Gönderen Konu: Rsb'den Yeni Foto Günceli Syf:15 :)  (Okunma sayısı 64735 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
yanarken güzelde söönükken hoş durmuyor pek . çok sırıtmış beyaz farın yanında. çıtalar sıyah olmalı. yada komple sök at çıtaları. plakayıda değiştir bence. aracın görüntüsünü çok değiştiriyor plaka . kolay gelsin reha :tamamdir
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
farlarıda senin farlar gibi yaparsam bence daha guzel olur .. plaka  doğru duzgun guzel bi app plaka ile değişecek ... çıtalara gelincede  arabayı  basarsam cıtaları  sokerım buyuk ıhtımal yada dedigin gibi siyah yaparım...  artık bişeyler yapıcaz arabaya  bu arada  lpg ye   diyorum simdilik gucum yettigi kadar benzinde bincem :) cumlemize  kolay gelsin ....

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
bem yorumumu yaptım lpg hakkında gerısı sana kalmıs

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
yaptıgın işlem güzel olmuş yakışmıs birde bunun yanına far karartma yaparsan Çok güzel olur ve ya Angel far  ;) kolay gelsin

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
sıyah zemın yapmak baya uğraştırıyor bu farda. koaly gelsin valla işmdiden.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Onur'un Polo gibi farları karart+sinyalleri turuncu yap  :tamamdir Bu arada ön camdaki iğrenç filmi ve yazıyı illa ben mi sökeyim çok istiyosan BBB'de sökerim  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı punjhier

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Focus 1
hocam o öndeki yazıyı derhal silmeni öneriyorum.   ???
araban çok güzel maşallah.
bu arada bu konuyu otomobilim bölümüne açman gerekiyor.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2011, 17:49:02 Gönderen: punjhier »
DEU Tıp Fakültesi
ford focus 1 '05 - peugeot 206 xt '00 (satıldı) - polo 98 6n openair (satıldı)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
BBB ye  kadar sökerim arkadaşlar :D
far karartmayı 30 a 40 a yapan yerler var diye biliyorum belki yaptırırım arka stoplarada film ceksemmi diye dusunuyorum ?

bu arada  bu konuyu nasıl tasıcaz oraya ?

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
on farlarıda siyah zemin yap madem tam olsun kanımca

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Ön camdaki yazıyı kaldır bencede çok kötü duruyor.Ayrıca çok acele kollu jant al aracına.Birde mümkünse yan çıtaları siyaha boyat.Yani ya boyat yada söktür...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
yazı sökülecek ,araç düşecek , farlar ya kararacak yada  sinyallerdeki filmler sökülecek :) çıta ile ilgilenicem ama  şuan jant almayı dusunmuyorum  lastik alıcam sıfır  . bide jant masrafı cıkarsa yandım valla  :D

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
yazı sökülecek ,araç düşecek , farlar ya kararacak yada  sinyallerdeki filmler sökülecek :) çıta ile ilgilenicem ama  şuan jant almayı dusunmuyorum  lastik alıcam sıfır  . bide jant masrafı cıkarsa yandım valla  :D

En azından jant kapağı falan tak.Aracın maşallahı var ama jantlar yokken gözükeceği varsada gözükmüyor  ;) Sana bir abi tavsiyesi jant kapağı ile kapatabilirsin.Bence tabi.Zevk senin ;)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 15:16:39 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
aracımın en son geleceği nokta budur ...

yazılar silinmiş yere basılmış yan cıtalar ve jantların göbeği siyaha boyanmış ...  photoshop sagolsun  miss  gibi :D

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 15:30:43 Gönderen: rsb »

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Ön tamponun altındaki karlığıda photoshopta kırmızıya boyayıp paylaşırmısın.Bir oylama yapalım.Farkı göreceksin  ;)