Gönderen Konu: Ön göğüsten ses gelmeye başladı.  (Okunma sayısı 13221 defa)

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ön göğüsten ses gelmeye başladı.
« Yanıtla #14 : 26 Şubat 2011, 23:47:26 »
arkadaşlar ben bugün  hafta sonu tatilinden fırsatla torpidoyu söktüm.vida yuvaları kırılmış onları akışkan olmayan (patex) japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım.torpidonun oturacağı yuvalara da çift taraflı bantlar ypaıştırdım parça parça..teybin sağındaki çıtayı da aynen bant ile destekledim..ses kesildi gibi..vaktim olunca da inşallah diğer parçaları söküp arkalarına ve aralarına çift taraflı bant yapıştıracağım inş..ha bu arada şarjlı tornavida aldım sırf böyle işler için 17tl..işimi çok rahatlattı...ve vw.tr ve vwturk forum sitelerinden öğrendiğim taktikleri tatbik ediyorum.mesela ilerde gizli led uygulaması yapmayı,kapı kilitlerindeki müşür swich işte her ne ise onları da elden geçirmeyi düşünüyorum..slmlar
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #15 : 26 Şubat 2011, 23:58:16 »
@tarihcifss
Eline sağlık  :tamamdir
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Şubat 2011, 00:14:22 »
tşk..ama şu torpido iç lambasını da halledebilsem daha güzel olacaktı..neyse onu sonra düüşünücem artık..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı patron

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2011, 09:42:56 »
slm arkadaşlar bendede 2001 comf. var aynı sorundan bende muzdariptim koray arkadaşında dediği gibi torpidonun solundaki sert plastikten geliyor ses. plastiğin yanındaki çıtayı söktüm araya kauçuk sıkıştırıp çıtayı yeniden yerine taktım cillop gibi oldu ses gitti şimdi tık ses yok saygılarımla

Çevrimdışı astea

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2011, 23:46:22 »
Alıntı
arkadaşlar ben bugün  hafta sonu tatilinden fırsatla torpidoyu söktüm.vida yuvaları kırılmış onları akışkan olmayan (patex) japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım.torpidonun oturacağı yuvalara da çift taraflı bantlar ypaıştırdım parça parça..teybin sağındaki çıtayı da aynen bant ile destekledim..ses kesildi gibi..vaktim olunca da inşallah diğer parçaları söküp arkalarına ve aralarına çift taraflı bant yapıştıracağım inş..ha bu arada şarjlı tornavida aldım sırf böyle işler için 17tl..işimi çok rahatlattı...ve vw.tr ve vwturk forum sitelerinden öğrendiğim taktikleri tatbik ediyorum.mesela ilerde gizli led uygulaması yapmayı,kapı kilitlerindeki müşür swich işte her ne ise onları da elden geçirmeyi düşünüyorum..slmlar
Valla arkadaşım ben sökmesine sökerim ama toplayabilirmiyim bilmiyorum. :)

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Mart 2011, 01:49:38 »
toplarsın toplarsın..deneme yanılma yöntemi etkili bir yöntemdir..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı erkan02

• 2004 BORA PASİFİC
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2011, 00:09:38 »
çakmak bölgesinden ses geliyordu bende. bilgisayar bağlantısının olduğu yere yani küllük bölümü ile üst kısmın birleştiği araya karton sıkıştırdım ses seda yok artık.TIK bile yok çok şükür tavsiye edilir.araya sıkıştığı için görünmüyor üstelik.görüntü kirliliği de yok.

Çevrimdışı siyahinci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Mayıs 2011, 00:15:10 »
tarihci öğretmenim yanlış hatırlamıyorsam seninde kapı ışığın yanmıyodu swic bozulmuştu naptın diye soracaktım yaptırdınmı. yaptırdıysan kaça mal oldu? saygılar.

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 15 Mayıs 2011, 01:25:42 »
tarihci öğretmenim yanlış hatırlamıyorsam seninde kapı ışığın yanmıyodu swic bozulmuştu naptın diye soracaktım yaptırdınmı. yaptırdıysan kaça mal oldu? saygılar.
yok ya daha bişey yaptırmadım ama artık yaza kaldı..aslında vaktim olsa bi kendim el atmayı düşünüyorum diğer forumdan da aldığım tecrübeler eşliğinde...hadi hayrlısı en kötü ihtimalle bir usta çağırırırz ya da kurtarırız paçayı..:D
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı siyahinci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Mayıs 2011, 15:33:38 »
aynı sorundam müzdaribim yaptırınca haber ver neymiş nasıl düzelirmiş fikrimiz olsun

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Mayıs 2011, 22:50:22 »
aynı sorundam müzdaribim yaptırınca haber ver neymiş nasıl düzelirmiş fikrimiz olsun
tmm inş..
BEŞKAZALI tarihcifss