Gönderen Konu: mk 2 td emme manifoltu hk. yardım  (Okunma sayısı 6393 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk 2 td emme manifoltu hk. yardım
« Yanıtla #14 : 18 Mart 2011, 19:37:31 »
insallah gelmeyi çok isterim.kısmet olursa.Bu arada bi h. sonu cumartesi aksamı bulvarda bulusalım kahve içeriz ilker kardeşimede haber verirsin.
Çıkalım tabi de İlker abi genelde çalışıyor ya bende bu aralar ÖSS sınavcına çalıştığım için pek MK1'ime bakamıyorum bakınca geziyorum çünki  kendimi eve kapattım sınava yoğunlaştım diyeyim şu sınav stresini bi atlatalım kısmetse bi buluşma patlatırız zaten  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Mart 2011, 19:46:29 »
ok.kendinizi ayarlayınca haberlesiriz.Bugün org.sanayide füme tek kapı çift farlı mk 2 golf gördüm plakasına dikkat edemedim belki sen biliyorsundur...yeşilde olabilir çok dikkat edemedim...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Mart 2011, 19:55:56 »
ok.kendinizi ayarlayınca haberlesiriz.Bugün org.sanayide füme tek kapı çift farlı mk 2 golf gördüm plakasına dikkat edemedim belki sen biliyorsundur...yeşilde olabilir çok dikkat edemedim...
Çok var MK2 hangisine dikkat edeyim bende K.Sanayide beyaz tek kapı gördüm  şimdi  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• T4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Mart 2011, 00:40:40 »
kesilmez olur mu araç:)silindire giden havanın bir kısma dışarıya gidiyor. Arkadaşların söylediği gibi manifoltu sökmek pek zor bir işlem değil.Hele hele golf motoru ise.Ustaya da yaptırsanız pek külfetli olacağını sanmıyorum.Turbo zaten egzos manifoldunun ordan kolayca sökülüyor.Manifoldunda 4-6 tane civatası vardır en fazla. Ama siz yinede ustaya yaptırın derim.

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2011, 19:56:58 »
valla ben olsam evin önünde yapardım ama  :D eğer vaktiniz yoksa ustaya yaptırın bence de contadaki sorun size hem güç hemde yakıt sarfiyatı getirir..