Gönderen Konu: Golf 4 Sislere POWER LED Uygulaması (Yeni Uygulamanın Resimleri Eklendi)  (Okunma sayısı 32178 defa)

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 Sislere (POWER LED) Uygulaması
« Yanıtla #28 : 15 Mart 2011, 20:19:35 »
Teşekürler kardeş  :tamamdir

Ya ne alakası var ben cidden audi'yi çok beğenirim özellikle de a3'ü hatta bu aracımı almadan önce epey onlara bakınmıştım ama fiyat yüksek diye alamamıştım hakan'la alakası yok yani  :p

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #29 : 16 Mart 2011, 20:27:07 »
ben bugün orjinal day light fiyatı aldım 270 tl dediler...power oto diye bir yer gaziosmanpaşada ben ışıklı logoyuda onlara yaptırmıstım işlerinin ehliler ama biraz pahalılar
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 17 Mart 2011, 00:18:34 »
ben bugün orjinal day light fiyatı aldım 270 tl dediler...power oto diye bir yer gaziosmanpaşada ben ışıklı logoyuda onlara yaptırmıstım işlerinin ehliler ama biraz pahalılar

Kullandıkları ürünün görünütsü var mı elinde nasıl bir şey merak ettim.

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 17 Mart 2011, 16:26:39 »
yok ama hafta sonu gidicem tekrar oraya foto çekerim ...bir sürü şey anlattı işte mercekli ,60 derece bişey ama sen daha iyi bilirsin ..ayrıntılı sorarım gene

birde sey dedi parkları açınca yanıyolar %100 olarak ,farları açınca %50 ye otomatik dusuyor dedi...ama bunu sen istersen istemezsen hepte full yanarlar dedi takılmıs bir skoda da gordum aydınlatmada mükemmel yalnız anki sis farı tak mıssın gibi baya aydınlatıyordu hani orda led degılde sis farı takılı gibiydi
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Mart 2011, 02:19:25 »
Eğer power led ise dediğin gibi epey aydınlatma yapar.gündüz bile baya dikkat çeker.ledi koydukları kasa nasıl bir şey acaba.
led yandığı zaman önemli değil de led yanmadığında gündüz kasa dışardan gözüküyor mu.eğer öyleyse düzgün bir şey olması lazım ki kötü bir görüntü oluşturmasın.

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Mart 2011, 12:49:53 »
ya güzel bir şeydi 3 lü ,5 li ,8 li vardı ..girişlerinde her iki tarafında küçük bir devre vardı...bunlar ince zarif bir kasada idi...birde bazı arabalara mercedeslerdeki gibi yapıyorlardı onlar içinde tek tek power ledleri baglıyolar ben birini elime almıstım yuvarlak bişey içinde her biri ..onun camlarıda mercekli imiş ..60 ve 90 dereceliği varmıs
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Mart 2011, 13:06:01 »
Güzzel olmuş emeğine sağlık güle güle kullan.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 20 Mart 2011, 23:40:32 »
Teşekürler arkadaşlar.
Aracımdaki ledi çıkarıp araç için yapılan özel led ürünlerden takmayı düşünüyorum.çünkü biz dükkanda derme çatma bişeyler yaptık.yandığında çok güzel ama gündüz de biraz daha estetik durmasını istiyorum.
netten bir kaç tane buldum.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:52:17 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 21 Mart 2011, 02:26:51 »
Bunda karar kıldım bakalım nasıl olcak  ???

[/b][/color]

Çevrimdışı LF636 YENİDEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Mart 2011, 21:19:19 »

arkadaşlar buda benim uygulamalarım şuan üstünde çakışıyorum bitince bakalım nasıl olcak.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Mart 2011, 17:41:16 »
Kardeş kolay gelsin.
benim yukarda resmini koyduğum ürün geldi bugün elime.tahmin ettiğim gibi içinden mantar led çıktı ve verdiği ışık miktarı çok düşük.
biz de dükkanda operasyona başladık tabi.şimdi içine 8'er adet power led ve soğutucu koyuyoruz .mantar ledleri çıkardık. bu seferki görüntü çok muhteşem olacak.
Erkan kardeşim;sana da tavsiyem benim yukarda aldığım ürünü alman ve onun içine power led koyman.çünkü benim daha önce yaptığım çalışma da çok iyiydi ama kasa çirkin olduğu için pek güzel görüntü oluşmadı gündüz yanmadığı zamanlarda.
bu kasanın önü ŞEFFAF olduğu için ve kasa daha DAR olduğu için ürün hem daha güzel gizlenecek ızgaraya hem de ön taraftan yanmadığı zaman bile çok iyi bir görüntü oluşacak.
Hele yandığı zaman ise manyak bir şey olacak boru değil  8 adet buz beyazı power led  :D
Şu an deneme yapıyoruz ne kadar ısındığına koyduğumuz soğutucunun yeterli gelip gelmediğine bakıyoruz.ürünü hazır hale getirip montaj yaptığımızda resimleri buraya yüklücem.

Bu çalışmayı yapmak isteyenlere en önemli tavsiyem kullandığınız kasa güzel bir şey olsun.en önemlisi de kasanın dışardan gözükecek kısmı şeffaf olsun ki güzel bir görüntü oluşsun.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2011, 03:05:18 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı LF636 YENİDEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Mart 2011, 18:19:58 »
yavaş yavaş sona yaklaşıyorum fotoğraf pek iyi çıkmamaış ama ana taslak bu arkadaşlar

Çevrimdışı LF636 YENİDEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 22 Mart 2011, 18:23:00 »
talha bizim buralarda ha deyince malzemeyi bulamıyorum şuan için tedarik edebildiğim bunlar ama dedeiğin ledleride araştırcam kardeş.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 22 Mart 2011, 18:54:07 »
Kardeş o resmini koyduğum şeffa kasalı ledi ben de netten satın aldım ama içini dükkanda yapıyoz tabi.
burdan bakabilirsin;

Audi Tip Gündüz Ledi -Gündüz Farı - led sis farı GittiGidiyor.com'da #37503913