Gönderen Konu: 35 HA 6446 KIRMIZI MK1  (Okunma sayısı 216116 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: İŞTE İZMİRDE AY SONUNDA BİTECEK OLAN MK1 PROJESİ BAŞLADI....
« Yanıtla #239 : 12 Nisan 2011, 15:34:32 »
Nizam Bey yazdıklarınızda içten, samimi ve dürüst olduğunuza güvenerek sizden içtenlikle özür diliyorum. şahsınızda forum yönetiminden yana su-i zan etmiş olabilirim. ve içten söylüyorum ki forum kurallarına uymaması sebebiyle silinmesi dahilinde elbette yapılan işlemde haklısınız. tekrar özür dilerim.

buradan sonraki yazdıklarım, yaptığımı haklı gösterme çabası olarak değerlendirilmesin lütfen. bu tür bir zannı ortaya çıkaran sebeplere değinmek istedim. 1.5 yıllık vwtr üyesiyim. bazı dönemlerde çok fazla aktif olmamama karşın, forumu düzenli olarak takip etmeye çalıştım bu süre zarfında. al-satçı, sinekten yağ çıkartma çabası güden, az bulunan parçaları karaborsa fiyatına satan çok fazla sayıda üye gördüm.  haliyle ortama biraz daha temkinli ve şüphe dolu yaklaştım. belki de yanılmama bu sebep oldu.

bu kısmı ise kısmen savunma olarak değerlendirebilirsiniz. yaklaşık 15 yıllık internet kullanıcısıyım. bir kaç tane büyük sayılabilecek forumda (10.000+ üyeli) yöneticilik, adminlik yaptım. yüzlerce forumda son derece aktif şekilde üyeliğim oldu. (evlendikten sonra pek zamanım kalmadı) demek istediğim forum ortamlarına yabancı değilim. kurallar konusundaki hassasiyetinizi de anlayabiliyorum. ancak bu konuda daha esnek yaklaşılırsa, başlık içeriği silinirken başlık yerinde bırakılıp içeriğe de uyarısı yazılsa, (forum kurallarına uygun şekilde tekrar düzenleyin gibisinden) bu tür su-i zanların önüne geçilebileceğini düşünüyorum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 12 Nisan 2011, 15:58:47 »
Nizam Bey yazdıklarınızda içten, samimi ve dürüst olduğunuza güvenerek sizden içtenlikle özür diliyorum. şahsınızda forum yönetiminden yana su-i zan etmiş olabilirim. ve içten söylüyorum ki forum kurallarına uymaması sebebiyle silinmesi dahilinde elbette yapılan işlemde haklısınız. tekrar özür dilerim.

buradan sonraki yazdıklarım, yaptığımı haklı gösterme çabası olarak değerlendirilmesin lütfen. bu tür bir zannı ortaya çıkaran sebeplere değinmek istedim. 1.5 yıllık vwtr üyesiyim. bazı dönemlerde çok fazla aktif olmamama karşın, forumu düzenli olarak takip etmeye çalıştım bu süre zarfında. al-satçı, sinekten yağ çıkartma çabası güden, az bulunan parçaları karaborsa fiyatına satan çok fazla sayıda üye gördüm.  haliyle ortama biraz daha temkinli ve şüphe dolu yaklaştım. belki de yanılmama bu sebep oldu.

bu kısmı ise kısmen savunma olarak değerlendirebilirsiniz. yaklaşık 15 yıllık internet kullanıcısıyım. bir kaç tane büyük sayılabilecek forumda (10.000+ üyeli) yöneticilik, adminlik yaptım. yüzlerce forumda son derece aktif şekilde üyeliğim oldu. (evlendikten sonra pek zamanım kalmadı) demek istediğim forum ortamlarına yabancı değilim. kurallar konusundaki hassasiyetinizi de anlayabiliyorum. ancak bu konuda daha esnek yaklaşılırsa, başlık içeriği silinirken başlık yerinde bırakılıp içeriğe de uyarısı yazılsa, (forum kurallarına uygun şekilde tekrar düzenleyin gibisinden) bu tür su-i zanların önüne geçilebileceğini düşünüyorum.

bizim ne yazıyorsak ne yapıyorsak ben diger yönetici ve site sahipleri olarak kendimizede yapıyor kızıyoruz ondan yana terazide sapma olmuyor kurallarda ise esneklik daha fazla bunu bilmenizde yarar var.

araba parça işine gelincede : herkes bir şekilde parça buluyor ve fazlasını satmak istiyor bu dogal bir olgu ancak benim anlamadıgım hemen her seferinde parça arayan arkadaslara site içinde arama yaparsanız size yardımcı olacak siteler ve dükkanlar oldugunu bulabileceklerini çok tarif ettim ve ettik ama kimse bunu sallamıyor. sonra 10 - 20 fazladan verip parca alıyor bu da serbest ekonominin sıkıntısıdır. diğer canımı sıkan ise bu arabalardan fazla yok parça girisi belli tüzel ve gerçek kişiler tarafından geliyor gelen parçalarda yan sanayi üretim ama bazıları orj olsun diyip fazladan para vermeye başlayınca hep hüsranla biten hikayeler duyuyor ve görüyoruz bu yüzden saksıyı çalıstırmanın kimseye zararı olmaz.

Yunus EMRE

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 12 Nisan 2011, 17:24:22 »
en azından mesajlar silindiğinde bir bilgilendirme ÖM i atılsa neden silindiği hakkında iyi olkur :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 12 Nisan 2011, 17:48:18 »
en azından mesajlar silindiğinde bir bilgilendirme ÖM i atılsa neden silindiği hakkında iyi olkur :D
Erchan'a  katılıyorum. ilanı silerken de neden silindiği veya uyarı gerekiyorsa uyarılmanın gerektiğinde hemfikirim.Ancak  uyarılmadan bu işlem gerçekleştiğinde insanın aklına başka şeyler geliyor. ayrıca dikkat ettiyseniz ben ilanımda müjde diye başladım yani piyasada az bulunabilen metal tamponlardan buldum arayan arkadaşlara yardımcı olmak tek niyetimdi.ama sağolsun arkadaşlar hemen siliyordu.benimde bunun altında bir şey aramam kadar normal bir şey yok. ilanı hemen silebiliyorsanız neden sildiğinizide bildirseydiniz keşke budur beni üzen konu.benim bugüne kadar verdiğim 4 adet ilanım silindi ve hiç bir uyarı ve bilgi mesajı gelmedi.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 12 Nisan 2011, 17:52:05 »
 ???

hiç yoktan yanlış mesajınızın neden silindiğini biliyorsunuz hala haklılık durumunu ortaya çıkarmayalım abarttıgınız kadar da asırı bir durum yok ilk mesajı yanlıs olup bir hafta ban cezası veren siteler bile var ?

Yunus EMRE

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 12 Nisan 2011, 17:54:12 »
arabaya maaşallah diyorum son sürat devam ediyo erci senide öpüyorum kanka  :-*
H.G WORKS

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #245 : 12 Nisan 2011, 17:55:43 »
???

hiç yoktan yanlış mesajınızın neden silindiğini biliyorsunuz hala haklılık durumunu ortaya çıkarmayalım abarttıgınız kadar da asırı bir durum yok ilk mesajı yanlıs olup bir hafta ban cezası veren siteler bile var ?

hatalı mesajı silip yerine lütfen mesajınızın içeriğini kurallara göre tekrar düzenleyiniz yazan siteler de var. sanırım kendimize kötüyü değil iyiyi örnek almamız gerekir.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 12 Nisan 2011, 17:56:42 »
hatalı mesajı silip yerine lütfen mesajınızın içeriğini kurallara göre tekrar düzenleyiniz yazan siteler de var. sanırım kendimize kötüyü değil iyiyi örnek almamız gerekir.

:)

Yunus EMRE

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 12 Nisan 2011, 18:00:41 »
tolga kardeşim konuyu bence fazla uzatma zaten karşılıklı istekler yazılmış dimi söylediklerin dikkate alınacaktır emin ol  :tamamdir
yöneticilerin söyledikleride forumun daha sağlıklı ilerleyebilmesi içindir senin art niyetli olmadığını hepimiz biliyoruz ama emin ol yöneticilerde öyle 
H.G WORKS

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 12 Nisan 2011, 18:07:51 »
Arkadaşlar siteye verdiğim rahsızlıktan dolayı ÖZÜR DİLİYORUM her şey  MK1 için. :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 12 Nisan 2011, 21:36:33 »
Arkadaşlar bugün yeni mk1 krom yakıt depo kapağı siparişimizi de verdik hayırlısıyla.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 12 Nisan 2011, 21:39:40 »
İlyas abim sorması ayıp fiyatını bana P. M atar mısın ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 12 Nisan 2011, 21:55:29 »
yarın dodikleri de aldık mı tamamdır bu iş. tabi şimdilik. ;D