Gönderen Konu: İzmirde golf mk3 den anlıyan işini bilen usta aranıyor. ve nereden başlamalıyım  (Okunma sayısı 3315 defa)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar tekrardan bi kaç sorum olıcak size arabayı yeni aldım sayılır zaten ilk arabam dolayısıyla bu konuda pekde bi tecrübem yok.
Araba 97 golf 1,6 cl yazıyor ruhsatta ama forumdan anladıım kadarıyla 1,6 sport çünkü trafik sigortasındada öyle yazıyor. İlk sahibinden aldım zaten yakinen tanıdığım bir büyüğümdü kendisi oldukça temiz bi araba değişeni yada üzerine eklenen hiç bir şey yok fabrikadan nasıl çıktıysa öyleydi. Lpg lastik baskı balata bakımlarını filan yaptırdım. Artık üzerine birşeyler koymaya başlıyayım diyorum ama nerden başlamalıyım ve bu işi izmirde iyi yapabilecek bi usta tanımıyorum. Bu konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Daha sonra resimlerini çekip ekliycem.
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
Artık üzerine birşeyler koymaya başlıyayım diyorum ama nerden başlamalıyım

üzerine koymak derken?

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ben aşağıda sayacağım şeylerden başka birşey yapmam sportlinelara motor modifiyesi ile ilgili yapılabilecek şeyler kısıtlı ve gereksiz aft motor için.

-Jant  ve biraz yere bastırman
-Arkalara spacer
-önlere angel far
-VR6 Karlık (bu konuda çok ısrarcı değilim)
-arka cama orjinal spoiler
-camlara tatlı bir film
-nikelajlı geniş ağızlı egzos ucu:)
-pasta-cila
-Ses sistemi

Sonrasını sen biliyorsun:)

Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
pasta cila ses sistemi jant sıralamasıyla başlıyım diyorum fakat bunları kime yaptırıcam asıl mesele orada zaten :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
pasta cila ses sistemi jant sıralamasıyla başlıyım diyorum fakat bunları kime yaptırıcam asıl mesele orada zaten :)

İzmirde bu dediklemi yapman için golf 3 'ten anlayan bir ustaya ihtiyacın olacağını zannetmiyorum. Balıkesir sanayiye veya manisada bile yaptırırsın:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle

maddi durum müsaitse sonax yoksa sanayi işi ile pasta cila hallolur. arkadaşın balçova tarafında bi mekanı var yaza benim arabaya zımpara ile girişecez :D

burdan işçiliğini görebilirsin :)