Gönderen Konu: Satılık Polo 6n 2000 model  (Okunma sayısı 2679 defa)

Çevrimdışı polo_cup

• Profili Görüntüle
Satılık Polo 6n 2000 model
« : 27 Mart 2011, 18:16:19 »
Aracın 2. sahibiyim. Araç 1600cc motorlu, 75bg gücündedir. Motoru oldukça kuvvetlidir ve kasanın küçük olmasıyla sınıfının en seri arabasıdır. Yakıt konusunda oldukça başarılıdır bu nedenle LPG taktırma ihtiyacı duymadım.

Herhangi bir kazası veya darbesi yoktur, tüm parçaları orjinaldir. Titizliğimden ötürü yaşından ve muhtelif taş izlerinden dolayı bel altı boya vernik uygulaması kasko aracılığıyla yetkili serviste yapılmıştır, bu süreçteki fotoğrafları da mevcuttur.

Araç emsallerine göre oldukça temizdir, ne motor ne yürüyen aksam ne kaportada, herhangi bir kusuru bulunmamaktadır. Özenle kullanılmış, zorlanmamış veya yük taşımamış, tüm bakımları zamanında yapılmış hiç bir masrafı bulunmayan bir araçtır. Ayrıca bir çok artı özelliği mevcuttur.

Parlaklığından anlaşılacağı gibi düzenli olarak boya koruma ve cila uygulaması yapılmaktadır.

Muayenesi 03 / 2013'e kadar geçerlidir. kusursuz geçmiştir.

Aracın ekstraları:

- Tüm camlar Amerikan Film

- Michelin hız lastikleri

- APP plaka (çift mühürlü orjinal)

- Merkezi kilit

- Cenmax Alarm

- Geri park sensörü

- Sony cd / vcd oynatıcılı teyp

- Ön konsolda ekstra hoparlör.

- Farlarda uzun / kısa 8000k xenon

- Sislerde 8000k xenon

- Özel sedefli kırmızı stop boyası

- Deri koltuklar

- Deri direksiyon

- Deri kapı döşemeleri

- Deri vites körüğü

- Spor paspaslar

- Özel tavan kaplama

- Bagaj üstü spoiler

- Krom egsoz ucu

Aracımla ilgili bir sıkıntım bulunmamaktadır, her noktasına kefilim. Model yükseltmek amacıyla satıyorum. Yedek anahtarı da mevcuttur.

Volkswagen Polo 1.6 2000 Model 13.750 TL Sahibinden satılık ikinci el

Çevrimdışı pologarage

• Profili Görüntüle
Ynt: Satılık Polo 6n 2000 model
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2011, 18:09:44 »
 :tamamdir
VATAN SEVGİSİNDEN KAYNAKLANAN FEDAKARLIK DUYGUSU DEJENERE RUHLARA GÜLÜNÇ GELİRMİŞ