Gönderen Konu: 35 HA 6446 KIRMIZI MK1  (Okunma sayısı 214543 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar bugün bir vw tamircisi abiyla tanıştım adam 100 den fazla mk1 toplamış. ama artık bırakmış. bana ön cam direklerine takılan 2 adet plastik hediye etti.Hatta arka spoylerde olacak orjinal evdeki depoda onu da bakayım sana dedi . İnşallah bulur diyorum...kendisinede buradan teşekkürler sunuyorum.
İlyas abi coupe Mk1'de iyi durmuyor bunlar Cabrioda durduğu kadar sen en iyisi onları bana hediye et hediyeye hediyeyle karşılık farzdır  :tavkiss:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Gerçekten aslında bunlar Cabriolar için ama ön taraf aynı olduğu için diğer Mk1'lerede takıyorlar yani onlar benim hakkım  :melek:

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Gerçekten aslında bunlar Cabriolar için ama ön taraf aynı olduğu için diğer Mk1'lerede takıyorlar yani onlar benim hakkım  :melek:

Gökhanım arabama hediye edilen ilk parça bunlar ama söz takmazsam bunlar senin.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Gökhanım arabama hediye edilen ilk parça bunlar ama söz takmazsam bunlar senin.
Söz verdin takmazsan bana hediye  :sevgi:

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Söz verdin takmazsan bana hediye  :sevgi:

Aynen Gökhan senindir.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL

Arkadaşlar bugün bir vw tamircisi abiyla tanıştım adam 100 den fazla mk1 toplamış. ama artık bırakmış. bana ön cam direklerine takılan 2 adet plastik hediye etti.Hatta arka spoylerde olacak orjinal evdeki depoda onu da bakayım sana dedi . İnşallah bulur diyorum...kendisinede buradan teşekkürler sunuyorum.

Sen gökhana bakma tak arabana. Her mk1 in aranıpta bulunamayan aksesuarıdır bunlar.. Dipnot düşeyim bunlar cabrio nun değil esas Coupe nin aksesuarıdır. GTI,GLS,GLD ve GL modellerinde genelde kullanılmış fabrikanın orj aksesuarı.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
ABİ TEŞEKKÜR EDERİM VERDİĞİN BİLGİ İÇİN AMA MESAJIMA DA BİR BAKSAN LASTİK KONUSUNDA YANAĞI DÜŞÜRSEM 13 JANTTA SIKINTI OLUR MU ABİ?
ZATEN TAKMAZSAM VERİRİM DEDİM ABİ.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2011, 17:05:01 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
düşür yanağı km 100 gösterirken 90 la gitmiş olursun en fazla  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
ayıp ettin Erşan abi benim kızda GTI 8)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

ARKADAŞLAR BENİM KIRMIZI  MK1 E BU JANTLAR GİDER Mİ ACABA YA?

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

YADA BU JANT NASIL OLUR . İKİSİNDEN HANGİSİNİ TERCİH EDERSİNİZ SİZ OLSANIZ.

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
Maşallah orjinal güzel bi araba. Yanlız direklere takacağın plastikler için bi daha düşün bence onlar direkleri çürütüyor açıkçası . Eğer olurda illa takacaksan . Altını mutlaka mumla .
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Maşallah orjinal güzel bi araba. Yanlız direklere takacağın plastikler için bi daha düşün bence onlar direkleri çürütüyor açıkçası . Eğer olurda illa takacaksan . Altını mutlaka mumla .
valla dedimya hediye nasıl durduğunu bile görmedim ama hoşuma gitmezse zaten gökhana göndericem. (bunları sana gökhan söyletmiyor değil mi :bekleriz:)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
valla dedimya hediye nasıl durduğunu bile görmedim ama hoşuma gitmezse zaten gökhana göndericem. (bunları sana gökhan söyletmiyor değil mi :bekleriz:)
Yok daha neler  :melek: Selçuk abi söylüyosa vardır bi bildiği ama Cabrioda daha iyi durur diyorum ben aracın siyah olsa bi derece ama benim tentemde siyah üst tarafıda siyah kaplatırım onlarıda siyaha boyayıp yan direklere koydummu çok güzel takım olur  :sevgi: