Gönderen Konu: VW POLO 6R NET YAKIT BİLGİSİ 1.4 1.2 Benzinliler ve 1.6 1.2 Dizeller  (Okunma sayısı 143711 defa)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Dar alanda kısa paslasma yapıyorum, az yakması lazım bitsin garanti çakıcam atikeri...bu sefer BRC bile almam arada 500-600 fiyat farkı var bundan sonra tüpte Türk Malı alacagım :D
Mezar style var kanka ondan taktır  :D
« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 13:04:22 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
varmı kullanan lpg poloda?

Çevrimdışı 51 HK

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar en son güncel yakıt tüketimi kabaca hesaplarım ile 0.35 krş şehir içi ( istanbul - silivri ) diyeceksiniz orda trafik mi olur  :) sizce bu değer nasıl ?

Not : Egzos'un tıpası kapalı  :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
50 tl ile 139 km ışık yandı..205/17/40 jant lastik ölçüleri ile..bu ölçülerde çok iyidir..en son ölcümüm 3 gün önce..

Çevrimdışı 51 HK

• Profili Görüntüle
50 tl ile 139 km ışık yandı..205/17/40 jant lastik ölçüleri ile..bu ölçülerde çok iyidir..en son ölcümüm 3 gün önce..
Nerdeyse aynı değerler tutuyor ama bizde jant lastik olayı yok  :) 15" orjinal lastikler takılı daha kısmet olmadı depo fullemek o zman tam değer verdirir diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Nerdeyse aynı değerler tutuyor ama bizde jant lastik olayı yok  :) 15" orjinal lastikler takılı daha kısmet olmadı depo fullemek o zman tam değer verdirir diye tahmin ediyorum
+1907

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Ynt: 6r net yakıt bilgisi
« Yanıtla #174 : 11 Mart 2012, 19:39:28 »
arkadaşlar poloyu aldım alalı shell den euro dizel alıyorum . shell de bildiğim 3 tip dizel var gtl (performans yakıtı) eurodizel ve kırsal motorin . ama dün kırsal motorin yerine euro dizel gelmiş ve fiyatı 3,86 benim aldıgım euro dizel 3,96 arada 10 kuruşluk bi fark var ayda 2500 km yol yapan biri olarak litrede ki 10 kuruşluk fark benim için önemli. pompacıya sordugumda benim aldıgım yakıttan biraz daha kalın oldugunu ve depoda 1 lt tasarruf sağladıgını söyledi

benim aldıgım shell v power, ucuz olan ise shell fuel save. bundan sonra fuel save alsam araca zararı veya zararları ne olur ?

dizel kullanan arkadaslar  hangı pompadan mazot alıyorsunuz ?

shell den alan arkadaslar v power mı fuel save mi gtl mi kullanıyorsunuz ?
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 19:43:11 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 12 Mart 2012, 10:44:49 »
Ben de aracımı aldığımdan beri sürekli shell den alıyorum. Birkaç defa gtl aldım, onun haricinde hep v-power aldım, hem performanslı hem de ekonomik gibi geliyor bana. fuel save sanki kamyon ve otobüslere hitap ediyor gibi, yanılıyor olabilrim, benim düşüncem bu.
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı rdsg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 12 Mart 2012, 11:02:27 »
valla arkadaşlar ben 200 tl benzin alıyorum 600 km yapıyor ışık yeni yanmış oluyorkı ben ısık yanmadan benzin alıyorum şuan aracım 1300 km de 3. depo yakıtımı yeni aldım
bu arada yakıt alınan yer çok önemli markasından ziyade
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 12 Mart 2012, 13:01:41 »
valla arkadaşlar ben 200 tl benzin alıyorum 600 km yapıyor ışık yeni yanmış oluyorkı ben ısık yanmadan benzin alıyorum şuan aracım 1300 km de 3. depo yakıtımı yeni aldım
bu arada yakıt alınan yer çok önemli markasından ziyade

aynen her benzinci bir değil ama favorim shell...  benim aracım 18.000 km de  lt: 4.54 TL  enson 80 TL aldım 246 km  gidiyorum..
32,5 kuruş   bundan 1.5 ay önce 30 krs yakıyodu...  ama senin değerlerinde iyi sonuçta GTI aracın,,  benzin değilde dışarda bütün gözler senin aracın üzerindedir. Bunun keyfi yeter :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 12 Mart 2012, 13:04:27 »
Bugün yine zam geldi 95 oktan 4,54 idi cevizlibag po'da

Çevrimdışı rdsg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 12 Mart 2012, 13:41:17 »
aynen her benzinci bir değil ama favorim shell...  benim aracım 18.000 km de  lt: 4.54 TL  enson 80 TL aldım 246 km  gidiyorum..
32,5 kuruş   bundan 1.5 ay önce 30 krs yakıyodu...  ama senin değerlerinde iyi sonuçta GTI aracın,,  benzin değilde dışarda bütün gözler senin aracın üzerindedir. Bunun keyfi yeter :tamamdir

yo bunda sıkıntı yok ben zaten golf r ı oyuzden sattım benim tanımadıgım adamlar benı tanıyo bunda ıse ozellıklede musterılerım aynı kırmızı 1.6 tdı var oda 2012 herkez ona jant takıp oynadıgımı zannedıyor bende renk vermıyomn : ))
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #180 : 12 Mart 2012, 13:49:21 »
32 kurustan sonrası beni asıyor sinirir oluyorum :D, tüp takacağım yada satıp dizel alacağım baska çaresi yok, dizel ses yapar diye almadım kamil gibi yapsın abi ses falan artık sorun değil :D

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 12 Mart 2012, 14:11:17 »
32 kurustan sonrası beni asıyor sinirir oluyorum :D, tüp takacağım yada satıp dizel alacağım baska çaresi yok, dizel ses yapar diye almadım kamil gibi yapsın abi ses falan artık sorun değil :D
:Daynen kınvanç abi traktör gibi ses olur dedik istemedim. :) üstelik abi o zamanlar 36.000 tl idi. şimdi. 41.300 zararımız da az olurdu..:(  ama abi tüp taktırma bence  ne bilim orjinalini bozma bence,,  katliam olur 6r gazlı sürücü kursu arabasımı bu yaaa  :D  valla abi site olarak çökeriz üstüne :p :p  abi bi gün yine buluşma ayarlayalım havalar biraz düzelsin belki piknik falan yaparız...