Gönderen Konu: AKÜDE DEĞİŞTİV KONTAK AÇMIYOR.  (Okunma sayısı 2965 defa)

Çevrimdışı asokrates

• Profili Görüntüle
AKÜDE DEĞİŞTİV KONTAK AÇMIYOR.
« : 16 Mart 2011, 09:01:21 »
arkadaşalr daha önce forumda ifade etmiştim aracımın bir süre sonra kontak açmadığını ve ara kablo vasıtası ile başka araçtan takviye ile çalıştığını anlatmıştım .Aynı şekilde ustaya da ilettim hemen akünün şarj edip etmediğine bakıp (şarj ediyordu) özel vw servisten orjinal varta marka piyasanın çok üstünde bir fiyatla aküsünü taktırdım. Akü taktırdıktan sonra toplamada 150 km yapmadan dün akşam çalıştırmak isterken kontak açmadı neden acaba. Acaba benim eski aküde sorun yok mu idi sorun başka yerden mi yanıtlarsanız sevinirim iyi günler.
Ayinesi iştir kişinin ,lafa bakılmaz..

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
Ynt: AKÜDE DEĞİŞTİV KONTAK AÇMIYOR.
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2011, 09:31:41 »
Bende buna benzer bir sorun yaşamıştım. Sarj dinamosu, bağlantı kaploları ve Sigorta değiştirdiklerinden bahsettiler..

Açtığım konu bu. Belki burda bir fikir alabilirsiniz... Saygılar
Araç Arızası Yardım.
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı asokrates

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2011, 12:12:54 »
Tşk ederim arkadaşım dikkate alıcam söylediklerinizi .ayrıca şunuda belirteyim sabah itibari ile kardeşim aracı kulanmak istemil ve gitmek istediği yere gidip gelmiş. Acaba akü bağlantılarındanmı dır kutup başları iyice sıkılmamışmıdır : sizce nedendir ?

Çevrimdışı asokrates

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2011, 10:26:33 »
Arkadaşlar tşk ederim nihayet dün elektrikçime gittim ve küçük bir test ile akünün şarj etmediğini gördük .ardından akünün - ucundaki siyah kabloyu takip ettiğimizde kablo ucunu boşta olduğunu far ettik. kabloyu takınca şaseye sorun ortadan kaltı teklemede bitti .Ha bu arada söz konusu arabandan gelen sesin civatadan olduğunu belirtmiştim .Bu civatada kablo ucundan çıkan civata imiş.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2011, 10:40:02 »
Arkadaşlar tşk ederim nihayet dün elektrikçime gittim ve küçük bir test ile akünün şarj etmediğini gördük .ardından akünün - ucundaki siyah kabloyu takip ettiğimizde kablo ucunu boşta olduğunu far ettik. kabloyu takınca şaseye sorun ortadan kaltı teklemede bitti .Ha bu arada söz konusu arabandan gelen sesin civatadan olduğunu belirtmiştim .Bu civatada kablo ucundan çıkan civata imiş.

ön görülmeyen arızalar zinciri geçmiş olsun
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)