Gönderen Konu: 00228 GAZ KELEBEĞİ ARIZASI  (Okunma sayısı 5688 defa)

Çevrimdışı Erkut71

• Profili Görüntüle
00228 GAZ KELEBEĞİ ARIZASI
« : 12 Mart 2011, 15:16:21 »
Arkadaşlar araba 99 Comfot Golf 1.6Sr  Benzin/LPG Gaz Kelebeği Orjinali ile Değişti Adaptasyon Yapılıyo 1 hafta Sora Bozuluyo! Şimdi Bu Arıza Şöyle Makinaya Bağlandığı Zaman 00228 Arıza Kodu Veriyor Bu Ne demek? Arabanız Arızasıda Soğukken Sürekli Stop Ediyo Yekiniyo ısınınca Kesiliyo Araba Saaat Gibi Oluyo? Varmı Bu konuda Bilgisi Olan?
« Son Düzenleme: 12 Mart 2011, 15:17:50 Gönderen: Erkut71 »

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: 00228 GAZ KELEBEĞİ ARIZASI
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2011, 19:14:32 »
merhaba kardeş. inşallah son arızan olur.
ben volkswagen ailesinden gelmeyim.
dededen babaya hep volkswagen kullanırız. bendede 2003 1.6 golf  var.
volkswagenlerin adaptasyonu uzun sürüyor. sanırım bir süre daha uyarı verir. arızayı hafızaya alır. ama bir süre sonra ona alışınca onu arıza olarak görmekten vaz geçen.
bende geçen hafta ateşleme bobinini değiştirdim ama bu hafta hep uyarı verdi. sildirdim uyarıyı şimdi öyle bir sorun kalmadı. umarım seninde kalmaz.
bu arada kaça değiştirdin boğaz kelebeğini?
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı Erkut71

• Profili Görüntüle
Ynt: 00228 GAZ KELEBEĞİ ARIZASI
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2011, 14:39:48 »
merhaba kardeş. inşallah son arızan olur.
ben volkswagen ailesinden gelmeyim.
dededen babaya hep volkswagen kullanırız. bendede 2003 1.6 golf  var.
volkswagenlerin adaptasyonu uzun sürüyor. sanırım bir süre daha uyarı verir. arızayı hafızaya alır. ama bir süre sonra ona alışınca onu arıza olarak görmekten vaz geçen.
bende geçen hafta ateşleme bobinini değiştirdim ama bu hafta hep uyarı verdi. sildirdim uyarıyı şimdi öyle bir sorun kalmadı. umarım seninde kalmaz.
bu arada kaça değiştirdin boğaz kelebeğini?
Boğaz Kelebeği Yan Sanayisi vardı 300 e Çıkması vardı 200 e Bende Aynı Marka VETRO mu Sıemens işte Ben Birebir Kontrol Ettim Aynısıydı seri no Falan tutuyorDu ki en azından Ben öyle Biliyorum Günahları Boynuna ÇİN Malı ise eğer. Diyarbakırdan Geldi 375 TL ye