur.benm polonun plaka 34 RTT 28 di millet dalga geciodu RİNTİNTİN die valla zor bi durumdu.2006da polo bursadan almıştık yeni plaka cıkarırken  biz sonu 28 die aldık plakayı hiç aklıma gelmemişti RİNTİNTİN muhabbeti.face den bakmıssındır belki poloya :)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 29 Mart 2011, 22:12:05 »
valla ben daha hic yakit olcemedim..
daha simit tupun kac litre bile oldugunu bilmiyorum :D
benimkinin biraz isleri var, ufak tefek bakilacak yapilacak yerleri falan var..
bir iki haftaya bi tamire bakima alicaz..
benim gorduklerim:
1.benzin kesicisi bozuk, bu yuzden benzinde calismiyor, ama akuden kendim kesiciye elekrik verince calisiyor benzinde, kesiciyi degistiricem..
2.benzin deposu delik, tupu takan okuzler benzin deposunu delmis o yapilacak..
3.elektrik tesisatini sevmedim, kablolar ortalikta ucusuyor, cok bastan savma yapilmis tesisat onu elden geciricem..
4.sol arka tekerlek bilyasi bozuk cok ses yapiyor o degisecek..
5.vites kolu tamir takimini degistirmem gerekli, vites kolu bi garip..
6.lpg nin icerdeki gostergesi duzgun olcmuyor ona bakmam lazim, yoksa yolda kalcaz bigun :) ilk basta tankin ustundeki saatten bakiyordum ama bagaja benim bir cift dd basslari koyunca bagaj tamamen doldu, bakamiyorum simdi..
7.onde balans var, dusuk hizlarda daha cok hissediyorum balansi, garip bir durum ama sanirim on lastiklerde bozukluk olabilir yada baska bir sey ona bakilacak..
8. motor yagi degisecek, onunla birlikte butun filtreleride degistirrim..
9. hava emis yolundaki o camurluk icinden soguk havayi emen yere baglanan esnek boru yirtik o degisecek..
10. elimde sifir fren merkezi var onu takacagim..

aciliyet olarak bunlarin hepsini yapacagim ilk firsatta..
daha sonra balon tampon alicam on arka, farlari ben cift dursun diyorum kardesim teke dusurelim diyor o biraz muallakta suan :)
sis fari baglayacagim tamponla birlikte..
lip takacagim..
stoplarimdan memnununm, hella orj mor stop..
direksiyonu degistirebilirim belki, orj direksiyonu guzel ama biraz ezilmis ustundeki..
gosterge isiklari cok zayif, bilmiyorum belki orj olarak boyledir ama ben sevmedim onlara el atacagim..
koltuklardaki kiliflari bi cikarip bakicam koltuklarin durumuna, guzelse eger temizleyip onlari kullanacagim, deri kumas koltuklar..
ilerde belki spor koltuk alabilirim..
jant lastik alicam ilerleyen zamanda, bbs rs1 istiyorum ama biraz tuzlu :)
bi ara komple soyup heryere yalitim yapmak istiyorum, hem sesi kesiyor, hem isi izolasyonu sagliyor hemde tesisattan oturu olusan ziriltilari engelliyor.. bizim tesisat biraz fazla guclu kaldi bu arac icin sanirim :) iki gun once bagladim basslarimi, sesi actigimda kul tablasinin ustundeki konsolda duran telefonum yerinde zipliyordu :)
uzerinde 60Ah aku var, aku sifir daha.. ama tesisata yetmiyor, farlari kisiyor ses acinca, bu akuyu buyutebilirim ilerde..

falan filan :)
simdilik dusunduklerim bunlar..
ama asil projem yazin araci injeksiyona cevirmek, bu buyuk fark edecektir eminim..

« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 22:14:11 Gönderen: erdem325 »

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 29 Mart 2011, 22:18:54 »
Allah yardımcın olsun erdem kardeşim  :D nihayetinde bineceksin işin ticaretinde deilsin en güzelide bu ya.inş dediklerin en güzel sekilde olur biter ağız tadıyla binersin..iyi günlerde kazasız belasız bin inş.

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 29 Mart 2011, 22:23:55 »
Allah yardımcın olsun erdem kardeşim  :D nihayetinde bineceksin işin ticaretinde deilsin en güzelide bu ya.inş dediklerin en güzel sekilde olur biter ağız tadıyla binersin..iyi günlerde kazasız belasız bin inş.

tesekkur ederim sagolun..
evet isin ticaretinde degilim :)
ticaretinde olsa idim balon tampon alir, goruntuyu biraz daha guzellestirir, bi pasta cila falan atar 9 bin yazar ilan acardim :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 29 Mart 2011, 22:25:40 »
tesekkur ederim sagolun..
evet isin ticaretinde degilim :)
ticaretinde olsa idim balon tampon alir, goruntuyu biraz daha guzellestirir, bi pasta cila falan atar 9 bin yazar ilan acardim :)
evet mantıklı dediklerin valla ama ben bi cabrio denk gelirse takas etmeyi düşünüyorum 3 aşağı 5 yukarı  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 29 Mart 2011, 22:26:30 »
evet mantıklı dediklerin valla ama ben bi cabrio denk gelirse takas etmeyi düşünüyorum 3 aşağı 5 yukarı  :)
Kapalı garajın yoksa Cabrio işine bulaşma diyorum sana bak ben kendimden biliyorum  :-X
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 29 Mart 2011, 22:28:08 »
arka bahçe müsait araba cekende olmuo valla gökhan eğer nasipse alırsam oraya en azından üstü kapalı biyer yapıcam valla dediğin gibi şart  :-\

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 29 Mart 2011, 22:28:19 »
evet mantıklı dediklerin valla ama ben bi cabrio denk gelirse takas etmeyi düşünüyorum 3 aşağı 5 yukarı  :)

zevk meselesi tabii ki :)
cabrio beni bozar ya ben sevmiyorum :)
ben ancak para bulurda temiz bi mk3 gti falan bulursam degistiririm yoksa bu iyi  :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 29 Mart 2011, 22:30:19 »
benm niyetim mk1 di bulamadım istediğim gibi acıkcası.cabrio aradık oda nasip olmadı mk2 de amcamın emekli olup sıfır caddy alması sonucu mantıklı geldiği için aldım memnunum sikayetim yok sonucta vw ama suan için cabrioda hala aklım var yani  :)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 29 Mart 2011, 22:32:18 »
benm niyetim mk1 di bulamadım istediğim gibi acıkcası.cabrio aradık oda nasip olmadı mk2 de amcamın emekli olup sıfır caddy alması sonucu mantıklı geldiği için aldım memnunum sikayetim yok sonucta vw ama suan için cabrioda hala aklım var yani  :)

umarim istediginiz gibi gonlunuze gore bulursunuz cabrio ;)