Gönderen Konu: termometre  (Okunma sayısı 4170 defa)

Çevrimdışı siyahinci

• Profili Görüntüle
termometre
« : 14 Mart 2011, 21:22:49 »
mrb benim araçta yolbilgisayarı yok bende netten termometre aldım iç dış sıcaklığı gösteren mavi ışıklı bişey fiyatı 28 tl yanlız dış ısıyı ölcen sensörüü aracın dışına cıkardım ama nereye monte edeceğiz orjinallerde termometrenin yeri tam olarak neresi daha önce termometre takan var mı ?

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
Ynt: termometre
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2011, 22:13:39 »
yanlış hatırlamıyor isem bizimkilerde sol ön sis farı ızgarasının içinde veya arkasında olması lazım...
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı siyahinci

• Profili Görüntüle
Ynt: termometre
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2011, 22:35:07 »
tşk. ederim kardeş bende orayı düşünmüştüm ama kablosu kısa geldi iş uzadı kablo eklemem lazım.  ya 2004 model 22 milyarlık araba alıyosun ve termometre yok hatta yeri bile hazır. insan bi termometre atar oraya maliyeti ne tutacak sanki dimi ama koymamışlar bizim eski 2000 model korsada bile vardı. iş başa düştü kendimiz uğraşacaz artık. sıcaklık algılayıcı sensörü bikaç yere yapıştırdım ( kapı araları , sileceklerin iç yüzeyi , ön farın arkası vs. )arkadaşın arabadan kontrol ettik yanlış ölçüyor. ya ön tanponun arkasına yapıstırcam ama buseferde araç hızlandığında rüzgardan derece normalin altına düşmesin. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.