Gönderen Konu: 6N cam problemi yardım !!!  (Okunma sayısı 4466 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
6N cam problemi yardım !!!
« : 17 Mart 2011, 22:29:30 »
arkadaslar sol cam aracı aldıgım ilk gun dusmustu onemsemedim yerine taktılar ikinci sefer takıldı elimle duzelteyim derken gene krikosundan cıktı .. boyle olunca camı tutan parcaların on alt taraftakisi asansorlecamı tutan parcayı bir tutan kısmında problem var diye cekomastik sıktı usta ...vidasındamı ne problem varmış o yuzden bırakıyomuş .. geçen gun gene  cam dustu krikodan cıktı   ne yapmalıyım o parca cok pahalımı ??  ucuz bişeyse bu rezilligi cekmyim ... arabanın basından ayrılamıyo insan  cam acık kalıyo ne yukarı ne asagı...

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 6N cam problemi yardım !!!
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 07:26:34 »
arkadaslar sol cam aracı aldıgım ilk gun dusmustu onemsemedim yerine taktılar ikinci sefer takıldı elimle duzelteyim derken gene krikosundan cıktı .. boyle olunca camı tutan parcaların on alt taraftakisi asansorlecamı tutan parcayı bir tutan kısmında problem var diye cekomastik sıktı usta ...vidasındamı ne problem varmış o yuzden bırakıyomuş .. geçen gun gene  cam dustu krikodan cıktı   ne yapmalıyım o parca cok pahalımı ??  ucuz bişeyse bu rezilligi cekmyim ... arabanın basından ayrılamıyo insan  cam acık kalıyo ne yukarı ne asagı...

Yıllar sonra benim de başıma geldi. Cam asanoru dediğin parcanın kıırılan plastiğini piyasada var onları değiştirebilirsin. Ayrıca sorun asanorlerı kapıya sabitleyen alimunyum dokum parçda ise onu tornacıdan parca yaptırarak cozebilirsin. ;)

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2011, 01:59:54 »
aynı sorun bendede oldu ...serviste camın içindeki motoru söktür ve oto camcıya götürdüm.. adamın dediği ilk laf polomu golfmü aracın dedi..polo dedim :) yuvarlak halka kırılmış bendede ve takım olarak elinde yoktu.. uyduruk halka birşey takp oraya sabitledi ve eskisinden daha iyi oldu.takım olarak fiyatıda 60 tl demişti...Coğunluk bulunuyor ama kesinlikle ararsanız bulursunz

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2011, 16:11:12 »
Benimde sağ cam sola göre çok çok yavaş kalkıyor.Nedenini bilmiyorum ama henüz...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2011, 23:36:15 »
Benimde sağ cam sola göre çok çok yavaş kalkıyor.Nedenini bilmiyorum ama henüz...

Nedeni ya camı tutan demiri kapıya bağlayan perçinin çıkması ya da camı tutan plastiğin krıılmasıdır. Eliniz yatkınsa parçayı alıp yapabilirsiniz. Bende aynı sorundan muzdaribim :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2011, 01:30:06 »
camın calıstıgı yerdkı pıslıklerden de yapabılır arasını temızlemektede fayda var :tamamdir

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2011, 17:52:59 »
yorumlar için sagolun arkadaslar onumuzdeki gunlerde sorunu  tavsiyeleriniz uzre cozmeye calısacagım sagolun tekrar ;)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2011, 19:48:59 »
Yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2011, 22:02:38 »
40 TL ye hallettim sorunu  :D topkapı sanayide iyi bi camcıda  adam komple söktü bişeyler yaptı taş gibi oldu ... bakalım bida elimizde kalcakmı :D

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2011, 01:16:52 »
Ben de kendim uğraşıp yapmayı deneyeceğim bakalım, zaten sök tak bayağı uğraşmışlığım var arabayla can sıkıntısından :D